صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 34

موضوع: فرستادن کپی برابر اصل مدرک زبان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرستادن کپی برابر اصل مدرک آیلتس؟

منم همین سوال رو دارم
    کپی براربر اصل آیلتس رو باید ببریم کجا تائید کنیم؟

Junior Member

ببخشید من یه سوال پرت داشتم
    من زانویه امسال اپلای کردم اما نتایج امتحان زبانمو تا خرداد می رسم که بفرستم واسه دانشگاه آیا به نظرتون شانس گرفتن پذیرش واسه امسالو دارم7

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Lappeenranta University of Tech-GMIT

نقل قول نوشته اصلی توسط leilajavan نمایش پست ها
    منم همین سوال رو دارم
    کپی براربر اصل آیلتس رو باید ببریم کجا تائید کنیم؟
    من بردم دارلترجمه مهر کپی برابر اصل زدند واسم

Junior Member $Farzad$ آواتار ها

پیش فرض پاسخ : موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

با سلام
    دوستان یکی از جاهایی که باید نمره تافلم رو بفرستم گفته کپی تایید شده تافلت، "Certified copy" ، کفایت میکنه و نیازی به ریپورت آفیشال نیست.
    منتها نمیدونم کجا ببرم کپی برابر اصل کنم که مورد قبولشون باشه. جواب خودشون به ایمیلم اینه:

They do not need to report to us. It is okay if you send a certified copy of the score card/official result.
    Please note that a simple copy is not enough. You will need to show the original in case of admission later.

We need a certified copy or the original.
    I am sure there is place in your country that will certify your copies (a notary, a translator, a university etc

از دوستان کسی میتونه راهنماییم کنه؟
    ممنون.

Junior Member

سلام دوستان من 2.5 سال پیش آیلتس دادم و 6.5 گرفتم. ولی همونطور که میدونید اعتبار پیشنهادی آیلتس 2سال هست. آیا شما دانشگاهی رو می شناسید که قبول کنه با همون مدرک آیلتسم اقدام به پذیرش کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Golnar نمایش پست ها
    سلام
    من یه دانشگاه آلمانی اپلای کردم بدون نمره زبان، و بعدا که کارنامه آیلتسم اومد اسکنش رو براشون فرستادم و اونا هم قبول کردن اما تاکید می کنم که قانون هر دانشگاهی با اون یکی فرق می کنه!
    ضمنا این پیشنهاد رو هم می تونید امتحان کنید: ازشون بپرسید که قبول می کنن شما یه کپی یا اسکن معمولی بفرستید و اونها صحت نمره شما رو از روی سایت کمبریج چک کنن یا نه. (سمت راست پایین کارنامه یه کد هست که با اون چک می شه) اینجا رو بخونید (صفحه 25)
    میتونم بپرسم کدوم دانشگاه ؟سلام دوستان من 2.5 سال پیش آیلتس دادم و 6.5 گرفتم. ولی همونطور که میدونید اعتبار پیشنهادی آیلتس 2سال هست. آیا شما دانشگاهی رو می شناسید که قبول کنه با همون مدرک آیلتسم اقدام به پذیرش کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرستادن کپی برابر اصل مدرک زبان

دوستان ظاهرا برای دریافت کارنامه کاغذی تافل 60 الی 70 روز زمان میبره. برای اپلای کردن در دانشگاه مورد نظر همین کارنامه کاغذی نیاز است که با مدارک پست بشه یا اعلام نمره آزمون که در پروفایل اومده کفایت میکنه؟ منظورم اینه که برای اپلای کردنکارنامه کاغذی اصلی رو میخواد دانشگاه ها یا فقط نمره پروفایل؟ ببخشید اولین باره اومدم تو کار اپلای.

سلام کارنامه کاغذی تافل رو باید ارسال کنم اما مشکل اینجاست عکس پروفایل تافلم خیلی خیلی بد افتاده عکسم با حالت stretch شده ثبت شده و اصلا اوضاعیه داغون ! اسکن هم که شده مثلا با کیفیت!!!! عکسه شده عین فیلم خون آشام سیاه و وحشتناک!!! بچه ها لطفا بگوید چه کار کنم؟
    ایا به خاطر یه عکس ما فوق زشت!! در پروفایل کارنامه ممکنه من رو رد کنن ؟
    یا همراه با مدارک یه عکس خوشگل هم از خودم بفرستم ؟
    یا یه ایمیل بزنم بگم عکس به خاطر اسکن سیاه شده ؟
    ایا معذرت خواهی کنم ؟
    چه کاری انجام دهد که عکسم روی روند پذیرش من تاثیر نداشته باشد لطفا تجربیات مشابه بگویید ایا حالت مشابه برای شما پیش آمده است؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal85 نمایش پست ها
    سلام کارنامه کاغذی تافل رو باید ارسال کنم اما مشکل اینجاست عکس پروفایل تافلم خیلی خیلی بد افتاده عکسم با حالت stretch شده ثبت شده و اصلا اوضاعیه داغون ! اسکن هم که شده مثلا با کیفیت!!!! عکسه شده عین فیلم خون آشام سیاه و وحشتناک!!! بچه ها لطفا بگوید چه کار کنم؟
    ایا به خاطر یه عکس ما فوق زشت!! در پروفایل کارنامه ممکنه من رو رد کنن ؟
    یا همراه با مدارک یه عکس خوشگل هم از خودم بفرستم ؟
    یا یه ایمیل بزنم بگم عکس به خاطر اسکن سیاه شده ؟
    ایا معذرت خواهی کنم ؟
    چه کاری انجام دهد که عکسم روی روند پذیرش من تاثیر نداشته باشد لطفا تجربیات مشابه بگویید ایا حالت مشابه برای شما پیش آمده است؟
    سلام
    مگه کجا دارید میفرستید؟ بفرستید اینها حساسیت بی مورده. عکس همه مثل دارکولا میشه با اون اوضاع و اون دوربین و عجله.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Iran U of Science & Tech

من می خوام برای یک بورس اقدام کنم که مدارکشو باید همینجا تحویل سفارت بدم....الان مشکل من TRF آیلتس هستش. من مثل دیگران یه دونه TRF دارم که تهران ایلتس برام بعد آزمون پست کرد...مسلما اونو نمی تونم بدم برای این بورس...ایمیل هم زدم جواب درست حسابی نگرفتم...به نظر شما یه کپی معمولی از TRF کافیه؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)