صفحه 951 از 1141 نخستنخست ... 45185190194194294394494594694794894995095195295395495595695795895996096110011051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,501 تا 9,510 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات م

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmod68 نمایش پست ها
    منظورتون اینه تا هفته اول خرداد اگه کسی امریه شده باشه در نظام وظیفه ثبت شده در غیر این صورت امریه منتفی؟
    طبق گفته ها و تجربه بقیه بچه ها تو سایتهای مختلف تا 20روز قبل از اعزام کد اموزشی زده میشه

Junior Member

سلام دوستان

برای امریه کدوم سازمانها میتونم برم؟
    لیسانس عمران هستم
    برج6 هم اعزامم

سلام. برای سرباز معلم شدن. معاف از رزم بودن مانع نمیشه؟ دوره تکمیلی بسیج دارم و ارشد از گرگان. درخواست معافیت پزشکی دادم. خواهشا کسی میدونه سریع جواب بده ممنونم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه

نقل قول نوشته اصلی توسط kolkol22 نمایش پست ها
    من باهاشون تماس گرفتم گفتن تا پنج شنبه 21 اردیبهشت اگه تماس گرفتن که هیچ و گرنه دیگه نمیخایم.
    سلام دوست عزیز
    با چه شماره ای تماس گرفتید؟

Junior Member

با سلام
    دوستان اگر درمورد امریه قرارگاه خاتم در تاریخ اعزامی یک چهار به کسی اطلاع رسانی شده (اس ام اس یا زنگ) لطف کنه و خبرشو اینجا بده
    ممنون

سلام دوستان...

من میخوام یه راهنمایی به من کنین...واقعا سر در گم هستم.

من دو تا امریه پیش روی خودم دارم. یکی امریه انرژی اتمی هست و دیگری امریه وزارت دفاع.

امریه انرژی اتمی مصاحبه دادم، فعلا مرحله اول تایید شدم و برای مرحله حفاظتی هنوز تماس نگرفتن و خیلی نمیشه با اطمینان گفت که این امریه اوکی میشه.

ولی امریه وزارت دفاع رو با واسطه و اشنا درست شده ...در واقع وقتی به ان آقا(شخص واسطه) زنگ زدم، آن اقا بهم گفت که آموزشی رو میفتی فلان جا و دو هفته مونده که آموزشی تموم بشه دوباره بهم زنگ میزنی که بیفتی صنایع هوایی فلان جا. این امریه صد در صدی هست(حرفای اولیه در مورد این امریه همین امروز زده شده و هنوز مراحل اول هست). ولی من در مورد امریه انرژی اتمی به این شخص چیزی نگفتم فعلا.

خودم دوست دارم امریه انرژی اتمی اوکی بشه. خواستم بدونم الان من باید چکار کنم؟ اگه دوتا امریه اوکی بشه چکار کنم؟ اگه امریه انرژی اتمی صد در صدی بشه، میتونم امریه وزارت دفاع رو کنسل کنم؟

ممنون میشم در این مورد راهنمایی کنین

Junior Member

دوستان کسی امریه صنایع دفاع نگرفته

نقل قول نوشته اصلی توسط kolkol22 نمایش پست ها
    کی زنگ زدن؟ میشه آی دی تلگرامتون داشته باشم صحبت کنیم؟
    تقریبا دو هفته پیش از موسسه عاشورا تو تبریز.
    ویرایش توسط amin_z : May 22nd, 2017 در ساعت 12:36 PM دلیل: آی دی تلگرام

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_Pishtaz نمایش پست ها
    سلام دوستان...

من میخوام یه راهنمایی به من کنین...واقعا سر در گم هستم.

من دو تا امریه پیش روی خودم دارم. یکی امریه انرژی اتمی هست و دیگری امریه وزارت دفاع.

امریه انرژی اتمی مصاحبه دادم، فعلا مرحله اول تایید شدم و برای مرحله حفاظتی هنوز تماس نگرفتن و خیلی نمیشه با اطمینان گفت که این امریه اوکی میشه.

ولی امریه وزارت دفاع رو با واسطه و اشنا درست شده ...در واقع وقتی به ان آقا(شخص واسطه) زنگ زدم، آن اقا بهم گفت که آموزشی رو میفتی فلان جا و دو هفته مونده که آموزشی تموم بشه دوباره بهم زنگ میزنی که بیفتی صنایع هوایی فلان جا. این امریه صد در صدی هست(حرفای اولیه در مورد این امریه همین امروز زده شده و هنوز مراحل اول هست). ولی من در مورد امریه انرژی اتمی به این شخص چیزی نگفتم فعلا.

خودم دوست دارم امریه انرژی اتمی اوکی بشه. خواستم بدونم الان من باید چکار کنم؟ اگه دوتا امریه اوکی بشه چکار کنم؟ اگه امریه انرژی اتمی صد در صدی بشه، میتونم امریه وزارت دفاع رو کنسل کنم؟

ممنون میشم در این مورد راهنمایی کنین
    سلام. منم امریه انرژی اتمی مرحله اول قبول شدم. اعزامم تیر بود گفتش باید تمدید کنی واسه شهریور ، ولی من نمیخوام تمدید کنم واسه همین دیگه دنبالش نرفتم. تا اونجایی که من میدونم تا زمانی که شما همه مدارکتون رو به ارگان امریه دهنده تحویل ندین امریه شما قطعی نمیشه. از چند تا بچه ها هم که پرسیدم میگن مشکل خروج از کشور هم ممکن پیش بیاد بعد سربازی.

نقل قول نوشته اصلی توسط A810193254b نمایش پست ها
    سلام. منم امریه انرژی اتمی مرحله اول قبول شدم. اعزامم تیر بود گفتش باید تمدید کنی واسه شهریور ، ولی من نمیخوام تمدید کنم واسه همین دیگه دنبالش نرفتم. تا اونجایی که من میدونم تا زمانی که شما همه مدارکتون رو به ارگان امریه دهنده تحویل ندین امریه شما قطعی نمیشه. از چند تا بچه ها هم که پرسیدم میگن مشکل خروج از کشور هم ممکن پیش بیاد بعد سربازی.
    ممنون...من هیچ مدارکی به سازمان وزارت دفاع ندادم...البته فقط برگ تاریخ اعزام رو برای ان شخص واسطه فکس کردم.

ولی برای انرژی اتمی تمامی مدارک رو دادم...

منم فک میکنم حرف شما درسته تا زمانی که مدارک رو ندی امریه قطعی نمیشه...ولی در مورد محل آموزشی، آن شخص واسطه(برای امریه وزات دفاع) گفتن که پادگان شهدای قزورین میفتی، برای این مشکلی وجود نداره؟ منظورم اینه که برای امریه انرژی اتمی مشکلی به وجود نمیاره؟
    ویرایش توسط amir_Pishtaz : May 16th, 2017 در ساعت 11:25 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)