صفحه 960 از 1141 نخستنخست ... 46086091095095195295395495595695795895996096196296396496596696796896997010101060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,591 تا 9,600 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی برق صنعتی اصفهان

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات م

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Kordnezhad نمایش پست ها
    سلام دوستان، کسی اعزامی 1 تیر هست که تو سایت قرارگاه خاتم ثبت نام کرده باشه و بهش زنگ زده باشن؟
    اگه زنگ زدن لطف کنید اعلام کنید.
    یاعلی
    توصیه میکنم تنها به ثبت نام در سایت قناعت نکنید و به ارگانیکه مد نظر دارید (زیرمجموعه های خاتم) حضورا مراجع کنید و با صبر و حوصله پیگیری کنید و اگر گفتند نه، به کارگاه های پروژه هایی که اون ارگان دارد، مراجعه کنید و در صورت امکان از آنها، اعلام نیاز بگیرید. البته باید تا زمان اعزام یک ماه و نیم مانده باشد. موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط SpecialALIREZA نمایش پست ها
    دوستان یه سوال فوریییییییییییی دارم
    بین دو امریه متفاوت موندم و الان باید سریع انتخاب و اقدام کنم
    1- امریه در آزمایشگاه دانشگاه = جایی نسبتا خلوت و 24 مااااااااه بیکاری و وقت آزاد که میتونم با لپ تاپ و خوندن زبان و فیلم و ... پر کنم ولی در عوض چیزی به تجریه کاری و تحصیلیم اضافه نمیکنه. زیر مجموعه ارتش
    2 - امریه در قرارگاه خاتم الانبیا = 21 ماه کار اجرای تقریبا سخت در پروژه اجرایی تونل، کار و تقریبا حمالی مفت و بدون حقوق. صبح زود پا شدن برای رسیدن به پروژه (یا حتی شب هم توی خوابگاه خوابیدن) بدون فرصت زبان خوندن. عوضش سابقه کار برام درست میشه و میتونم کلی آشنا و تجربه پیدا کنم. نکته منفی زیرمجموعه سپاه بودنه که بعدا برای اپلای کار منو سخت میکنه.

امریه در خاتم حتما 21 ماهه دیگه؟
    کسی از دوستان تجربه داره که بدونه حقوق هم میدن یا خیر؟
    در آینده چقدر برای استخدام میتونه مفید باشه؟
    با این مفت کار کردنش من مشکل دارم، چون نکات اجرایی و آموزشی رو میشه توی یکی دو ماه اول یاد گرفت و بعد از اون چیز خاصی به آدم اضافه نمیشه و فقط زحمت انجام کار هست ولی بدون حقوق و دلخوشی ای...
    با توجه به سرباز بودن هم میتونن انواع بیگاری ها و اذیت ها رو با آدم بکنن و آدم نتونه اعتراضی بکنه.
    اما امریه توی دانشگاه خوبیش تعطیل بودن جمعه ها، ایام عید و تقریبا حتی تابستونه. کسی بالاسر آدم نیس (به اندازه پروژه اجرایی توی خاتم) و آدم آزادتره. قطعا تایمش هم کمتر خواهد بود در روز. فضای مناسب دانشگاه کجا، فضای یه پروژه با کار سنگین و غیرتمیزی مثل تونل کجا...
    میشه دوستان راهنمایی کنن بنده رو؟
    فکر میکنم خودتون میدونید کجا رو باید انتخاب کنید.
    با توجه به توضیحاتتون گزینه دو رو توصیه میکنم. با اینکه خاتم مدینه فاضله نیست و شیفت ها 12 ساعته هست، ممکنه داخل تونل باشید و ... ولی حس اینکه مطالبی که خوندید در ورطه عمل، ببینید و اینکه دانش تئوری رو به دانش عملی تبدیل کرد و مضاف بر این، امکان دیدن رخدادهای نادر در پروژه های کلان و امکان آشنایی با افراد ذی نفوذ برای پیشرفت در مراحل شغلی، همه و همه، بخشی از دلایلی هست که بنده میتونم ذکر کنم. فرصت برای فیلم دیدن و کتاب خوندن زیاد هست. امیدوارم تصمیمتون هر چی هست، موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط svhhvs نمایش پست ها
    توصیه میکنم تنها به ثبت نام در سایت قناعت نکنید و به ارگانیکه مد نظر دارید (زیرمجموعه های خاتم) حضورا مراجع کنید و با صبر و حوصله پیگیری کنید و اگر گفتند نه، به کارگاه های پروژه هایی که اون ارگان دارد، مراجعه کنید و در صورت امکان از آنها، اعلام نیاز بگیرید. البته باید تا زمان اعزام یک ماه و نیم مانده باشد. موفق باشید.

سلام
    دوست عزیز از کجا میشه ادرس کارگاه ها یا پروژه های خاتم رو پیدا کرد؟
    شما خودتون به کارگاه ها مراجعه کردید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط myfy نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز از کجا میشه ادرس کارگاه ها یا پروژه های خاتم رو پیدا کرد؟
    شما خودتون به کارگاه ها مراجعه کردید؟
    سلام. باید جستجو کنید که شرکت ها یا سازمان های زیر مجموعه سپاه در شهر یا استان خودتون کجا هستند. شاید در اینترنت اسامیشون یافت بشه و اگرنه به شهرداری یا استانداری مراجعه کنید و از آنها پرس و جو کنید. وقتی پیدا کردید شرکت مد نظرتون رو، باز پرس و جو کنید که پروژه هاشون کجاهاست. معمولا خود کارمندها راهنمایی میکنند و بعد از اون میتونید حضورا به کارگاه یا محل پروژه مراجعه کنید.

ایشالله بسلامتی
    اقاجان منم اخر برج یک اعلام نیاز گرفتم
    7ام خرداد هم پیامک پذیرش قطعی واسم اومد!!!

دوستان اعزامی 1تیر قرارگاه خاتم یه گروه درست کنن با هم اشنا بشیم!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط SpecialALIREZA نمایش پست ها
    دوستان یه سوال فوریییییییییییی دارم
    بین دو امریه متفاوت موندم و الان باید سریع انتخاب و اقدام کنم
    1- امریه در آزمایشگاه دانشگاه = جایی نسبتا خلوت و 24 مااااااااه بیکاری و وقت آزاد که میتونم با لپ تاپ و خوندن زبان و فیلم و ... پر کنم ولی در عوض چیزی به تجریه کاری و تحصیلیم اضافه نمیکنه. زیر مجموعه ارتش
    2 - امریه در قرارگاه خاتم الانبیا = 21 ماه کار اجرای تقریبا سخت در پروژه اجرایی تونل، کار و تقریبا حمالی مفت و بدون حقوق. صبح زود پا شدن برای رسیدن به پروژه (یا حتی شب هم توی خوابگاه خوابیدن) بدون فرصت زبان خوندن. عوضش سابقه کار برام درست میشه و میتونم کلی آشنا و تجربه پیدا کنم. نکته منفی زیرمجموعه سپاه بودنه که بعدا برای اپلای کار منو سخت میکنه.

امریه در خاتم حتما 21 ماهه دیگه؟
    کسی از دوستان تجربه داره که بدونه حقوق هم میدن یا خیر؟
    در آینده چقدر برای استخدام میتونه مفید باشه؟
    با این مفت کار کردنش من مشکل دارم، چون نکات اجرایی و آموزشی رو میشه توی یکی دو ماه اول یاد گرفت و بعد از اون چیز خاصی به آدم اضافه نمیشه و فقط زحمت انجام کار هست ولی بدون حقوق و دلخوشی ای...
    با توجه به سرباز بودن هم میتونن انواع بیگاری ها و اذیت ها رو با آدم بکنن و آدم نتونه اعتراضی بکنه.
    اما امریه توی دانشگاه خوبیش تعطیل بودن جمعه ها، ایام عید و تقریبا حتی تابستونه. کسی بالاسر آدم نیس (به اندازه پروژه اجرایی توی خاتم) و آدم آزادتره. قطعا تایمش هم کمتر خواهد بود در روز. فضای مناسب دانشگاه کجا، فضای یه پروژه با کار سنگین و غیرتمیزی مثل تونل کجا...
    میشه دوستان راهنمایی کنن بنده رو؟
    سلام
    بستگی به هدفت داره . اگه دنبال اپلای کردنی و مطمئنا میخوای اپلای کنی ، دانشگاه بمون . چون هم سرت خلوته، هم میتونی بیرون دانشگاه کار کنی و هم میتونی رزومت رو قوی کنی . حتی اگه بخوای دکترا داخل کشور بخونی بازم به نفعته. اما اگه میخوای ایران بمونی برو خاتم . چون اونجا با پیمانکارای خوبی آشنا میشی و بعدش هم میتونی با اونا همکاری کنی. این رو هم بگم که اگه خاتم بری احتمالا تو و یزا گرفتن هم دچار مشکل بشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Kordnezhad نمایش پست ها
    دوستان اعزامی 1تیر قرارگاه خاتم یه گروه درست کنن با هم اشنا بشیم!!!
    سلام. فکر خیلی خوبی هست. پایم

سلام. فکر خیلی خوبی هست. پایم
    سلام
    شما برگ سفیدتون رو تحویل گرفتین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط A810193254b نمایش پست ها
    سلام
    شما برگ سفیدتون رو تحویل گرفتین؟
    سلام. نه هنوز. برنامه دارم فردا پلیس +10 برم سوال کنم. اومده مگه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)