صفحه 965 از 1141 نخستنخست ... 46586591595595695795895996096196296396496596696796896997097197297397497510151065 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,641 تا 9,650 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات

ساکن آمل...ارشد مدیریت....گفتن مصاحبه داره...از شانس من اون روز که رففتم سرشون شلوغ بود ..مصاحبه نکردن.

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات م

لطفا سریع جواب بدین عجله دارم ممنون.دوستان آیا انجام سربازی در حفاظت اطلاعات ارتش به عنوان سرباز (البته به اختیار خودم نیست) باعث ممنوعیت خروج چه از داخل چه از خارج برای ادامه تحصیل میشود؟

Junior Member

سلام دوستان من اعزامي ٤/١هستم ودوره تكميلي ٤٥روزه هم دارم افتادم خاتي يزد
    سوالم اينه آيا برگ سبز ٤٥روزه رو قبول ميكنن يانه؟

سلام،
    کسی برا شهریور پذیرش گرفته?
    من چند جا زنگ زدم نیرو نمیخواستن.

Junior Member

سلام. دوستان به نظرتون موسسه جوادالائمه برای امریه گرفتن مناسبه؟ از این لحاظ میگم چون مرتبط با رشته من اکثر پروژه هاش طرفای جنوبه و اینکه نسبت به شهر من خیلی دوره..به نظرتون از لحاظ امکانات و شرایط رفت و برگشت چطوریه؟ سربازی عادی برم بهتره یا از این موسسه پذیرش بیگرم.. و سوال دیگه اینکه مثل اینکه برای شهریور امسال پذیرش خیلی محدود شده خیلی از جاها سهمیه ندادن مثل بنیاد مسکن و نوسازی مدارس درسته؟؟ آیا از دوستان کسی بوده که برای شهریور بتونه پذیرش بگیره از خاتم النبیا یا از این موسسه ها؟ من هر بار که زنگ میزنم میگن فعلا که پذیرش نداریم.. اگه کسی تجربه ای داره راهنمایی کنه ممنون میشم.

Junior Member

سلام. امروز از بنیاد مسکن تماس گرفتن برای مصاحبه.. از دوستان کسی هست که بدونه چه سوالایی پرسیده میشه؟ تو رو خدا هرکی میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد الکترونیک دانشگاه شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط tohid1 نمایش پست ها
    سلام. دوستان به نظرتون موسسه جوادالائمه برای امریه گرفتن مناسبه؟ از این لحاظ میگم چون مرتبط با رشته من اکثر پروژه هاش طرفای جنوبه و اینکه نسبت به شهر من خیلی دوره..به نظرتون از لحاظ امکانات و شرایط رفت و برگشت چطوریه؟ سربازی عادی برم بهتره یا از این موسسه پذیرش بیگرم.. و سوال دیگه اینکه مثل اینکه برای شهریور امسال پذیرش خیلی محدود شده خیلی از جاها سهمیه ندادن مثل بنیاد مسکن و نوسازی مدارس درسته؟؟ آیا از دوستان کسی بوده که برای شهریور بتونه پذیرش بگیره از خاتم النبیا یا از این موسسه ها؟ من هر بار که زنگ میزنم میگن فعلا که پذیرش نداریم.. اگه کسی تجربه ای داره راهنمایی کنه ممنون میشم.
    امریه خیلی بهتر است از سرباز عادی ، از سیستم نظامی راحت می شی و هرجا بری میتونی بگی 2 سال سابقه کار داشتی ، آیا تضمینی داری که سربازی یه جای خوب و راحت شهر خودت بیفتی؟؟؟
    Never say Never

برای رسیدن به "هدف" باید از مرز خستگی گذشت،باید نیرومندتر از توان خود بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط tohid1 نمایش پست ها
    سلام. امروز از بنیاد مسکن تماس گرفتن برای مصاحبه.. از دوستان کسی هست که بدونه چه سوالایی پرسیده میشه؟ تو رو خدا هرکی میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم
    سلام. من چند جا رفتم واسه مصاحبه زیاد سخت نبودن. مصاحبه علمیشون که خیلی راحت بود .مصاحبه عقیدتی سیاسیشون یکم سخته. البته چون امریه نیروی کار مفت محسوب میشه، مصاحبه یه جوری الکیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl141414 نمایش پست ها
    لطفا سریع جواب بدین عجله دارم ممنون.دوستان آیا انجام سربازی در حفاظت اطلاعات ارتش به عنوان سرباز (البته به اختیار خودم نیست) باعث ممنوعیت خروج چه از داخل چه از خارج برای ادامه تحصیل میشود؟
    فکر نکنم مشکلی ایجاد کنه. سرباز ارتش هیچ مشکلی از این بابت نداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط A810193254b نمایش پست ها
    سلام. من چند جا رفتم واسه مصاحبه زیاد سخت نبودن. مصاحبه علمیشون که خیلی راحت بود .مصاحبه عقیدتی سیاسیشون یکم سخته. البته چون امریه نیروی کار مفت محسوب میشه، مصاحبه یه جوری الکیه.
    میشه لطف کنید چندتا از سوالاتشون که خاطرتون هست اینجا بگید که یه چیزایی دستمون بیاد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)