صفحه 964 از 1141 نخستنخست ... 46486491495495595695795895996096196296396496596696796896997097197297397410141064 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,631 تا 9,640 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات م

ببخشید دوستان ایا امکان لغو شدن امریه با تعجیل زدن وجود داره؟ در صورتیکه سازمان امریه دهنده مشکلی نداشته باشه.
    چون دوستی میگفت وقتی تعجیل میزنی نظام وظیفه شما رو جایی که خالی هست قرار میده درصورتیکه وقتی از طرف سازمانی برای امریه درخواست میره نظام وظیفه چون اون موقع باید حتما اموزشی رو پادگان مربوط به اون سازمان بفرسته و شما قبلا جای دیگه مشخص شدی نظام وظیفه قبول نمیکنه و امریه لغو میشه. چنین چیزی ممکنه(البته با رعایت فاصله زمانی مناسب تا اعزام، یعنی حداقل بیش از ماه1/5 تا اعزام )؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط irmacfa نمایش پست ها
    دوستان کسی که داخل خدمت سپاه باشه میتونه انتقالی بگیره بیاد قرارگاه ؟
    برعکسش کسی بود به دلایلی می خواست بیاد خدمت سپاه از قرارگاه تهران هم رفت ولی نشد

سلام
    آیا امکان عضویت در بنیاد در طول امریه وجود داره و امکانش هست که بعد نخبگی از امریه انصراف داد؟

Junior Member

سلام دوستان، امیدوارم حالت خوب باشه. راستش بعد از گرفتن مدرک ارشدم، یه مدت زیادی رو پیگیر گرفتن امریه از جاهای مختلف بودم که متاسفانه هنوز هیچکدوم پاسخ قطعی ندادن. از طرفی اولویتمم هم کار توی دانشگاه است. حقیقتش برام جالب بود که بعضی از بچه ها تونستن از دانشگاه امریه بگیرن. اگه امکانش باشه که یکم از شرایط پذیرش امریه دانشگاه و اینکه چه دانشگاه هایی قبول میکنن توضیح بدید ممنون میشم. موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina_khm نمایش پست ها
    سلام دوستان، امیدوارم حالت خوب باشه. راستش بعد از گرفتن مدرک ارشدم، یه مدت زیادی رو پیگیر گرفتن امریه از جاهای مختلف بودم که متاسفانه هنوز هیچکدوم پاسخ قطعی ندادن. از طرفی اولویتمم هم کار توی دانشگاه است. حقیقتش برام جالب بود که بعضی از بچه ها تونستن از دانشگاه امریه بگیرن. اگه امکانش باشه که یکم از شرایط پذیرش امریه دانشگاه و اینکه چه دانشگاه هایی قبول میکنن توضیح بدید ممنون میشم. موفق باشید.
    سلام
    تا جایی که من میدونم هر دانشگاه واسه خودش سهمیه داره و فقط دانشجوهای خودش رو بر میداره. من از دانشگاه تهران رشته برق اقدام کردم و اگه خدا بخواد دو ماه دیگه میرم دانشگاه. نحوه پذیرشش هم براساس رزومه و امتیاز بندی هستش.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط A810193254b نمایش پست ها
    سلام
    تا جایی که من میدونم هر دانشگاه واسه خودش سهمیه داره و فقط دانشجوهای خودش رو بر میداره. من از دانشگاه تهران رشته برق اقدام کردم و اگه خدا بخواد دو ماه دیگه میرم دانشگاه. نحوه پذیرشش هم براساس رزومه و امتیاز بندی هستش.
    سلام. ممنون از جوابتون. به سلامتی. یه سوال دیگه هم که داشتم اینه که شما کی اقدام کردید برای امریه دانشگاه؟ درواقع اینو واسه خودم می پرسم یعنی هنوز هم میشه اقدام کرد یا اینکه زمان مشخصی داره و دیر شده؟ و اینکه به کدوم قسمت دانشگاه باید مراجعه کرد و پیگیر امریه سربازی شد؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

Junior Member

سلام بچه ها
    بخ نظرتون انرژی اتمی جای بهتریه یا سازمان استاندارد؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina_khm نمایش پست ها
    سلام. ممنون از جوابتون. به سلامتی. یه سوال دیگه هم که داشتم اینه که شما کی اقدام کردید برای امریه دانشگاه؟ درواقع اینو واسه خودم می پرسم یعنی هنوز هم میشه اقدام کرد یا اینکه زمان مشخصی داره و دیر شده؟ و اینکه به کدوم قسمت دانشگاه باید مراجعه کرد و پیگیر امریه سربازی شد؟ ممنون میشم پاسخ بدید.
    من هفته اول اسفند مدارکم رو تحویل دانشگاه دادم، 5 ادیبهشت بهم گفتن که دانشگاه موافقت کرده و 10 ادیبهشت هم رفتم مصاحبه عقیدتی سیاسی. ماهای زوج همیشه امریه میگیره دانشگاه ما( تقریبا سالی 10 -11 نفر). تو دانشگاه ما هم یه مسئول واسه امریه هستش . از دانشگاهتون بپرسی میگن.

Junior Member

سلام دوستان.من شهریور اعزام به خدمت دارم و دوست دارم برای سربازی امریه بگیرم و بعد از اتمام سربازی اقدام به اپلای کنم. دو جا هم میتونم امریه بشم . قرارگاه خاتم و دانشگاه. اگه من امریه خاتم پذیرش بگیرم ، 21 ماه باید سربازی برم که با کسری بسیج میشه 18 ماه. 6 ماه بعدشم(یعنی دقیقا از الا 2 سال دیگه) مدارک تحصیلیمو می تونم آزاد کنم و اقداه به اپلای کنم. حالا اگر امریه دانشگاه بگیرم باید 24 ماه خدمت کنم و تازه 6 ماه بعدش می تونم مدرکم رو آزاد کنم. یعنی دو سال دیگه شهریور خدمتم تموم میشه و 6 ماه یعدش یعنی اسفند مدرکم آزاد میشه. به طور مشخص 4 سوال دارم.
    1.اینکه در حالت دوم(امریه دانشگاه) آیا مدارک من به موقع آزاد می شوند یا اینکه از موعد deadline دانشگاهها و پر کردن فرم application و فرستادن مدارک مورد نیاز میگذره؟
    2. آیا نیازی به آزاد کردن مدارک تا اون موقع پر کردن فرم پذیرش هست یا اینکه نیاز به مدارک دیگری مانند ریز نمرات و غیره دارند؟
    3. آیا برای فرستاده ریزنمرات بقیه مدارک لازم حتما باید مدارک تحصیلی کارشناسی و ارشد من آزاد شده باشند یا نه؟
    4. در کل شما کدوم حالت را پیشنهاد میکنید.
    ببخشید اگر طولانی شد. ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه.

Junior Member

ارشد مدیریت..اهل مازندران...دانشگاه مازندران

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)