صفحه 8 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 114

موضوع: درخواست مهاجرت به کانادا از خارج از ایران (فدرال و کبک)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member halucinate آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc Marketing

پیش فرض پاسخ : درخواست مهاجرت به کانادا از خارج از ایران (فدرال و کبک)

سلام دوستان ... من هفتهٔ دیگه میرم منچستر برای دورهٔ مستر ...می‌خواستم ازتون سوال کنم از وقتی‌ که وارد خاک انگلستان میشم می‌تونم برم لندن و برای اقامت اقدام کنم ؟ من در حال حاضر ۲ سال ویزای دانشجویی‌ دارم که می‌تونم ۲ بر هم یک ساله تمدید کنم .... امکانش هست که من توی این ۴ سال اقامت فدرال بگیرم ؟ اگر پاسخ مثبت امکانش هست لطف کنید و بگیر که چه مدارکی رو باید به سفارت کانادا تو لندن بدم ؟ ممنون
    از نظر همه بحث کردن یعنی‌ دیگران را متقاعد کردن

Junior Member

سلام من دانشجوی در سوید هستم و میخاستم بدونم که میشه از اینجا باری اقامت کاندا اقدام کنم؟ اگر میشه که اقدام کنم چه کار باید بکنم از کجا باید شورو کنم؟؟
    زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم

Junior Member ana ciel آواتار ها

سلام دوستان. من دو تا سوال دارم اگه جواب بدین ممنون میشم
    من در هلند دانشجو هستم و یک اجازه اقامت 3 ساله دارم ولی احتمالا پروژه ام بیش از 3 سال طول میکشه و باز واسه یک سال تمدید میشه. اگه از اینجا واسه مهاجرت به کبک اقدام کنم چقدر زمان میبره؟
    و اینکه دانشجوی دکتری اینجا کارمند دانشگاه محسوب میشه ، به نظر شما سابقه کاریم در اینجا رو بفرستم یه درد میخوره؟
    There are no facts, only interpretations

نقل قول نوشته اصلی توسط ana ciel نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دو تا سوال دارم اگه جواب بدین ممنون میشم
    من در هلند دانشجو هستم و یک اجازه اقامت 3 ساله دارم ولی احتمالا پروژه ام بیش از 3 سال طول میکشه و باز واسه یک سال تمدید میشه. اگه از اینجا واسه مهاجرت به کبک اقدام کنم چقدر زمان میبره؟
    و اینکه دانشجوی دکتری اینجا کارمند دانشگاه محسوب میشه ، به نظر شما سابقه کاریم در اینجا رو بفرستم یه درد میخوره؟
    تقریبا نه ماه تا مصاحبه و یه سال هم ویزای فدرال (از دفتر پاریس) یعنی جمعا کمی کمتر از دو سال...سابقه کارتون احتمال خیلی خیلی زیاد قبوله (حتما بفرستید) چون RA & TA در NOC کد شغل دارن و شغل محسوب می شن. در ضمن اگر سربازی هم رفتین سابقه کار براتون محسوب میشه...البته این حداقل زمان ها هست و میتونین اگه بخواهید کمی کشش بدین..مثلا وقتی در مصاحبه قبول شدین و سی اس کیو گرفتین تا یه سال زمان دارین که اقدام برای ویزای فدرال رو به تعویق بندازین (البته اینو صد رد صد مطمئن نیستم یکی از بچه های فروم گفت اگه اشتباه هست لطفا بقیه بچه ها راهنمایی کنن) و بعد هم که ویزای فدرالتون آمد تا 9 ماه اعتبار داره...پس زودتر اپلای کنید چون می تونید براحتی زمان انتظار رو طولانی کنید ...خودتون زمان ها رو چک کنین:
    پروسس تایم ویزای فدرال:
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...que.asp#europe
    پروسس تایم سی اس کیو (مصاحبه):
    http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/en/immigrate-settle/permanent-workers/official-immigration-application/immigration-application/processing-times-table.html

ویرایش توسط woody : November 10th, 2011 در ساعت 12:02 AM

Junior Member ana ciel آواتار ها

Woody عزیز مرسی.
    من میخواستم برای کبک اپلای کنم. فکر میکنید با 9 ماه TA میتونم برای فدرال اپلای کنم؟ و شانسی دارم؟
    بعلاوه اینکه من دخترم و در ایران هم تنها 8 ماه سابقه کارم با بیمه بوده در زمینه ارزیابی عملکرد شرکتها و حدودا 2 سال هم بدون بیمه بوده.
    ضمنا من فرانسه در حد B2 میدونم. برای مهاجرت کبک از هلند تنها میشه به دفتر برلین مراجعه کرد. حالا برای فدرال میشه از دفاتر دیگه مثل پاریس یا وین اپلای کرد؟
    ؟ممنون میشم به این سوال هم پاسخ بدین.
    ویرایش توسط ana ciel : November 10th, 2011 در ساعت 12:54 PM
    There are no facts, only interpretations

ببینید TA به احتمال خیلی زیاد اوکی هست (بالای 90%) ولی اینکه می تونید برای فدرال اپلای کنید و چقدر شانس دارید رو من نمی دونم چون اطلاعاتی خاصی از فدرال ندارم. من سابقه کارم به این صورت بود که در زمان سربازی بصورت امریه تو یه دانشگاه کارشناس آزمایشگاه بودم و شرح سوابق کاریم با TA مطابق بود و وقتی فرم پر کردم کد اون شغل رو زدم...من رفتم سفارت کانادا (در مالزی) چون شک داشتم و گفتم ایا این سابقه کار برای اپلای کردن برای کبک قبوله؟ گفتن ما از کبک خبر نداریم ولی برای فدرال "قبول نیست" برای کبک خودت برو از گوگل در بیار(!!). یکی از بچه های همین فروم تشویقم کرد که اپلای کنم و اپلای کردم و برام فایل نامبر صادر شده یعنی بصورت اولیه کارم رو "کار" در نظر گرفتن و اوکی بوده حالا یه نکته دیگه هست که کبک کلا سربازی رو هم کار حساب می کنه اینه که من نمی تونم با قطعیت بگم سابقه TA ام قبول شده یا به عنوان سربازی قبول شده ولی باز هم بهتون می گم بالای 90% قبوله چون کد شغل داره و تو کتاب مشاغل مانادا شرح وظایف داره و ...حتما اپلای کنین فوقش 490 دلار میپره...
    بنا به لینک دومی که براتون زدم BIQ هلند در پاریس هست و انتخاب با خودتون نیست که بخواهید ببینید از جای دیگه هم میشه اپلای کنید یا نه (فقط می تونید از دفتر مربوط به کشور محل تولد(ایران) یا محل اقامت اقدام کنید) اینکه ویزا آفیس (برای گرفتن ویزای فدرال) برای هلند کجاست رو دقیقا نمی دونم همون لینک اول رو یه کم بگردید پیدا میکنید.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

سلام

من پاس ریکویست شدم از طریق دمشق ولی الان مالزی زندگی می کنم!
    چه جوری باید پاسپورتم رو بفرستم؟
    چون اینطور که شنیدم این جریان دادن پاسپورت به سفارتشون به تهران و بعد اونا با پست دیپلماتیک می فرستند واسه اینه هست که ارسال و دریافت پاسپورت به ایران غیر قانونی هست!
    اما نمی دونم سفارت دمشق واسه ما چیکار می کنه؟! می تونم مستقیم بفرستیم دمشق و اونا واسه ما بفرستند؟

Junior Member

سلام
    من کارشناسی ارشدمو توی انگلستان تموم کردم، از این ماه هم دکترامو همین جا دارم شروع می کنم. الان ویزای UK من تا 40 ماه تمدید شده.چند تا سوال داشتم اگر چاسخ بدید ممنون می شم:
    1- اقدام برای مهاجرت از سفارت کانادا در لندن چقدر طول می کشه؟
    2- یادگیری زبان فرانسه چه تاثیری قبولی پرونده داره؟
    3- من اگر بخوام الان اقدام کنم فوق لیسانس محسوب می شم یا دکترا؟
    4- من از یه دانشگاه توی فرانسه هم پذیرش دکترا دارم، به نظر شما راه رسیدن به کانادا از انگلیس آسون تره یا از فرانسه؟
    5- آیا گرفتن وکیل ضروریه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

سلام دوستان

ببخشید هیچ فرومی نبود که این سوال رو مطرح کرده باشه، ممنون میشم راهنمایی کنید

من و همسرم از سوئد برای مهاجرت اقدام کرده بودیم و برامون فرم مدیکال را فرستادن. آیا حتما باید از همین سوئد مدارک مدیکال تست رو بفرستیم ؟ یا میتونیم ایران مدیکال تست رو انجام بدیم؟ ( سوئد خیلی دیربهمون وقت میدن، و هزینه اش هم خیلی بالا هست ، تقریبا 2 برابر هست! )

متشکرم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط matin64 نمایش پست ها
    سلام دوستان

ببخشید هیچ فرومی نبود که این سوال رو مطرح کرده باشه، ممنون میشم راهنمایی کنید

من و همسرم از سوئد برای مهاجرت اقدام کرده بودیم و برامون فرم مدیکال را فرستادن. آیا حتما باید از همین سوئد مدارک مدیکال تست رو بفرستیم ؟ یا میتونیم ایران مدیکال تست رو انجام بدیم؟ ( سوئد خیلی دیربهمون وقت میدن، و هزینه اش هم خیلی بالا هست ، تقریبا 2 برابر هست! )

متشکرم
    نه ! ما از دمشق اقدام کردیم , طبیعتا باید ایران مدیکال می دادیم ولی مالزی دادیم ! خیلی هم زودتر کارمون انجام شد ! الانم پاس ریکویست شدیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)