صفحه 999 از 1141 نخستنخست ... 499899949989990991992993994995996997998999100010011002100310041005100610071008100910491099 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,981 تا 9,990 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

یه سوالی داشتم، این احساسمه البته، مطمئن نیستم. لطفا راهنمایی کنین کسانی که تجربه دارین....

من دوتا حالت برای سربازیم هست، یا همینجوری عادی برم خدمت، یا اینکه برم برای امریه وزارت صنعت معدن و تجارت درخواست بدم و نامه بنویسم(گفتن بیا نامه بنویسیم ببینیم چی میشه...)

"مهمترین مسئله" برای من اینه که شهر خودم یعنی تبریز بیفتم چون دارم کارآفرینی میکنم و اگه شهر دیگری بیفتم دیگه اینکارمو نمیتونم ادامه بدم.

خودم اینطور احساس میکنم که اگه عادی برم خدمت، یه مقدار احتمالش هست که تبریز بیفتم... ولی حس میکنم اگه برای امریه درخواست بدم، چون در تبریز نیرو زیاده، پس در نتیجه منو خواهند فرستاد شهرستانهای کوچکتر و اطرافه تبریز مثل مرند و جلفا و آذرشهر و ...

این یه فکری هست که ذهنمو درگیر کرده و نمیدونم آیا برم برای امریه درخواست بدم یا خیر.

لطفا راهنمایی کنین ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط bobat نمایش پست ها
    یه سوالی داشتم، این احساسمه البته، مطمئن نیستم. لطفا راهنمایی کنین کسانی که تجربه دارین....

من دوتا حالت برای سربازیم هست، یا همینجوری عادی برم خدمت، یا اینکه برم برای امریه وزارت صنعت معدن و تجارت درخواست بدم و نامه بنویسم(گفتن بیا نامه بنویسیم ببینیم چی میشه...)

"مهمترین مسئله" برای من اینه که شهر خودم یعنی تبریز بیفتم چون دارم کارآفرینی میکنم و اگه شهر دیگری بیفتم دیگه اینکارمو نمیتونم ادامه بدم.

خودم اینطور احساس میکنم که اگه عادی برم خدمت، یه مقدار احتمالش هست که تبریز بیفتم... ولی حس میکنم اگه برای امریه درخواست بدم، چون در تبریز نیرو زیاده، پس در نتیجه منو خواهند فرستاد شهرستانهای کوچکتر و اطرافه تبریز مثل مرند و جلفا و آذرشهر و ...

این یه فکری هست که ذهنمو درگیر کرده و نمیدونم آیا برم برای امریه درخواست بدم یا خیر.

لطفا راهنمایی کنین ممنونم
    من دو تا از هم دوره ای های خدمتم امریه صنعت و معدن بودن و هر دو هم تبریز افتاده بودن، خودشون هم بچه تبریز بودن، این چیزی که میگین خیلی سادست برید از تامین و تخصیص سازمان سوال کنید بگیر من شرایطم اینطوریه اگر امریه قبول بشم محل خدمتم کجا میوفته ...

ًضمن اینکه میتونید سازمانای دیگه مثل محیط زیست، آتشنشانی و فنی حرفه ای رو هم پیگیری کنید، سازمان هایی هستن که احتمالا محل خدمتشون داخل شهر هست ....

پیگیری کنید ...

نقل قول نوشته اصلی توسط elsajjad نمایش پست ها
    من دو تا از هم دوره ای های خدمتم امریه صنعت و معدن بودن و هر دو هم تبریز افتاده بودن، خودشون هم بچه تبریز بودن، این چیزی که میگین خیلی سادست برید از تامین و تخصیص سازمان سوال کنید بگیر من شرایطم اینطوریه اگر امریه قبول بشم محل خدمتم کجا میوفته ...

ًضمن اینکه میتونید سازمانای دیگه مثل محیط زیست، آتشنشانی و فنی حرفه ای رو هم پیگیری کنید، سازمان هایی هستن که احتمالا محل خدمتشون داخل شهر هست ....

پیگیری کنید ...
    مرسی. یه سوالم داشتم، من میخوام امریه بگیرم برای وزارت صنعت و معدن، برای امریه خاتم هم میخوام اقدام کنم. میشه برای امریه چندتا جا اقدام کرد یا فقط یه جا میتونی شانستو امتحان کنی؟

Junior Member

مرسی. یه سوالم داشتم، من میخوام امریه بگیرم برای وزارت صنعت و معدن، برای امریه خاتم هم میخوام اقدام کنم. میشه برای امریه چندتا جا اقدام کرد یا فقط یه جا میتونی شانستو امتحان کنی؟
    سلام
    شما این شرایط 5 گانه رو دارین ؟ ( خانواده شهید ، تحت پوشش کمیته امداد و ....)
    من رفتم وزارت صنعت و معدن گفتن باید این شرایط رو داشته باشی بعد درخواست بدی

Junior Member

اگه دو تاش اوکی بشه هردوش رو لغو میکنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط paradoxi نمایش پست ها
    ا. مرسی.

تو هم ۰۱ شهدای وظیفه‌ای؟ برای من آدرس همین ۰۱ رو زده. سه راه تختی.. منطقه‌ی ۲ زندگی می‌کنم.
    نه من بايد برم يزد پادگان خاتمي

نقل قول نوشته اصلی توسط aom_a3 نمایش پست ها
    سلام
    شما این شرایط 5 گانه رو دارین ؟ ( خانواده شهید ، تحت پوشش کمیته امداد و ....)
    من رفتم وزارت صنعت و معدن گفتن باید این شرایط رو داشته باشی بعد درخواست بدی
    نه والا. من صنعت و معدن, بازرسی, غذا و دارو, دانشگاه, شهرداری, اتش نشانی, جهاد کشاورزی و همه جا رفتم گفتن امسال هیچی برنمیداریم. همشون همینو میگن. دیگه نمیدونم پارتی بازیه یا چیه

سلام دوست عزیز،شبتون بخیر
    میتونم بپرسم رشته شما چیه؟
    و برای امریه خودتون حضوری رفتید یا ثبت نام در سایت پذیرفته شدین؟

الان اصلا هیییییچ کجا امریه برنمیدارن. هرجا رفتم گفتن امسال امریه ابلاغ نشده همیشه میشد ولی امسال نیست.
    من صنایع غذایی ام
    بنظر دروغکی میگن یا واقعا امسال امریه نیس کلا?

الان اصلا هیییییچ کجا امریه برنمیدارن. هرجا رفتم گفتن امسال امریه ابلاغ نشده همیشه میشد ولی امسال نیست.
    من صنایع غذایی ام
    بنظر دروغکی میگن یا واقعا امسال امریه نیس کلا?
    نه دوست عزیز
    دروغ نمیگن
    جدیدا بنیاد نخبگان منحل شده و فکر می کنم امریه هم یک مقداری تغیراتی دادن داخلش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)