صفحه 95 از 1141 نخستنخست ... 458586878889909192939495969798991001011021031041051451955951095 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza66_85 نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون میشم به سوال من جواب بدید. سوال من خیلی کلیه و فکر می کنم به درد همه بخوره
    من خرداد ماه 92 با مدرک کارشناسی ارشد فارغ التحصیل میشم . تصمیمم اینه که برای سازمان انرژی اتمی امریه بگیرم. می خواستم ببینم که بهترین موقع که دفترچه رو پست کنم کی هستبا توجه به این که انرژی اتمی میگه دو ماه قبل از تاریخ اعزام باید تصویر برگه اعزام به منابع انسانی داده بشه.
    بعد اینکه من کارت فعال بسیج هم با 1000 زحمت گرفتم و می تونم تا 6 ماه دیگه کارت سبز رو هم بگیرم. حالا سوالم اینه که اگه کارت سبز داشته باشم و بخوام امریه انرژی اتمی برم باید دوباره آموزشی رو برم یا کارت سبز رو قبول میکنن؟
    سوال بعد اینکه آیا مدرک تحصیلی بر روی حقوق امریه تاثیر داره یا نه؟
    ممنون میشم جواب بدین
    جواب سوال اول شما در ارسال های قبلی داده شده
    شما اگر کارت سبز بسیج رو داشته باشی، آموزشی در سپاه خواهی بود، یعنی چند روز میری آموزشی تا مدارکت رو ارائه بدی، بعد بقیه آموزشی رو میتونی در منزل ادامه بدی
    فرق حقوق بین کارشناسی ارشد و کارشناسی حدود 20 هزار تومان است (در آموزش و پرورش - بقیه ادرات رو نمیدونم)
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان
    من امریه سازمان انرژی اتمی گرفتم. کسی میدونه آموزشی سازمان انرژی اتمی کجا احتمال داره بیافتم؟
    ممنون مشیم راهنمایی کنید.
    با تشکر

Junior Member

باسلام من درشهرستان زندگی میکنم وهمزمان به چند اداره مدارک دادم منتهی از دوستام شنیدم که اگه به دوجا مدارک بدی کلا باید بری به ارتش
    ولی دوسال قبل دوستام می گفتن که اول مدارک اولیه می دیم ولی وقتی قبول شدیم مدارک ثانویه میدیم به طور مثال من هم به دادگستری هم به ثبت اسناد وهم به اداره تعاون مدارک دادم همه هم این مدارک رو میخوان بفرستن تهران میخواستم ببینم این کار شامل دادن مدارک اولیه است یا این که باعث میشه کلا امریه ی من باطل بشه خیلی برام مهمه لطفا بهم خبر بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط galaxika نمایش پست ها
    باسلام من درشهرستان زندگی میکنم وهمزمان به چند اداره مدارک دادم منتهی از دوستام شنیدم که اگه به دوجا مدارک بدی کلا باید بری به ارتش
    ولی دوسال قبل دوستام می گفتن که اول مدارک اولیه می دیم ولی وقتی قبول شدیم مدارک ثانویه میدیم به طور مثال من هم به دادگستری هم به ثبت اسناد وهم به اداره تعاون مدارک دادم همه هم این مدارک رو میخوان بفرستن تهران میخواستم ببینم این کار شامل دادن مدارک اولیه است یا این که باعث میشه کلا امریه ی من باطل بشه خیلی برام مهمه لطفا بهم خبر بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز اتفاقا همیشه میگن برای امریه از چند جا اقدام کنید و به یک جا اکتفا نکنید اما باید توجه داشته باشید که نباید امریه شما از دو جا صادر بشه یعنی دو تا سازمان به نظام وظیفه بگن ما آقای ایکس رو میخواهیم که در این صورت هر دو گویا باطل میشه
    شما اگر مطمئن هستید یکیشون دیگه جور شده برید جای دیگه را کنسل کنید یا کلا امکان داره سازمان ها در چند مرحله از شما مدارک بخواند که اگر شما مدارک رو تحویل ندید یعنی تنبلی کردید و خودشون کنسلتون میکنند

Junior Member

با سلام دوستان حالا فردا 1 شهریوره شرکت نفت سایت ثبت نامش واسه امریه باز میشه به نظرتون؟ اگه کسی تیر ماه ثبت نام کرده توضیح بده مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maheshab نمایش پست ها
    با سلام دوستان حالا فردا 1 شهریوره شرکت نفت سایت ثبت نامش واسه امریه باز میشه به نظرتون؟ اگه کسی تیر ماه ثبت نام کرده توضیح بده مرسی
    دوستان عزیزی که میخواهند واسه امریه شرکت نفت ثبت نام بکنن ثبت نامش شروع شده از 1 یا 2 ساعت پیش . اگه شرایطش رو دارین و دوست دارین اقدام کنید. برید شرایطش رو بخونید .

بچه ها کسی نمیدونه حقوق امریه انرژی اتمی چقدره؟
    آیا محل اسکام میدن یا نه؟ یا کسایی که بعد از امریه اونجا استخدام میشن اگر مجرد یا متاهل باشن بهشون خونه سازمانی میدن یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Space Eng., SBU

نقل قول نوشته اصلی توسط nagahanman نمایش پست ها
    سلام آقا، فکر نمی کنم خیلی جای نگرانی باشه، اتفاقا من هم شهید بهشتی ام، و دقیقاً همین روال شما رو طی کردم، اولش می گفتن 40 50 روز و حالا میگن 15 روز مونده به پایان آموزشی. اما نکته مثبتش اینه که مثله این که همه امریه هایی که 6/1 اعزام دارن، ارتشی ها، نیروهوایی خضرایی آموزشی شون، از این جهت فکر کنم به احتمال زیاد قضیه حل البته به احتمال زیاد!
    سلام
    پست شما رو همون موقع جواب داده بودم ولی نمیدونم چرا ارسال نشده!
    خوشحالم که یک نفر با شرایط مشابه پیدا شد! پس گویا برای همه همینطوری بوده. امیدوارم درست بشه.
    فعلاً اولین روز آموزشی رو رفتیم خضرایی و تا بعد از اجلاس مرخصی دادن.

Junior Member ali-finance آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Financial Eng

سلام به همه عزیزان
    دوستان من دوجا مدارکمو برای امریه دادم (شرکت منطقه ای آب و اداره تعاون کار و امور اجتماعی) اولی نیازی به شرط متاهل معاف از رزم و... نداشت اما دومی این شرط ها رو داشت که گفتن میتونی درخواست منطقه محروم بدی و من هم این کارو کردم. روال شرکت آب به این صورت بود که از بین افراد متقاضی که فوق داشتن و معدلشون خوب بود با قرعه کشی فرد مورد نظرشونو انتخاب میکردن!!!
    دیروز از شرکت آب زنگ زدن و گفتن اسم شما در قرعه کشی در اومده (این اولین قرعه کشی عمرمه که برنده میشم!!!) اما وقتی راجب مراحل بعدیش سوال پرسیدم خانم مسئول چون تازه کار بود اطلاعی نداشت. حالا سوالام ایناست:
    1- اولا اگه هردوجا درخواست بدن به ستاد مشترک امریه ام کلا میپره؟ اگه اینطوره تا کی وقت دارم به اداره تعاون اعلام کنم منصرف شدم؟ و اصلا از کجا معلوم که شرکت آب قطعی باشه؟!!
    2- من شنیدم امریه هایی که 5تا شرط معروف رو نداره مربوط به سپاه هست درسته؟
    3- از مراحل بعدی که باید طی کنم دوستان اطلاع دارن؟ ممنون میشم اطلاع رسانی بفرمایید
    4- باتوجه به اینکه تاریخ اعزامم 1 آبان هستش میتونم در دوره های تکمیلی بسیج شرکت کنم و آموزشی رو نرم؟ البته اگر سهمیه شرکت آب مربوط به سپاه باشه
    پیشاپیش ممنون از پاسختون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid2230 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    من امریه سازمان انرژی اتمی گرفتم. کسی میدونه آموزشی سازمان انرژی اتمی کجا احتمال داره بیافتم؟
    ممنون مشیم راهنمایی کنید.
    با تشکر
    یعنی واقعا هیچکس نیست سوال منو جواب بده؟ !!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)