صفحه 9 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 114

موضوع: درخواست مهاجرت به کانادا از خارج از ایران (فدرال و کبک)

پیش فرض پاسخ : درخواست مهاجرت به کانادا از خارج از ایران (فدرال و کبک)

من از ایتالیا اقدام کردم باره کبک بعد از یک ماه مصاحبه در پارس انجام شد و مدارکامو برای قسمته فدرال به رم فرستادم والی بعد از گذشت ۲ ماه هنوز فایل نامبری به ما ندادند هیچ خبری نیست به نظاره شما غیره طبیی نیست؟
    ارسال مدارک : سپتامبر ۲۰۱۱ رشته :١٢ امتيازي مصاحبه ٨نوامبر٢٠١١ ارسال مدارك فدرال ١٨ نوامبر فايل نامبرفدرال مارس ٢٠١٢اپديت+به گفته خودشون مديكال (مديكال به دستمون نرسيد) دسامبر ٢٠١٢ اخرين اخطار براي انجام مديكال اپريل ٢٠١3 ويزا: ژانويه ٢٠١٤

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UTM (Universiti Teknologi Malaysia) PhD.student

سلام

می شه اگر کسی از مالزی اقدام کرده مدت زمان پروسه (بعد از دریافت فایل نامبر)، هزینه مدیکال و وضعیت مصاحبه رو بگه؟ ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط Feryalrm1 نمایش پست ها
    سلام

می شه اگر کسی از مالزی اقدام کرده مدت زمان پروسه (بعد از دریافت فایل نامبر)، هزینه مدیکال و وضعیت مصاحبه رو بگه؟ ممنون.
    من آوریل پارسال برام فایل نامبر صادر شده و هنوز هیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــچ خبری نیست. با توجه به زمانهایی که توی سایت خود کبک و پروسس تایم ها دیدم و کمی حدس و گمان و قرینه سازی (!) باید بگم الان مصاحبه حداقل یه سال و احتمال زیاد حدود 14 ماه طول می کشه...راجع به ویزای فدرالش که از سفارت پرسیدم گفت بین 8 ماه تا یک سال...

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

پیش فرض پاسخ : ویزای کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط aabed نمایش پست ها
    براى اينكه براى اقامت كانادا از يك سفارت خانه كانادا در خارج ايران اقدام كنيد بايد يكى از شرايط زير رو داشته باشيد:
    1-داشتن تابعيت اون كشورسوم
    2-داشتن اقامت اون كشورسوم
    3-داشتن ويزاى دانشجويى/كار براى حداقل يك سال
    اين بدين معنى هست كه با ويزاى توريستى نميتونيد از سفارت كانادا در اون كشور تقاضاى اقامت بديد.

موفق باشيد
    يه سوال دارم ازتون الان وضعيت سربازي چي ميشه؟مثلا يه پسري پول گذاشته داره الان توي چه مي دونم بلژيك در س مي خونه!(شرط سوم)نيازي به كارت پايان خدمت نيست؟
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

سلام دوستان ببخشيد من يه سوال دارم با وجود اتفاقاتي که افتاده منظورم بسته شدن سفارت در تهران هست...اگر من بخوام الان براي مهاجرت اقدام کنم مشکلاتي پيش نمياد برام؟ کارام درست پيش ميره يا اينکه نه؟

Senior Member saeedsharif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

یعنی یکی نیست که جواب بده، همه سئوال دارن که ، پس جواب این سئوال ها رو کی می ده، ناامید شدم واقعا
    من الان آمریکا دانشجوی دکترا هستم و قراره پنج سال آمریکا باشم. به نظرتون با چقدر هزینه و زمان می تونم پاسپورت کانادایی بگیرم؟ اصلا امکانش هست یا دارم خیال بافی می کنم؟
    واقعا که!!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsharif نمایش پست ها
    یعنی یکی نیست که جواب بده، همه سئوال دارن که ، پس جواب این سئوال ها رو کی می ده، ناامید شدم واقعا
    من الان آمریکا دانشجوی دکترا هستم و قراره پنج سال آمریکا باشم. به نظرتون با چقدر هزینه و زمان می تونم پاسپورت کانادایی بگیرم؟ اصلا امکانش هست یا دارم خیال بافی می کنم؟
    فعلا که راه گرفتن اقامت کانادا بسته است. برای تابعیت و پاسپورت کانادایی هم اول باید بتونید اقامت کانادا بگیرید و بعد هم سه سال درکانادا زندگی کنید تا امکان اقدام برای تابعیت کانادا را پیدا کنید که خود پروسه اش هم 15-18 ماه طول میکشه یعنی برای کسیکه مقیم کانادا میشه طبق قوانینفعلی سرجمع یک پنجسالی طول میکشه تا پاسپورت کانادایی دستش بیاد. شما در زمان حضور در امریکا که نمیتونید تابعیت کانادایی بگیرید.حالا درستان را تمام کنید و بعد سعی کنید در کانادا کار پیدا کنید (مثلا پست داک) تا بتوانید اقامت کانادا را بگیرید.

Senior Member saeedsharif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

والله راستش خود اقامت کانادا و پاسپورت کانادایی برام مهم نیست، ولی میخوام ببینم که اگر امکان گرفتنش توی همین دوره پنج سال دانشجویی توی آمریکا میسر باشه، براش اقدام کنم که بعدش به جای اینکه بدوم دنبال ویزای H با تابعیت کانادا توی آمریکا کار کنم و بعدش برای گرین کارت اقدام کنم که این طوری که شما فرمودید و خودم رفتم یه سرچی زدم ظاهرا میسر نیست و بهتره همون روال معمول برای گرفتن گرین کارت آمریکا رو طی کنم. متاسفانه اونقدر قوانین برای ایرانی ها توی این مقطع زمانی متغیره که آدم از هیچ چیزی مطمئن نیست و واقعا این تصمیم گیری رو سخت می کنه.
    راستی یه سئوال دیگه، با PR کانادا می شه توی آمریکا کار کرد؟ چون هدفم آمریکاست و این PR کانادا یا پاسپورت کانادایی یه وسیله است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    فعلا که راه گرفتن اقامت کانادا بسته است. برای تابعیت و پاسپورت کانادایی هم اول باید بتونید اقامت کانادا بگیرید و بعد هم سه سال درکانادا زندگی کنید تا امکان اقدام برای تابعیت کانادا را پیدا کنید که خود پروسه اش هم 15-18 ماه طول میکشه یعنی برای کسیکه مقیم کانادا میشه طبق قوانینفعلی سرجمع یک پنجسالی طول میکشه تا پاسپورت کانادایی دستش بیاد. شما در زمان حضور در امریکا که نمیتونید تابعیت کانادایی بگیرید.حالا درستان را تمام کنید و بعد سعی کنید در کانادا کار پیدا کنید (مثلا پست داک) تا بتوانید اقامت کانادا را بگیرید.
    واقعا که!!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsharif نمایش پست ها
    راستی یه سئوال دیگه، با PR کانادا می شه توی آمریکا کار کرد؟ چون هدفم آمریکاست و این PR کانادا یا پاسپورت کانادایی یه وسیله است.
    با PR کانادا نمیشه ولی با پاسپورت کانادایی میشه. اصولا PR فقط حق اقامت کانادا به شما میده نه چیز دیگری و برای مسافرت و نظیر اون باید از پاسپورت ایرانی تون استفاده کنید.همونطور که گفتید داشتن اقامت کانادا در حال تحصیل در امریکا امکان پذیر نیست.

Junior Member

سلام دوستان من تازه میخوام اقدام کنم برای مهاجرت خودم مدیریت صنعتی از شهید بهشتی دارم و همسرم فوق دیپلم نرم افزار کامپیوتر و الان دانشجوی لیسانس مدیریت هتل داری داره می‌خونه من 10 سال توی انتشارات سابقه‌ی کار دارم نه خیلی مرتبط با رشته ام ولی شوهرم 7 سال سابقه‌ی هتل داری داره و به زبان انگلیسی هم مسلط هست می‌خواستم بدونه چه جوری می‌شود اقدام کرد از چه راهی زودتر به نتیجه می‌رسیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)