صفحه 96 از 1141 نخستنخست ... 4686878889909192939495969798991001011021031041051061461965961096 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

دوستان من امریه واسه انرزی اتمی گرفتم. میخواستم ببینم میتونم برای کاهش مدت خدمت آموزشی سربازیم از کارت فعال بسیجم استفاده کنم؟
    اگر کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه.
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid2230 نمایش پست ها
    دوستان من امریه واسه انرزی اتمی گرفتم. میخواستم ببینم میتونم برای کاهش مدت خدمت آموزشی سربازیم از کارت فعال بسیجم استفاده کنم؟
    اگر کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه.
    با تشکر
    سلام دوست عزیز تو آموزشیت که کم نمیشه مگر اینکه تکمیلی رو رفته باشی. اگه بسیج فعال داشته باشی از مدت زمان خدمت کم میشه نه از آموزشی. تازه بعضی از شرکتا کسریو قبول نمیکنن و اونایی که کسری دارن رو یا نمی گیرن یا اگه گرفتن نمیزارن کسری بگیرن. 24 ماه واسه امریه باید سپری بشه با اموزشیت البته رو هم 24 ماه

Junior Member

من از چند تا ارگان میتونم امریه بگیرم و قبول کردن حتی برای بعضی از دوستانم میتونم بگیرم
    اما متاسفانه میگن حتما باید متاهل باشی یا معاف از رزم یا زیر پوشش کمیته امداد یا خانواده شهدا
    ولی متاسفانه هیچ کدوم رو ندارم
    راه دیگه ای دوستان ندارن؟

Junior Member ali-finance آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Financial Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-finance نمایش پست ها
    سلام به همه عزیزان
    دوستان من دوجا مدارکمو برای امریه دادم (شرکت منطقه ای آب و اداره تعاون کار و امور اجتماعی) اولی نیازی به شرط متاهل معاف از رزم و... نداشت اما دومی این شرط ها رو داشت که گفتن میتونی درخواست منطقه محروم بدی و من هم این کارو کردم. روال شرکت آب به این صورت بود که از بین افراد متقاضی که فوق داشتن و معدلشون خوب بود با قرعه کشی فرد مورد نظرشونو انتخاب میکردن!!!
    دیروز از شرکت آب زنگ زدن و گفتن اسم شما در قرعه کشی در اومده (این اولین قرعه کشی عمرمه که برنده میشم!!!) اما وقتی راجب مراحل بعدیش سوال پرسیدم خانم مسئول چون تازه کار بود اطلاعی نداشت. حالا سوالام ایناست:
    1- اولا اگه هردوجا درخواست بدن به ستاد مشترک امریه ام کلا میپره؟ اگه اینطوره تا کی وقت دارم به اداره تعاون اعلام کنم منصرف شدم؟ و اصلا از کجا معلوم که شرکت آب قطعی باشه؟!!
    2- من شنیدم امریه هایی که 5تا شرط معروف رو نداره مربوط به سپاه هست درسته؟
    3- از مراحل بعدی که باید طی کنم دوستان اطلاع دارن؟ ممنون میشم اطلاع رسانی بفرمایید
    4- باتوجه به اینکه تاریخ اعزامم 1 آبان هستش میتونم در دوره های تکمیلی بسیج شرکت کنم و آموزشی رو نرم؟ البته اگر سهمیه شرکت آب مربوط به سپاه باشه
    پیشاپیش ممنون از پاسختون
    دوستان اینم اضافه کنم که امروز رفتم دیدم 1 نامه زدن به دفتر*عمومی*حفا*ظت*اط*لا*عات فرمان**دهی کل ق**وا و من رو معرفی کردن
    لطفا سریعتر جواب بدید میخوام برم درخواست محل دومم رو کنسل کنم

Junior Member

سلام
    برادر من بهم گفته اگه خوتو بتونی برای سربازی بندازی تو سپاه من برات امریه توی خاتم الانبیا جور میکنم
    از ظرفی من شنیدم که تا قبل از اینکه دفترچه رو بگیری باید محل امریت رو مشخص کنی و ok رو گرفته باشی
    حالا میخوام ببینم میشه مثلا سربازی رو تو سپاه افتاد؟
    میشه رفت آموزشی بعد برای امریه اقدام کرد؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic86 نمایش پست ها
    سلام
    برادر من بهم گفته اگه خوتو بتونی برای سربازی بندازی تو سپاه من برات امریه توی خاتم الانبیا جور میکنم
    از ظرفی من شنیدم که تا قبل از اینکه دفترچه رو بگیری باید محل امریت رو مشخص کنی و ok رو گرفته باشی
    حالا میخوام ببینم میشه مثلا سربازی رو تو سپاه افتاد؟
    میشه رفت آموزشی بعد برای امریه اقدام کرد؟
    ممنون
    سلام
    دوست عزیز برای قرارگاه خاتم که معمولا از طریق شرکت هاش یا قرب اقدام میکنی به این شکله که شما معمولا باید 60-70 روز قبل از اعزام برگه سبزتون رو با سایر مدارک بهشون تحویل بدی (معمولا فوق لیسانس میگیرن) بعد اونها در صورتی که گفتن شما رو میخوان در لیست جذبشون قرارتون میدن و خودشون براتون کارها رو انجام میدند و در نهایت وقتی برگه سفیدتون مثلا 15 روز مونده به اعزام میاد داخلش نوشته که حتما سپاه افتادید اگر غیر این بود یعنی یا امریه تون جور نشده یا احیانا اشتباه کوچکی پیش اومده که تا به مسئولش بگی سریع حل میشه و با یه بار دیگه گرفتن برگه سفید اینبار توش نوشته که سپاه افتادید (این اتفاق سابقه داره !)
    من تا حالا ندیدم کسی آموزشی بره و بعدش بخواد تازه واسه امریه اقدام کنه اما اگر برادرتون دستش اینقدر بازه که خوب، حتما میتونه دیگه !!! ولی روال اینه
    در ضمن همانطور که خودتون هم میدونید رشتتون هم برای گرفتن امریه مهمه
    یا علی

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-finance نمایش پست ها
    دوستان اینم اضافه کنم که امروز رفتم دیدم 1 نامه زدن به دفتر*عمومی*حفا*ظت*اط*لا*عات فرمان**دهی کل ق**وا و من رو معرفی کردن
    لطفا سریعتر جواب بدید میخوام برم درخواست محل دومم رو کنسل کنم

دوست عزیز اگر به شما شرکت آب گفته که اسمتون دراومده، یعنی از نظر اونها مانعی وجود نداره و شرایط لازم رو دارید. در مرحله بعدی هم اسم شما به دفتر حفاظت ارسال میشه و اونها هم تحقیقاتشون رو انجام میدن. من هم نشنیدم و ندیدم که کسی رو بخوان تو این مرحله به دلیلی حذف کنند. مگه این که دیگه یه مشکل امنیتی یا همچین چیزی داشته باشید.
    هیچی قطعی نیست و نمیشه با قطعیت 100 گفت. ممکنه نهایتاً به احتمال خیلی خیلی ضعیف اسم شما به ستاد مشترک ارتش اعلام نشه و شما علیرغم رد کردن همه مراحل، نهایتاً نتونین امریه بشین. اما خب درصد وقوع این احتمالا خیلی کمه.
    بنابراین اگر میخواید کنسل کنید اون یکی امریه تون رو، الان وقتشه. چون اگر هر دو درخواست بره بالا، هر دو امریه تون کنسل میشه.
    یه نکته دیگه هم این که در سپاه چیزی به نام امریه نداریم و اون پذیرش هست و شرایطش فرق میکنه. ضمن اینکه با توجه به اینکه گفتین منطقه محروم میافتید شاید ارزش نداشته باشید.
    از طرف مقابل هم شما اگر امریه بشید در ارتش خواهید بود و لذا سابقه بسیج به دردتون نمیخوره.
    موفق باشید.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان.همونطور که می دونید برای گرفتن امریه در بیشتر سازمانها،داشتن یکی از اون شرایط تأهل،خانواده شهدا و یا ایثارگر، معاف از رزم نیازه. اون 3 تای اول که شامل ما نمیشه.در مورد گزینه آخری می خواستم از دوستان مطلع مشورت بگیرم.این که برای گرفتن معافیت از رزم چه روندی رو باید طی کرد و به طور معمول چقدر زمان میبره؟آیا اصلا ارزششو داره برا گرفتن امریه رفت دنبالش؟آخه فکر میکنم یه چیزایی از مباحث داخل همین تایپیک توی ذهنم مونده که بعضیا گرفتن معافیت از رزم رو خیلی توصیه نکرده بودن؟آیا باید همون درخواست و مراحل معافیت پزشکیو انجام داد؟لطفا دوستان راهنمایی کنن.مخصوصا در مورد مدت زمانی که برای این پروسه نیاز هست.ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud197 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.همونطور که می دونید برای گرفتن امریه در بیشتر سازمانها،داشتن یکی از اون شرایط تأهل،خانواده شهدا و یا ایثارگر، معاف از رزم نیازه. اون 3 تای اول که شامل ما نمیشه.در مورد گزینه آخری می خواستم از دوستان مطلع مشورت بگیرم.این که برای گرفتن معافیت از رزم چه روندی رو باید طی کرد و به طور معمول چقدر زمان میبره؟آیا اصلا ارزششو داره برا گرفتن امریه رفت دنبالش؟آخه فکر میکنم یه چیزایی از مباحث داخل همین تایپیک توی ذهنم مونده که بعضیا گرفتن معافیت از رزم رو خیلی توصیه نکرده بودن؟آیا باید همون درخواست و مراحل معافیت پزشکیو انجام داد؟لطفا دوستان راهنمایی کنن.مخصوصا در مورد مدت زمانی که برای این پروسه نیاز هست.ممنون
    سلام دوست عزیز مگه رشته و مقطع تحصیلیتون چی هست که فرمودید بیشتر سازمانها شرط خاص دارند
    مثلا برای رشته های مهندسی در مقطع ارشد سازمان های مختلفی هستند که این شروط را ندارد و بیشتر حول معدل و زمان اعزام می چرخه !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc - Artificial Intelligence - Kharazmi University

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل ارشد هوش مصنوعی با معدل 18.96 و فارغ التحصیل رتبه اول (روزانه) هستم که 13 مهر پارسال (90) فارغ التحصیل شدم
    دو تا مقاله ISI سابمیت کردم ولی هنوزم در دست داوری هستند و ممکنه حالا حالا ها جواب ندند.
    تا الانم به امید دکتری بدون آزمون و accept شدن حداقل یکی از مقاله هام برای بنیاد ملی نخبگان صبر کردم، ولی الان خیلی سردرگم شدم و خیلی استرس گرفتم که اگه accept نشن و ... (دکتری هم که احتمالاً بهمن میگیرن تازه اون موقع اگه هر دوتا مقالم accept بشن میرم مصاحبه) چیکار کنم؟
    خواستم نظر شما رو بدونم که برای امریه اقدام بکنم؟ با توجه به رشته تحصیلیم (ارشد هوش مصنوعی) برای چه سازمان هایی اقدام کنم؟
    راستی دفترچه رو کی ارسال کنم که اعزامم بیفته دی ماه؟ اصلاً میفته دی ماه یا حتماً آبان اعزامم؟

اصلاً الان میرسم امریه بگیرم یا نه؟

خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید که با این وضعیت بهترین کاری که میتونم بکنم چیه ؟؟؟
    ویرایش توسط omidox : September 3rd, 2012 در ساعت 05:47 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)