صفحه 97 از 1141 نخستنخست ... 47878889909192939495969798991001011021031041051061071471975971097 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط omidox نمایش پست ها
    سلام دوستانمن فارغ التحصیل ارشد هوش مصنوعی با معدل 18.96 و فارغ التحصیل رتبه اول (روزانه) هستم که 13 مهر پارسال (90) فارغ التحصیل شدمدو تا مقاله ISI سابمیت کردم ولی هنوزم در دست داوری هستند و ممکنه حالا حالا ها جواب ندند.تا الانم به امید دکتری بدون آزمون و accept شدن حداقل یکی از مقاله هام برای بنیاد ملی نخبگان صبر کردم، ولی الان خیلی سردرگم شدم و خیلی استرس گرفتم که اگه accept نشن و ... (دکتری هم که احتمالاً بهمن میگیرن تازه اون موقع اگه هر دوتا مقالم accept بشن میرم مصاحبه) چیکار کنم؟خواستم نظر شما رو بدونم که برای امریه اقدام بکنم؟ با توجه به رشته تحصیلیم (ارشد هوش مصنوعی) برای چه سازمان هایی اقدام کنم؟راستی دفترچه رو کی ارسال کنم که اعزامم بیفته دی ماه؟ اصلاً میفته دی ماه یا حتماً آبان اعزامم؟اصلاً الان میرسم امریه بگیرم یا نه؟خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید که با این وضعیت بهترین کاری که میتونم بکنم چیه ؟؟؟
    جناب شما با قانون جدید فقط تا 13مهر91فرصت دارید ک دفترچه رو پست کنید ک احتمال قوی واسه آبان تاریخ اعزامتون میخوره ک با این حساب دیگه فرصتی برای امریه شدن توی هیچ سازمانی رو نداری،اگه تا 13مهر هم دفترچه ات رو پست نکنی ب ازای حتی یک روز غیبت 6ماه اضافه خدمت میخوری ک با این حساب دیگه نمیتونی از معافیت تحصیلی واسه ادامه تحصیلت استفاده کنی

Junior Member Arsenal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل ارشد هوش مصنوعی با معدل 18.96 و فارغ التحصیل رتبه اول (روزانه) هستم که 13 مهر پارسال (90) فارغ التحصیل شدم
    دو تا مقاله ISI سابمیت کردم ولی هنوزم در دست داوری هستند و ممکنه حالا حالا ها جواب ندند.
    تا الانم به امید دکتری بدون آزمون و accept شدن حداقل یکی از مقاله هام برای بنیاد ملی نخبگان صبر کردم، ولی الان خیلی سردرگم شدم و خیلی استرس گرفتم که اگه accept نشن و ... (دکتری هم که احتمالاً بهمن میگیرن تازه اون موقع اگه هر دوتا مقالم accept بشن میرم مصاحبه) چیکار کنم؟
    خواستم نظر شما رو بدونم که برای امریه اقدام بکنم؟ با توجه به رشته تحصیلیم (ارشد هوش مصنوعی) برای چه سازمان هایی اقدام کنم؟
    راستی دفترچه رو کی ارسال کنم که اعزامم بیفته دی ماه؟ اصلاً میفته دی ماه یا حتماً آبان اعزامم؟

اصلاً الان میرسم امریه بگیرم یا نه؟

خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید که با این وضعیت بهترین کاری که میتونم بکنم چیه ؟؟؟
    شما اگه دفترچتو تو هفته دوم مهر پست کنی حتما اول دی اعزام میشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arsenal نمایش پست ها
    شما اگه دفترچتو تو هفته دوم مهر پست کنی حتما اول دی اعزام میشی
    نمیشه ب طور قاطع گفت ک اگر نیمه دوم مهر فرستاد حتمأ 1 دی اعزامه،من از دوستام کسی رو داشتیم ک هفته آخر خرداد فرستاد ولی برگ سبز و سفیدش باهم اومد و افتاد واسه 1تیر،ضمنأ ایشون مشکل غیبت رو هم دارن

Junior Member

سلام،از دوستانی ک واسه 1/8امریه خاتم رو گرفتن ی سوال دارم،من مدارکم رو تحویل قرب دادم ولی خیالم رو راحت نکردن ک حتمأ با امریه ام موافقت میشه،ضمن اینکه ب دلیل اینکه واسه امریه اقدام کردم پذیرش سپاه رو هم از دست دادم،حالا سوالم از دوستان اینه ک از کجا میشه زودتر مطمئن شد ک امریه ام اوکی شده یا ن؟دوستانی ک امریه واسه آبان گرفتن ب طور قطع و یقین بهشون جواب مثبت دادن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Entezaar نمایش پست ها
    سلام،از دوستانی ک واسه 1/8امریه خاتم رو گرفتن ی سوال دارم،من مدارکم رو تحویل قرب دادم ولی خیالم رو راحت نکردن ک حتمأ با امریه ام موافقت میشه،ضمن اینکه ب دلیل اینکه واسه امریه اقدام کردم پذیرش سپاه رو هم از دست دادم،حالا سوالم از دوستان اینه ک از کجا میشه زودتر مطمئن شد ک امریه ام اوکی شده یا ن؟دوستانی ک امریه واسه آبان گرفتن ب طور قطع و یقین بهشون جواب مثبت دادن؟
    والله دوست عزیز من برای 1/8 مدارکم رو به قرارگاه خاتم دادم (البته به یکی از شرکت هاش نه قرب) به من گفتند که 25 مرداد بهشون زنگ بزنم که من دو سه روز بعد از اون تاریخ بهشون زنگ زدم و بهم گفتند اسمت تو لیست جذب ما هست و برگه سفیدت رو بعدا برامون بیار همین ! ولی فکر کنم برای اینکه مطمئن 100 درصدی شد باید تا یک ماه دیگه که برگه سفید بیاد صبر کرد توش میگن مینویسند که امریه هستی .

نمیشه ب طور قاطع گفت ک اگر نیمه دوم مهر فرستاد حتمأ 1 دی اعزامه،من از دوستام کسی رو داشتیم ک هفته آخر خرداد فرستاد ولی برگ سبز و سفیدش باهم اومد و افتاد واسه 1تیر،ضمنأ ایشون مشکل غیبت رو هم دارن
    در تکمیل فرمایش دوستمون
    واقعا نمیشه تاریخ اعزام رو 100 درصدی گفت ولی با احتمال بالا میشه حدس زد
    مثلا عواملی مثل شهر -مدرک تحصیلی- سن - غیبت و ... تجربه نشون داده که موثره
    مثلا من خودم اول مرداد فرستادم (فوق لیسانس -تهران- بدون غیبت) و 100 درصد مطمئن بودم این موقع سال 1/6 اعزامم و در کمال تعجب 1/8 افتادم
    دوست خودم با همین شرایط پارسال 15 بهمن فرستاد اول اسفند خدمت رفت
    بودند بچه هایی که اسفند فرستادند و برج 4 اعزام شدند

Junior Member

سلام بر همه
    از دوستان کسی تا بحال امریه قرار گاه خاتم برای عسلویه با مدرک فوق لیسانس ترجیحا مکانیک تا حالا گرفته ؟
    خدائیش این اینترنت رو زیر و رو کردم اما اطلاعات بدردبخوری کسب نکردم
    میخوام در مورد اسکانش- حقوقش- نوع کار و ... سوال کنم
    ممنون میشم کمک کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc - Artificial Intelligence - Kharazmi University

ببخشید، من که 13 مهر 90 فارغ التحصیل شدم، تا 13 مهر 91 فرصت دارم دیگه، پس چه مشکل غیبتی دارم ؟؟؟؟

Junior Member

ببخشید، من که 13 مهر 90 فارغ التحصیل شدم، تا 13 مهر 91 فرصت دارم دیگه، پس چه مشکل غیبتی دارم ؟؟؟؟
    دوستمون گفته بودن ک نیمه مهر ب بعد دفترچه رو بفرستی تاریخ اعزامت واسه دی میشه،در جواب ایشون گفتم ک اگر شما تا 13مهر دفترچه رو پست نکنید با مشکل غیبت مواجه میشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط borok نمایش پست ها
    والله دوست عزیز من برای 1/8 مدارکم رو به قرارگاه خاتم دادم (البته به یکی از شرکت هاش نه قرب) به من گفتند که 25 مرداد بهشون زنگ بزنم که من دو سه روز بعد از اون تاریخ بهشون زنگ زدم و بهم گفتند اسمت تو لیست جذب ما هست و برگه سفیدت رو بعدا برامون بیار همین ! ولی فکر کنم برای اینکه مطمئن 100 درصدی شد باید تا یک ماه دیگه که برگه سفید بیاد صبر کرد توش میگن مینویسند که امریه هستی .
    سلام دوست عزیز،ب خود من هم گفتن ک واسه جذبت درخواست دادیم ولی واسه اطمینان با قرب مرکز تماس بگیر ک در تماسی ک داشتم گفتد ک تاحالا لیست اسامی آبان واسمون نیومده،من از قرب قایم و رشته برق اقدام کردم،شما از کدوم قرب و با چه رشته ای اقدام کردی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)