صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 23456789101112
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 114 , از مجموع 114

موضوع: درخواست مهاجرت به کانادا از خارج از ایران (فدرال و کبک)

Senior Member atarod آواتار ها

پیش فرض پاسخ : درخواست مهاجرت به کانادا از خارج از ایران (فدرال و کبک)

اگه بخواین می‌تونین اطلاع بدین ولی‌ نیازی نیست و مشکلی‌ براتون ایجاد نمی‌کنه، مدیکال رو شما از هرکجای دنیا می‌تونین انجام بدین.
    نقل قول نوشته اصلی توسط zoolbia نمایش پست ها
    دوستان سلام

یه سوال داشتم ممنون میشم فوری جواب بدید.

من ۵/۵/۲۰۱۴ مصاحبه قبول شدم و ۲۱/۵/۲۰۱۴ مدارکو فرستادم سیدنی ، بعد از این تاریخ (حدوداً ۰۶/۰۶/۲۰۱۴) من شهروندی یه کشوری رو گرفتم( الان ۲ تا پاسپورت دارم)، الان ایران هستم و می‌خوام مدیکالو اینجا برم، حالا سوال من اینه که آیا باید به ویزا آفیسم اطلاع بدم این مسئله‌‌رو که من دوتا پاس دارم، اگر جواب مثبت هست به چه صورت انجام بدم اینکارو؟آیا توی زمان پروسه تاثیری میذاره؟چون الان اونایی که با من مصاحبه رفتند دارند مدیکالشونو میگیرند.و اینکه بهتر این مسئله‌‌رو بعد از مدیکال بهشون بگم یا قبلش؟

ببخشید اگر اشتباه نوشتم(با بهنویس تایپ کردم)

قبلا ممنون از راهنمایی شما.

ایشون باید امتیازاتشون رو طبق جدول حساب کنن و ببینن با چه روشی‌ می‌تونن اقدام کنن،برای اقدام کردن (کبک)که کلاً باید پرونده به کبک فرستاده بشه و اونجا طبق مکان اقامت پرونده به قسمت مربوطه فرستاده می‌شه، ولی‌ الان تازگیا اونطور که من شنیدم کارشون رو سریعتر انجام میدن،درواقع خواهرتون حتما باید اعلام کنن که تو اتریش هستن،پرونده فدرالشون هم بعد از سی‌ اس‌ کیو به سفارت کانادا در وین فرستاده می‌شه که حدود یک سال طول میکش تا جواب بدن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط alferedo_020 نمایش پست ها
    سلام دوستان .خواهرم در اتریش در حال تحصیل هستند و 2 سال که اونجا ست و 32 سالشه و لیسانس مهندصی صنایع غذایی داره و اونجا داره فوق میگیره و 2 سال سابقه کاری مرتبط داره و آیلس 6.5 داره میخوام بدونم که از چه طریقی باید واسه skill worker اقدام کنه بهتره؟ کبک یا فدرال با از طریقه دیگه و آیا از اونجا اقدان کنه بهتره یا ایران ؟

دوست عزیز، به هیچ عنوان نمی‌شه گفت چقدر طول میکشه، شرایط پرونده‌ها متفاوت هستش و هر روز یه قانونی‌ میزارن، پس اصلا رو این فکر نکنین که می‌شه زمان رو تخمین
    زد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_soad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بلژیک هستم و قصد داشتم برای کبک اپلای کنم و باید از طریق پاریس این کار رو انجام بدم.
    میخواستم بدونم کسی اطلاع داره الان برای کبک از طریق پاریس حدوداً چقدر طول میکشه تا CSQ به دست شما برسه؟
    خیلی برام حیاتیه، لطفاً اگه میدونید جواب بدید.
    مرسی

Junior Member

با سلام
    من از سال ٢٠١٣ از ايران براي تحصيل به اروپا رفتم و بعد هم براي كار الان در مونتريال زندگي ميكنم. به تازگي سي اس كيو گرفتم و ميخوام مدرك عدم سو پيشينه رو بزارم. من ١٠ روز قبل از خروج از ايران در سال ٢٠١٣ در تهران گواهي عدم سوپيشينه رو گرفتم و ترجمه اش رو هم دارم. دوستان ميگن ممكنه اونو قبول نكنند. ميخواستم بدونم از چه راهي ميشه اين گواهي رو گرفت بجز روش دفتر حفظ منافع در واشنگتن. يعني ميخواستم بدونم خانواده يا وكيل من در ايران ميتونند اينو درخواست بدند؟ كجا بايد برند؟ ايا اثر انگشت لازم هست يا فكر ميكنيد از همون سال ٢٠١٣ موجود باشه؟ خيلي ممنون ميشم اگر بتونيد كمك كنيد.
    مهرداد از مونتريال

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 23456789101112

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)