صفحه 7 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 114

موضوع: درخواست مهاجرت به کانادا از خارج از ایران (فدرال و کبک)

پیش فرض پاسخ : درخواست مهاجرت به کانادا از خارج از ایران (فدرال و کبک)

اگر در کشور دیگری اقامت داشته باشی آیا می شود از ایران برای مهاجرت اقدام کرد؟ منظورم از دفتر دمشقه. البته شاید سوال عجیبی باشه اما من تجربه خوبی از دفتر هنگ کنگ ندارم و نمی خواهم که دوباره از اونجا اقدام کنم.

Member hoomi_mcitp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Network Systems - Swinburne University of Technology

پیش فرض پاسخ : مهاجرت بهQuébec فقط مواردي كه تاپيك جداگانه ندارند

یه سوال داشتم. امکانش هست برای تحصیل برم آمریکا و مراحل کبکم و از اونجا دنبال کنم؟ البته مثلا بعد از مصاحبه برم و مراحل فدرال و مدیکال و تو آمریکا دنبال کنم؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi_mcitp نمایش پست ها
    یه سوال داشتم. امکانش هست برای تحصیل برم آمریکا و مراحل کبکم و از اونجا دنبال کنم؟ البته مثلا بعد از مصاحبه برم و مراحل فدرال و مدیکال و تو آمریکا دنبال کنم؟
    كلا اگه در هر كشوري بيش از 6 ماه اقامت داشته باشيد مي تونيد از مركزي كه اتباع اون كشور رو ساپورت مي كنه اپلاي كنيد براي مهاجرت كبك. براي امريكا بعد از گذشت 6 ماه مداركتون رو مي فرستين بوفالو-نيويورك و مصاحبتون هم همون جا خواهد بود و تمام مراحلم همون جا انجام ميشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    food science and nutrition university of mysore

اگه از هند اقدام کنم چه کشوری باید مصاحبه بدم؟اگه کمکم کنید ممنون میشم،من تازه کارم .

نقل قول نوشته اصلی توسط rational1 نمایش پست ها
    اگر در کشور دیگری اقامت داشته باشی آیا می شود از ایران برای مهاجرت اقدام کرد؟ منظورم از دفتر دمشقه. البته شاید سوال عجیبی باشه اما من تجربه خوبی از دفتر هنگ کنگ ندارم و نمی خواهم که دوباره از اونجا اقدام کنم.
    بله می تونید از دفتر دمشق اقدام کنید (می دونید یا از دفتر مربوط به کشور محل اقامت اقدام کنید یا کشور متبوعتون که ایرانه) اگر نیاز دارید که خودتون متن قوانینش رو ببینید بگید تا براتون پیدا کنم...

نقل قول نوشته اصلی توسط asxz نمایش پست ها
    اگه از هند اقدام کنم چه کشوری باید مصاحبه بدم؟اگه کمکم کنید ممنون میشم،من تازه کارم .
    <br>هنگ کنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط elisa نمایش پست ها
    دوستان، من به مدت پنج سال در کشور ایتالیا تحصیل کرده‌ام و اقامت تحصیلی‌ دارم. الان میخواهم برای مهاجرت به کانادا اقدام کنم. پروسه مهاجرت از ایتالیا چقدر طول میکشه؟
    به مهاجرت به کبک بصورت دو مرحله مجزا نگاه کنید: اول گرفتن CSQ (جواز مهاجرت به کبک) که در BIQ ها صادر میشه
    دوم گرفتن ویزای فدرال که از (Visa office) ها اقدام می کنید.
    برای دیدن پروسس تایم بخش اول برید به این لینک:
    http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/en/immigrate-settle/permanent-workers/official-immigration-application/immigration-application/processing-times-table.html
    برای بخش دوم برید به این لینک:
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...killed-que.asp

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

سلام
    من این ایمیل زدیم و این جواب رو گرفتم! ولی من فقط یه Status letter معمولی از دانشگاه گرفتم و فایل نامبر هم گرفتم

Dear Sir/Madam

I am Nominated from Saskatchewan and must submit my documents before 21,Sep,2011.

I am from Iran and studying in Malaysia and did not serve military service yet. I am using

exemption due to studying permit, what certificate should I submit for this item?

All immigration applicants must submit official military service completion or exemption certificates.

Thank you
    Alireza Dehghan

Dear Alireza Dehghan:

First you should contact the Conscription Dept. of Islamic Republic of Iran Police Force to obtain their consent to study in Malaysia. You may have already done that.

Then you should submit the above letter to the Center for International Affairs and Schools. This center will provide you with a letter confirming the exemption from military service given by Conscription Dept. of Islamic Republic of Iran Police Force.

These two letters should be sent to us for our record.

Regards,
    Immigration Section - NMM
    Embassy Of Canada, Damascus
    P.O.Box 3394
    Tel.: (963-11) 611-6692
    Web site: http://www.international.gc.ca/missions/syria-syrie/
    E-mail: damascus-im-enquiry@international.gc.ca

Junior Member

درخواست مهاجرت از داخل خاک کانادا چقدر طول میکشه؟
    آیا سریع تره؟
    و درسته که اگه از داخل کانادا واسه مهاجرت اقدام کنی نمیشه در طول پروسه به ایران (زادگاهت) سفر کنی؟ حتی برای یه مدت کوتاه و مثلا برای جشن عروسی؟

Junior Member halucinate آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc Marketing

سلام دوستان ... من هفتهٔ دیگه میرم منچستر برای دورهٔ مستر ...می‌خواستم ازتون سوال کنم از وقتی‌ که وارد خاک انگلستان میشم می‌تونم برم لندن و برای اقامت اقدام کنم ؟ من در حال حاضر ۲ سال ویزای دانشجویی‌ دارم که می‌تونم ۲ بر هم یک ساله تمدید کنم .... امکانش هست که من توی این ۴ سال اقامت فدرال بگیرم ؟ اگر پاسخ مثبت امکانش هست لطف کنید و بگیر که چه مدارکی رو باید به سفارت کانادا تو لندن بدم ؟ ممنون
    از نظر همه بحث کردن یعنی‌ دیگران را متقاعد کردن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)