صفحه 986 از 1141 نخستنخست ... 48688693697697797897998098198298398498598698798898999099199299399499599610361086 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,851 تا 9,860 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_cz نمایش پست ها
    با سلام
    بنده یه مشورت میخواستم از شما دوستان: فقط تا پایان شهریور امسال باید دفترچه رو بفرستم
    من اوایل امسال به پروژه کسر خدمت گرفتم (زیر مجموعه های وزارت دفاع) و تمامی کارهاش انجام شده (دو بار ارائه دادم برای سازمان) فقط مونده نوشتن گزارش پایانی و زدن نامه اختتام پروژه - مسئول پروژه کسر خدمت هم به بنده گفتن که 8 ماه کسر خدمت برای این پروژه درخواست میدیم.
    یکی از دوستان بنده رو برای امریه به پژوهشکده یک وزارتخانه معرفی کرده و باهاشون صحبت کردم و رزومه بنده رو که دیدن گفتن که امریه شما مشکلی نداره هر وقت دفترچه رو پست کردی و برگ سبز اومد و تاریخ اعزامت مشخص شد؛ یه سری مدارک و برگ سبز رو بیار و امریت رو اوکی کنیم!
    حالا:
    سوال 1 : آیا برای امریه من باید پروژه کسر خدمت رو انصراف بدم؟
    سوال 2 : شما اگر جای من بودید میرفتید سراغ یه پروژه دیگه که مدت سربازیتون رو کوتاه کنید یا قید کسری رو میزدید و میرفتید سراغ امریه؟
    سوال 3 : با توجه به این قانون که هر کس از هر ارگانی پروژه کسر خدمت بگیره، سربازی رو هم همونجا میوفته! امریه رو به خدمت کمتر در وزارت دفاع ترجیح میدین؟؟
    اگر امریه بگیرید دیگر پروژه های کسر خدمت را قبول نمی کنند.من اگر جای شما بودم انجام پروژه ی دیگری مدت خدمت را کوتاه می کردم

سلام بر دوستان گرامی
    یه سوال دارم از دوستان امریه نفت اعزام شهریور، اینکه امریتون چی شد بالاخره؟ الان که شهریوره، اعزام شدین واسه امریه نفت یا نه؟؟؟

Junior Member

سلام
    اگه غیبت داشته باشین ولی بخشیده شده باشه مثل الان که اگه تا قبل ۲۲ بهمن برین بخشیده میشه
    با این شرایط میشه در خواست امریه داد؟
    بکی دیگه ابنکه اگه پذیرش سپاه داده باشی مثلا توپخونه! در خواست امریه هم جای دیگه بدی امریتو قبول میکنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_cz نمایش پست ها
    با سلام
    بنده یه مشورت میخواستم از شما دوستان: فقط تا پایان شهریور امسال باید دفترچه رو بفرستم
    من اوایل امسال به پروژه کسر خدمت گرفتم (زیر مجموعه های وزارت دفاع) و تمامی کارهاش انجام شده (دو بار ارائه دادم برای سازمان) فقط مونده نوشتن گزارش پایانی و زدن نامه اختتام پروژه - مسئول پروژه کسر خدمت هم به بنده گفتن که 8 ماه کسر خدمت برای این پروژه درخواست میدیم.
    یکی از دوستان بنده رو برای امریه به پژوهشکده یک وزارتخانه معرفی کرده و باهاشون صحبت کردم و رزومه بنده رو که دیدن گفتن که امریه شما مشکلی نداره هر وقت دفترچه رو پست کردی و برگ سبز اومد و تاریخ اعزامت مشخص شد؛ یه سری مدارک و برگ سبز رو بیار و امریت رو اوکی کنیم!
    حالا:
    سوال 1 : آیا برای امریه من باید پروژه کسر خدمت رو انصراف بدم؟
    سوال 2 : شما اگر جای من بودید میرفتید سراغ یه پروژه دیگه که مدت سربازیتون رو کوتاه کنید یا قید کسری رو میزدید و میرفتید سراغ امریه؟
    سوال 3 : با توجه به این قانون که هر کس از هر ارگانی پروژه کسر خدمت بگیره، سربازی رو هم همونجا میوفته! امریه رو به خدمت کمتر در وزارت دفاع ترجیح میدین؟؟

سلام
    به نظر من پروژه رو انجام بده تا کسریت قطعی بشه نیازی هم نیست انصراف بدی حالا اینکه بخوای امریه بگیری بستگی به شرایطت داره اگر آدم هدفمندی هستی یعنی شغل آیندتو مشخص کردی، وضعیت ازدواجت و غیره هر چه سریعتر خدمتت تموم بشه بهتره چون به زندگیت میرسی اگر هم کلا هدفی تا الان نداری و نمیدونی میخوای چیکار کنی امریه کمکت میکنه که هم سابقه کار داشته باشی هم تا حدودی مهارت کسب کنی و هم از این نظر که تو پادگان نیستی اذیت نمیشی و در نهایت بهت کمک میکنه همونجا استخدام بشی. وقتی کسری بگیری هم خیالت راحته چند ماه کمتر میری هم اینکه جاییکه هستی خوبه امریه هم بگیری که عالیه.
    نظر من اینه که یه پروژه دیگه بردار زودتر به زندگیت برسی

سلام دوستان
    برای امریه گرفتن میشه چند جا رو با هم رفت و درخواست داد یا اینکه فقط یه جا میشه رفت؟ چون برای امریه میگن باید حداقل 65 روز مونده باشه با این وضعیت چطوری میشه به یه جا اعتماد کرد؟

سوال دومم اینه که بهترین ارگان ها برای رشته مدیریت صنعتی کدوم سازمان هاست؟ و اینکه در چه ماه هایی میگیرن اینو از کجا میشه فهمید؟ بعضیا میگن فقط باید آشنا داشته باشی وگرنه امریه به هیچ کس نمیدن گیج شدم؟

Junior Member

سلام. کسی اینجا واسه امریه انرژی اتمی اقدام کرده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alicivi نمایش پست ها
    سلام. کسی اینجا واسه امریه انرژی اتمی اقدام کرده؟
    بله سوالتو بپرس

Junior Member

برای امریه خاتم، با ی شرکت صحبت کردم، پرونده برام تشکیل دادن گفتن برو برات پیامک میاد، احتمال قبول نشدنش هست یا دگ خیالم راحت باشه صددرصده؟! (اعزامی ابان)

Junior Member

دوستان بعد از تکمیل دفترچه در پلیس +10 ، چقدر زمان میبره تا برگه اعزام بیاد؟
    و اگر مهر بفرستم دفترچه رو به نظرتون کی اعرامم هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan236 نمایش پست ها
    دوستان بعد از تکمیل دفترچه در پلیس +10 ، چقدر زمان میبره تا برگه اعزام بیاد؟
    و اگر مهر بفرستم دفترچه رو به نظرتون کی اعرامم هست؟
    1 الی 3 روز بعد برگه اعزام میاد.
    احتمالا اول اسفند میشید که میتونید تعجیل یا تمدید بزنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)