صفحه 990 از 1141 نخستنخست ... 490890940980981982983984985986987988989990991992993994995996997998999100010401090 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,891 تا 9,900 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix4ever نمایش پست ها
    به نظام وظیفه هیچ ربطی نداره ، قبلا که اینطور بود
    به نظر من اگر پارتی نداری برو مستقیم با مسئول واحدی که میخوای توش خدمت کنی صحبت کن و مجابش کن برات نامه اعلام نیاز بزنه یه هماهنگی هم با مسئول مربوطه برات بکنه . طرف اگه برات صحبت کنه خیلی بهتره . اگه نشد بستگی داره بتونی مقام مسئولش رو راضی کنی یا نه! بعضی وقتا این کارمندای جزء سر از خود یه حرفی میزنن چون حوصله کار ندارن یا واسه خودشونیا جا نگه میدارن اگه پیگیر باشی بدون پارتی هم میشه ولی یکم سختره . لامصب با پارتی درحد 30 ثانیه تلفنه !!!
    موفق باشید
    ممنون از راهنمايي ، من يه اداره ايي اقدام كردم واسه امريه ولي يه نفر كه ريئس امور اداري و مسئول دفتر مدير كل بود (دو شغل همزمان :/) و تقريبا اون همه كاره امريه هاي سربازي بود باهام لج كرد از همون روز اول از من خوشش نيومد ، در صورتي كه من تمام مصاحبه ها و تمام آزمون ها رو با بهترين شكل ممكن جواب دادم كلا هيچ ترسي از آزمون و مصاحبه نداشتم اعتماد به نفس بالايي داشتم ، از همه تاييديه گرفتم ، ولي آخرش به هيچ نتيجه ايي نرسيدم كاشكي برج ٦ به صورت عادي ميرفتم خدمتو انجام ميدادم ، ولي اون زمان كه من درگير مصاحبه و آزمون بودم يك نفر جلوتر از من اينكارارو انجام داده بود ناخودآگاه چشمم به برگه اش افتاد ديدم تو توضيحات نوشته : فلاني از لحاظ علمي ضعيف مي باشد و آشنايي با كار ندارد ، چند دقيقه بعد از معاونت اومد بيرون برگشو از دفتر دار گرفت رفت ، از دفتر دار سوال كردم اينم مثل منه ؟ گفت اين انتخاب شد براي فلان شهرستان !!!!! فقط ميتونم تأسف بخورم همين ..... اميدوارم روزي بياد به جاي اينكه بي سوادها برن سركار استعدادها انتخاب بشن و برن سركار .... كلا بيخيال امريه شدم ....

Junior Member

سلام بچه ها کسی اعزام 1 آبان هست که باهاش تماس گرفته باشن
    من امروز زنگ زدم قرب مرکز گقت اگه جایی حضوری مدرک نداده باشی کنسل شده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Azzuri نمایش پست ها
    ممنون از راهنمايي ، من يه اداره ايي اقدام كردم واسه امريه ولي يه نفر كه ريئس امور اداري و مسئول دفتر مدير كل بود (دو شغل همزمان :/) و تقريبا اون همه كاره امريه هاي سربازي بود باهام لج كرد از همون روز اول از من خوشش نيومد ، در صورتي كه من تمام مصاحبه ها و تمام آزمون ها رو با بهترين شكل ممكن جواب دادم كلا هيچ ترسي از آزمون و مصاحبه نداشتم اعتماد به نفس بالايي داشتم ، از همه تاييديه گرفتم ، ولي آخرش به هيچ نتيجه ايي نرسيدم كاشكي برج ٦ به صورت عادي ميرفتم خدمتو انجام ميدادم ، ولي اون زمان كه من درگير مصاحبه و آزمون بودم يك نفر جلوتر از من اينكارارو انجام داده بود ناخودآگاه چشمم به برگه اش افتاد ديدم تو توضيحات نوشته : فلاني از لحاظ علمي ضعيف مي باشد و آشنايي با كار ندارد ، چند دقيقه بعد از معاونت اومد بيرون برگشو از دفتر دار گرفت رفت ، از دفتر دار سوال كردم اينم مثل منه ؟ گفت اين انتخاب شد براي فلان شهرستان !!!!! فقط ميتونم تأسف بخورم همين ..... اميدوارم روزي بياد به جاي اينكه بي سوادها برن سركار استعدادها انتخاب بشن و برن سركار .... كلا بيخيال امريه شدم ....
    واقعا امیدوارم همچین روزی برسه کهالبته به عمر ما قد نمیده
    اون اقا هم که قبولش کردن حالا امکان داره که دانشگاه و معدل خوبی داشته باشه البته

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات م�

نقل قول نوشته اصلی توسط bobat نمایش پست ها
    من تنها هدفم اینه از شر این کارای چرت و مسخره بزودی خلاص بشم وارد بازار کار بشم، خودم باشم و خودم

گفتین پذیرش از سپاه یا ارتش واسه شهر خودت؟ یعنی چی؟ مگه دست خودمه کجا بیفتم؟
    واسه پادگان های سپاه میشه ولی ارتش رو نمیدونم شنیدم اونم میشه . فک کنم حدود 2 ماه قبل از اعزام میرید اونجا تا کاراتون رو انجام بدن !
    بپرسی ضرر نداره
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    اگه اعزاممون 10/1 باشه از الان میتونیم بریم موسسات خاتم سر بزنیم یا زوده فعلا؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhp_Civil نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه اعزاممون 10/1 باشه از الان میتونیم بریم موسسات خاتم سر بزنیم یا زوده فعلا؟؟
    هرچه زودتر بهتر از شنبه برو

Banned

دوستان کسی میدونه چرا رشته مهندسی نفت از لیست رشته های خاتم در موقع ثبت نام حذف شده...؟
    ما که رشتمون نفته باید چکار کنیم...؟

Junior Member

سلام دوستان اعزامي آبان كسي هست ك باهاش تماس گرفته باشن لطفا جواب بديد..!! ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mkoe نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه چرا رشته مهندسی نفت از لیست رشته های خاتم در موقع ثبت نام حذف شده...؟
    ما که رشتمون نفته باید چکار کنیم...؟
    به عنوان مهندسی شیمی ثبت نام کنید
    هیچ مشکلی پیش نمیاد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyakh نمایش پست ها
    واقعا امیدوارم همچین روزی برسه کهالبته به عمر ما قد نمیده
    اون اقا هم که قبولش کردن حالا امکان داره که دانشگاه و معدل خوبی داشته باشه البته
    اندازه بیست خط نوشتم همشو پاک کردم حس کردم به جاهای باریک کشیده میشه
    بهرحال من روی صحبتم با کسی که قبول شده نیست ، ایشون هم مثل من جوان هستن و با هزارتا آرزو و امید
    امیدوارم موفق باشن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)