صفحه 993 از 1141 نخستنخست ... 493893943983984985986987988989990991992993994995996997998999100010011002100310431093 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,921 تا 9,930 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام به دوستان

بنده یه سوال داشتم که امیدوارم دوستان بتونن کمک کنند.

بنده اول آبان ماه اعزام هستم. مدتی بود که برای امریه شدن درخواست داده بودم و جدیدا اطلاع دادن که درخواست امریه بنده قبول شده و در سامانه پلیس+10 هم در بهش استعلام زده شده:
    سازمان : ستاد کل / وضعیت: تنظیم شده / نوع: جذبی

الان سوال من این هستش که ، آیا ارگان محل خدمت (سپاه ، ارتش یا نیروی انتظامی) در این امریه تاثیر گذار هست؟ یعنی اگر مثلا امریه بشم و سپاه نیفتم ، مشکلی پیش میاد؟ چون وقتی با مسئول نیروی انسانی سازمانی که از اونجا امریه گرفتم حرف میزدم ، میگفت انشاالله سپاه بیوفتی که مشکلی پیش نیاد! بنده تمامی مدارکم رو داده بودم سازمان و اونا خودشون اقدام کردن و بنده اصلا به سپاه شهرم نرفتم. یعنی ممکنه مشکل پیش بیاد؟

دوستان لطفا راهنمایی بکنن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امریه در سربازی و ویزای امریکا

سلام دوستان، من تاریخ اعزام 96/8/1. واسه امریه جهاد کشاورزی اقدام کردم، توافق کردن و مدارکمو به همراه نامه امریه فرستادن. خودم ساکن مازندرانم و الان رفتم توو سایت نظام وظیفه و نوشته "سپاه- آموزشگاه المهدی بابل_" و دیگه چیزی ننوشته! آیا با امریه موافقت شده؟ از کجا بدونم؟ ممکنه روزای بعد جلوش بنویسه (امریه دار)؟ واقعا حالم گرفته شد!
    راستی، در قسمت استعلام امریه و جذب توو سایت نوشته "امریه و جذب ثبت نشده است"، 18 روز مونده به اعزامم آیا ممکنه بعدا ثبت شه؟
    Junior Member

سلام دوستان من عجله دارم اگر کسی میدونه لطفا جواب بنده رو بده.
    من اعزامم 1 دی هستش تا کی میتونم برم تاخیر بزنم و بندازم اسفند بعضیا میگن تا 45 روز قبل اعزام بعضیا میگن دوماه؟؟؟؟
    ممنون میشم پاسخ بده هرکی تاخیر زده.

Junior Member

دوستان امریه خاتم حتما باید پارتی داشته باشی؟ یعنی ما که پارتی نداریم کلا ثبتنام نکنیم دیگه؟

Junior Member

سلام دوستان عزيز . من فوق ليسانس معماري هستم و يكم آبان ماه اعزامم ... ديروز تو سايت پليس +١٠ ديدم امريه واسم خورده سازمان : ستاد كل نوع: جذبي. معنيشو نفهميدم ... من يه بار نوسازي مدارس رفتم كه دو روز بعدش فهميدم قبول نشدم . از يكي از آشنايان كه سرهنگ ارتش بودند پرسيدم امريه ستاد كل چيه گفت چيزي نيست ... در واقع ما امريه نيروهاي مسلح هستيم كه تو چهار ارگان ارتش سپاه نيروي انتظامي يا وزارت دفاع بايد خدمت كنيم ... واگر امريه جاي ديگه مثل نوسازي مدارس بوديم اسم نوسازي مدارس رو ميزدن ...

نظر دوستان چيه ؟ كسي اطلاع بيشتري داره ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aom_a3 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من درسم تازه تموم شده (ارشد برق قدرت)
    و در مراحل فرستادن دفترچه هستم

خواهشا ، خواهشا اگر اطلاعاتی دارید کمک کنید در رابطه با گرفتن امریه
    هر جا میریم میگن شرایط 5 گانه داره نداشته باشید نمیشه
    مثل تحت پوشش کمیته امداد بودن
    یا خانواده شهید بودن یا ....

ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید یکم راهنمایی کنید
    سلام. دانشگاه علم و صنعت امریه میگیره به سایتش مراجعه کنید.
    دوستان ارشد و دکترا بقیه رشته ها هم ببینن رشته های مختلفی میگیره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bdsafa نمایش پست ها
    سلام به دوستان

بنده یه سوال داشتم که امیدوارم دوستان بتونن کمک کنند.

بنده اول آبان ماه اعزام هستم. مدتی بود که برای امریه شدن درخواست داده بودم و جدیدا اطلاع دادن که درخواست امریه بنده قبول شده و در سامانه پلیس+10 هم در بهش استعلام زده شده:
    سازمان : ستاد کل / وضعیت: تنظیم شده / نوع: جذبی

الان سوال من این هستش که ، آیا ارگان محل خدمت (سپاه ، ارتش یا نیروی انتظامی) در این امریه تاثیر گذار هست؟ یعنی اگر مثلا امریه بشم و سپاه نیفتم ، مشکلی پیش میاد؟ چون وقتی با مسئول نیروی انسانی سازمانی که از اونجا امریه گرفتم حرف میزدم ، میگفت انشاالله سپاه بیوفتی که مشکلی پیش نیاد! بنده تمامی مدارکم رو داده بودم سازمان و اونا خودشون اقدام کردن و بنده اصلا به سپاه شهرم نرفتم. یعنی ممکنه مشکل پیش بیاد؟

دوستان لطفا راهنمایی بکنن.
    سلام. شما وقتی امریه جایی رو میگیرید باید اموزشی یه پادگان مشخص بیفتید که اگر از امریه های قبلی اون سازمان بپرسید بهتون میگن ( یا خود اون سازمان).و به صورت خودکار اگر امریه شما ثبت شده باشه اون جا میفتید. عبارتی که گفتید نوشته یعنی به احتمال زیاد امریه برای شما ثبت شده. بازم برید نظام وظیفه شهرتون و بپرسید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lvlasoud نمایش پست ها
    سلام دوستان، من تاریخ اعزام 96/8/1. واسه امریه جهاد کشاورزی اقدام کردم، توافق کردن و مدارکمو به همراه نامه امریه فرستادن. خودم ساکن مازندرانم و الان رفتم توو سایت نظام وظیفه و نوشته "سپاه- آموزشگاه المهدی بابل_" و دیگه چیزی ننوشته! آیا با امریه موافقت شده؟ از کجا بدونم؟ ممکنه روزای بعد جلوش بنویسه (امریه دار)؟ واقعا حالم گرفته شد!
    راستی، در قسمت استعلام امریه و جذب توو سایت نوشته "امریه و جذب ثبت نشده است"، 18 روز مونده به اعزامم آیا ممکنه بعدا ثبت شه؟
    سلام. از امریه های قبلی سوال کنید که ایا اموزشی اونجا بودن یا نه. ظاهرا هنوز امریه ای برای شما ثبت نشده. باز هم از همون جهاد و نظام وظیفه شهرتون هم پیگیری کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Maxer نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز . من فوق ليسانس معماري هستم و يكم آبان ماه اعزامم ... ديروز تو سايت پليس +١٠ ديدم امريه واسم خورده سازمان : ستاد كل نوع: جذبي. معنيشو نفهميدم ... من يه بار نوسازي مدارس رفتم كه دو روز بعدش فهميدم قبول نشدم . از يكي از آشنايان كه سرهنگ ارتش بودند پرسيدم امريه ستاد كل چيه گفت چيزي نيست ... در واقع ما امريه نيروهاي مسلح هستيم كه تو چهار ارگان ارتش سپاه نيروي انتظامي يا وزارت دفاع بايد خدمت كنيم ... واگر امريه جاي ديگه مثل نوسازي مدارس بوديم اسم نوسازي مدارس رو ميزدن ...

نظر دوستان چيه ؟ كسي اطلاع بيشتري داره ؟
    سلام . در حدی که میدونستم در جواب دو دوست بالا گفتم. ظاهرا امریه شما هم ثبت شده. من این عبارت رو برای دوستان قدیمی که پیگیر امریه بودن و اینجا نوشته بودن را چند بار دیدم. و همینی که از عبارت امریه ثبت نشده تغییر کرده یعنی اتفاقی افتاده.

Junior Member

سلام دوستان.
    من اعزامم 1 دی هستش تا کی میتونم برم تاخیر بزنم و بندازم اسفند بعضیا میگن تا 45 روز قبل اعزام بعضیا میگن دوماه؟؟؟؟
    ممنون میشم پاسخ بده هرکسی میدونه
    سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)