صفحه 99 از 1141 نخستنخست ... 4989909192939495969798991001011021031041051061071081091491995991099 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام دوستان. میشه برای امریه کمکم کنید
    شرایطش چیه اصلا"؟؟ من اگه 1 آبان قرار باشه برم کجاها میگیرن؟ لیسانس کامپیوتر دارم. کارت بسیج فعال دارم.

از کجا برای امریه اصلا" باید اقدام کنم؟

مرسی.ممنون

Junior Member

من برای معافی پزشکی اقدام کردم. شکست خوردم و گفتن 27 این ماه لغایت اوایل ماه آینده برای انصراف پزشکی و اعزام خبرت میکنیم. گفتن که خودمون شزایط اعزام میگیگ و اعمال میکنیم...

با این وجود من حدودا" کی اعزام میشم؟ 1 دی یا 1 آبان.

تو این فرصت برای امریه میشه اقدام کرد؟؟؟ لیسانس کامپوتر. معدل 14. بسیج فعال. استان گیلان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط germany13 نمایش پست ها
    سلام دوستان. میشه برای امریه کمکم کنیدشرایطش چیه اصلا"؟؟ من اگه 1 آبان قرار باشه برم کجاها میگیرن؟ لیسانس کامپیوتر دارم. کارت بسیج فعال دارم.از کجا برای امریه اصلا" باید اقدام کنم؟مرسی.ممنون
    سلام واسه امریه باید حداقل45روز قبل از اعزام مدارک رو تحویل سازمان مربوطه داد،اگر اعزام آبانی دیر شده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

سلام و خسته نباشید.
    می خواستم ببینم به دانشجویان لیسانس هم امریه می دن یا بیشتر به ارشدا می دن.
    من لیسانس عمران و بسیج فعال دارم.ایا دوره کارت سبز رو برم؟چون دوستان نوشته بودن اگر اموزشی معاف بشیم سازمان ها امریه نمیدن و این در مورد خاتم هم صدق می کنه؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Evanescence نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید.
    می خواستم ببینم به دانشجویان لیسانس هم امریه می دن یا بیشتر به ارشدا می دن.
    من لیسانس عمران و بسیج فعال دارم.ایا دوره کارت سبز رو برم؟چون دوستان نوشته بودن اگر اموزشی معاف بشیم سازمان ها امریه نمیدن و این در مورد خاتم هم صدق می کنه؟
    با تشکر
    دوست عزیز با توجه به سابقه بسیج شما و البته مدرک لیسانس (ارشد ندارید)، بهترین گزینه برای شما قرارگاه خاتم هست
    در مورد دوره کارت سبز هم بد نیست از خود قرب یا شرکت های وابسته به قرارگاه سوال کنید بهترین گزینه برای شما (عمران)اگر تهران هستید مراجعه به شرکت سپاسد هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات دانشگاه یزد

دوستان دقت کنید برای امریه باید دو ماه قبل از اعزام مدارکتون رو به اداره درخواستی تحویل بدید.
    امریه هم برای کارشناسی و هم ارشد وجود داره. حتی جدیدا فنی حرفه ای فوق دیپلم هم میگیره. فقط باید در گرفتن امریه خیلی پر رو و سمج باشید و آشنا و پارتی هم که تا می تونید جور کنید

Junior Member

من برای معافی پزشکی اقدام کردم. شکست خوردم و گفتن 27 این ماه لغایت اوایل ماه آینده برای انصراف پزشکی و اعزام خبرت میکنیم. گفتن که خودمون شزایط اعزام میگیگ و اعمال میکنیم...

تو این فرصت برای امریه میشه اقدام کرد؟؟؟ لیسانس کامپوتر. معدل 14. بسیج فعال. استان گیلان

.
    برای دی کجا امریه میگیرن؟ طریقه ی گرفتن امریه چجوریه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات دانشگاه یزد

نقل قول نوشته اصلی توسط germany13 نمایش پست ها

.
    برای دی کجا امریه میگیرن؟ طریقه ی گرفتن امریه چجوریه
    اگر اعزامتون 1دی بخوره فرصت برای گرفتن امریه هست ولی اگه آبان باشه نه
    برای امریه باید به ادارات دولتی مراجعه کنید مثل آموزش و پرورش صنایع کشاورزی برق آب گاز صدا و سیما انرژی اتمی کمیته امداد حتی نهادهای رهبری دانشگاه ها و استانداری ها هم امریه میگیرن.
    بعضیا شرایط خاص مثل متاهل بودن یا معاف از رزم رو دارن که باید سوال کنید.
    چون رشته شما کامپیوتر هست و عملا یک رشته عمومی و کاربردی در همه جا هست می تونید راحت تر امریه بگیرید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط borok نمایش پست ها
    دوست عزیز با توجه به سابقه بسیج شما و البته مدرک لیسانس (ارشد ندارید)، بهترین گزینه برای شما قرارگاه خاتم هست
    در مورد دوره کارت سبز هم بد نیست از خود قرب یا شرکت های وابسته به قرارگاه سوال کنید بهترین گزینه برای شما (عمران)اگر تهران هستید مراجعه به شرکت سپاسد هست
    من از قرب اصلی سوال کردم گفت اگر دوره کارت سبز برید مشکلی واسه امریه نداره و اموزشی نمی رید و گفت خدمت میشه 19 ماه؟؟؟
    وگفت شما که تهرانی با قرب کربلا تماس بگیر.می خواستم ببینم فرق بین قرب ها چیه؟و اینکه بعد سربازی اگه این مدت سابقه کارو توی رزومه قید کنیم مشکلی پیش نمیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Evanescence نمایش پست ها
    من از قرب اصلی سوال کردم گفت اگر دوره کارت سبز برید مشکلی واسه امریه نداره و اموزشی نمی رید و گفت خدمت میشه 19 ماه؟؟؟
    وگفت شما که تهرانی با قرب کربلا تماس بگیر.می خواستم ببینم فرق بین قرب ها چیه؟و اینکه بعد سربازی اگه این مدت سابقه کارو توی رزومه قید کنیم مشکلی پیش نمیاد؟
    خوب خدا رو شکر که مشکلی با آموزشی ندارند به هر حال آموزشی سختی های خاص خودش رو داره و دوره تکمیلی یا همون کارت سبز تو چند روز حل میشه !!!
    دوست عزیز من زیاد در مورد قرب ها اطلاعی ندارم اما تصورم اینه که قرب ها در حقیقت کارگاه های فنی هستند که شما وارد اون میشید (مسلما متناسب با رشتتون)
    اما پیشنهادم اینه که یه سری به شرکتی که گفتم حتما بزنید آدرس سر راستی داره یا لااقل یه زنگی بهشون بزنید تا ساعت 4 هم هستند سوال کنید لیسانس پذیرش داره یا نه ؟؟ احساس میکنم اونجا براتون بهتره زنگ زدنش ضرر نداره !
    در مورد رزومه هم نمیدونم منظورتون برای کجا هست ؟ اگر برای داخل باشه که اتفاقا گزینه بسیار مناسبی هست حتی شما شانس پذیرشتون بعد از خدمت همان جا هم هست اما اگر برای خارج میگید خوب متناسب با جایی که میخواهید برید شرایط فرق میکنه کلا به نظر من فرآیند کلیر شدن خیلی قانون دقیقی نداره ممکنه نسبت به این موضوع حساس بشند ممکنه هم نشوند ولی در کل در حد 2 سال اونم برای سربازی به نظر شخصی من مشکلی ایجاد نمیشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)