صفحه 985 از 1141 نخستنخست ... 48588593597597697797897998098198298398498598698798898999099199299399499510351085 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,841 تا 9,850 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات م

نقل قول نوشته اصلی توسط persepolis64 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز و گرامی
    دوستان کسی از شما راجع به امریه نفت خبری نداره؟ چی شد بالاخره؟؟؟
    تیر ماه ثبت نام نکردن ، شهریور هم معلوم نیست ثبت نام میکنن یا نه؟؟؟
    تا حالا ندیده بودم که سایتشو ببندن. تا کی بسته میمونه ، کی سهمیه بهش میدن؟؟
    لطفا اگر کسی خبری داره مارو هم در جریان بذاره
    سلام دوست عزیز
    من امریه نفت اعزام شهریور هستم
    با اعزام ما مخالفت شده بود اما در برگ سبزی که گرفتم امریه دار زده بود و گفتن که درست شده ولی از شرکت نفت دیگه زنگی برای تایید موضوع زده نشده.
    معلوم نیست چه خواهد شد!

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات م�

دورو بر همه دوستان و عزیزانی که به سوال من پاسخ دادند
    همانطور که میدونید سایت امریه نفت بسته شده اما چهارشنبه گذشته که اتفافی وارد سایت شدم ، سایت باز بود و با اینکه ماه فرد هست اما گزینه ثبت نام فعال بود و من شروع به ثبت نام کردم اما در مرحله آخر تایید نهایی نمی کرد و کد رهگیری بهم نداد. حدود ساعت 15 هم کلا بسته شد مثل قبل.
    حالا نمیدونم چی شده بود . اشتباهی باز شده بود یا اینکه واقعا چی شد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط persepolis64 نمایش پست ها
    دورو بر همه دوستان و عزیزانی که به سوال من پاسخ دادند
    همانطور که میدونید سایت امریه نفت بسته شده اما چهارشنبه گذشته که اتفافی وارد سایت شدم ، سایت باز بود و با اینکه ماه فرد هست اما گزینه ثبت نام فعال بود و من شروع به ثبت نام کردم اما در مرحله آخر تایید نهایی نمی کرد و کد رهگیری بهم نداد. حدود ساعت 15 هم کلا بسته شد مثل قبل.
    حالا نمیدونم چی شده بود . اشتباهی باز شده بود یا اینکه واقعا چی شد؟
    شاید برای تست سایت بوده و بخوان شهریور ثبت نام رو شروع کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط tiny_love نمایش پست ها
    شاید برای تست سایت بوده و بخوان شهریور ثبت نام رو شروع کنن.
    خودم تماس گرفتم با مسئول سایت امریه نفت ، گفتن تسهیلات میذاشتیم تو سایت که سایت امریه باز شده وگر نه خبری نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen1400 نمایش پست ها
    سلام و درود به همه بزرگواران
    سوالم اینه دوستان اگر من برای پروژه کسر خدمت از صنایع دفاع اقدام کنم و از طرفی امریه شرکت ملی نفت رو بگیرم خب در واقع پروژه رو دارم برای رضای خدا انجام میدم اما آیا مشکلی در روند گرفتن امریه پیش نمیاد که بگن شما چون دو جا اقدام کردی هیچ کدوم رو بهت نمیدیم یعنی به واسطه انجام پروژه بیفتم صنایع دفاع (خودشون که اینجوری گفتن) چه در حین انجامش و چه پس از گرفتن کسری و از اون طرف شرکت نفت هم اسم منو رد کنه به عنوان سرباز جذبی!!! به نظرتون سراغ پروژه کسر خدمت برم برای سوپاپ اطمینان یا منتفیه؟ آیا وقتی پروژه بگیرم خیالم باید راحت باشه از اینکه میفتم صنایع دفاع یا این مورد هم شانسیه؟
    سوال دیگه ای هم دارم سربازی تو کدوم یکی راحت تر و آسون تره یعنی کمتر اذیت میشم و بیشتر چیزی یاد میگیرم و سابقه خوبی هم برام محاسبه میشه؟ سوای از استخدام چون مورد یادگیری برام خیلی مهمه لطفاً بزرگواران صاحب نظر کمکم کنند.
    سلام دوست عزیز
    امریه به هر صورت سابقه خوبی محسوب میشه و ممکنه برای شغل اینده مفید باشه. اما 24 ماه زیاده و اگر بتونی سربازی رو به زیر 12 ماه برسونی خیلی بهتره.
    پروژه کسر خدمت و امریه ربطی به هم ندارن. مشکلی پیش نمیاد. معمولا این پروژه ها کار زیاد میبرن باید یکی رو انتخاب کنی یا امریه یا کسری. پروژه بگیر ببین چجوره. ممکنه اسون باشه و خیلی راحت کسری زیادی بگیری.

Junior Member

سلام دوستان
    من امسال کارشناسی فناوری اطلاعاتمو گرفتم
    بعد میخوام برای امریه اقدام کنم و یا اینکه پروژه کسری خدمت ( البته تا جایی ک شنیدم پروژه فقط ب ارشد میدن)
    راستش اطلاعاتی خاصی ندارم، ممنون میشم اگر راهنماییم کنید گه کجا ها برم تا بتونم جواب بگیرم.

محل سکونت هم خراسان رضوی هستش.

ممنونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام دوستان کسی از پروژه خاتم نزدیک اصفهان یا شهر کرد اطلاعی داره ؟
    ممنون

Junior Member irmacfa آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ilbeygi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امسال کارشناسی فناوری اطلاعاتمو گرفتم
    بعد میخوام برای امریه اقدام کنم و یا اینکه پروژه کسری خدمت ( البته تا جایی ک شنیدم پروژه فقط ب ارشد میدن)
    راستش اطلاعاتی خاصی ندارم، ممنون میشم اگر راهنماییم کنید گه کجا ها برم تا بتونم جواب بگیرم.

محل سکونت هم خراسان رضوی هستش.

ممنونم

پروژه کسری فقط برای
    ارشد هست.

امریه کجا میخوای ؟

Junior Member irmacfa آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masood_71 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی از پروژه خاتم نزدیک اصفهان یا شهر کرد اطلاعی داره ؟
    ممنون
    زنگ بزن قرارگاه خاتم شماره موسسه ها رو بگیر تک تک زنگ بزن ببین پروژه نزدیک چی هست

Junior Member

با سلام
    بنده یه مشورت میخواستم از شما دوستان: فقط تا پایان شهریور امسال باید دفترچه رو بفرستم
    من اوایل امسال به پروژه کسر خدمت گرفتم (زیر مجموعه های وزارت دفاع) و تمامی کارهاش انجام شده (دو بار ارائه دادم برای سازمان) فقط مونده نوشتن گزارش پایانی و زدن نامه اختتام پروژه - مسئول پروژه کسر خدمت هم به بنده گفتن که 8 ماه کسر خدمت برای این پروژه درخواست میدیم.
    یکی از دوستان بنده رو برای امریه به پژوهشکده یک وزارتخانه معرفی کرده و باهاشون صحبت کردم و رزومه بنده رو که دیدن گفتن که امریه شما مشکلی نداره هر وقت دفترچه رو پست کردی و برگ سبز اومد و تاریخ اعزامت مشخص شد؛ یه سری مدارک و برگ سبز رو بیار و امریت رو اوکی کنیم!
    حالا:
    سوال 1 : آیا برای امریه من باید پروژه کسر خدمت رو انصراف بدم؟
    سوال 2 : شما اگر جای من بودید میرفتید سراغ یه پروژه دیگه که مدت سربازیتون رو کوتاه کنید یا قید کسری رو میزدید و میرفتید سراغ امریه؟
    سوال 3 : با توجه به این قانون که هر کس از هر ارگانی پروژه کسر خدمت بگیره، سربازی رو هم همونجا میوفته! امریه رو به خدمت کمتر در وزارت دفاع ترجیح میدین؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)