صفحه 903 از 923 نخستنخست ... 403803853893894895896897898899900901902903904905906907908909910911912913 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,021 تا 9,030 , از مجموع 9228

موضوع: مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

سلام دوستان. امیدوارم خوب باشین. یه راهنمایی می خواستم که برام خیلی مهم هست. خوشحال میشم کمکم کنید.
    من سطح زبانم متوسط هست و 3 ماه وقت دارم واسه تافل. اسنشیال تافل رو دارم تموم می کنم. نمره بالای 90 هم میخوام. روزی 7 ساعت میتونم وقت بزارم. به نظر شما چه برنامه ای رو شروع کنم؟ کلاس میتونه مفید باشه؟ چه منابعی پیشنهاد میکیند تو این مدت محدود؟
    ممنون میشم کمکم کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط jowkarfnst نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    آیا هر چی شماره ش بره بالاتر سختتر میشه؟ راستش وقت ندارم آزمایش کنم!
    نسخه ای که من دارم تا 34 رو داره.
    و من برای انشاءالله بالای صد دارم میخونم. به نظرتون شماره بالاتراش رو گیر بیارم یا همینا خوبن
    بنظر من گیر بیارید من همه رو زدم
    برای اسپیکینگ ها اون اخری ها حیلی مشابه تر بود
    و برای ریدینگ هر چی بخونید و دانش خودتون رو بالاتر ببرید ضرر نمیکنید
    لیسنینگ هاشون هم بعضا می کن بهتره ولی بنظر من نمیشه اینو گفتپ
    لهذا وقتتون اگه کم نیس ی نگاه بندازید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Finance

سلام دوستان وقت بخیر
    من دو ماه تا آزمون وقت دارم و الان که شش تا لیستنینگ اول TPO رو زدم رنج 22 تا 24 میارم. احساس میکنم بعضی از قسمت ها از دستم در میره یا تمرکزم رو از دست میدم.
    با توجه به اینکه به نمره 27 به بالا نیاز هم دارم این مسئله برام خیلی مهمه.
    کسی از دوستان هست که تجربه مشابهی داشته باشه یا راهنمایی کنه منو
    با سپاس از شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1370 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    من دو ماه تا آزمون وقت دارم و الان که شش تا لیستنینگ اول TPO رو زدم رنج 22 تا 24 میارم. احساس میکنم بعضی از قسمت ها از دستم در میره یا تمرکزم رو از دست میدم.
    با توجه به اینکه به نمره 27 به بالا نیاز هم دارم این مسئله برام خیلی مهمه.
    کسی از دوستان هست که تجربه مشابهی داشته باشه یا راهنمایی کنه منو
    با سپاس از شما
    بله منم همچین تجربه ای داشته م
    ینی کلمات و جملات رو میفهمیدم ولی خسته میشدم از یه سره درگیر بودن با انگلیسی. ینی اگه سه قسمت ریدینگ یا دو قسمت لیسنینگ رو بینشون استراحت میکردم نمره م میرفت بالاتر
    تنها راهش تمرین بیشتر با مشابه سازی دقیق شرایط آزمونه. همچنین فیلم و سریال زبان اصلی بدون زیرنویس انگلیسی برای لیسنینگ خیلی خوبه
    نت برداری هم باعث میشه گوش دادنتون اکتیو باشه و هم کمتر خسته بشین و هم نکات رو بهتر متوجه بشین
    به نظرم تو این دو ماه میتونید کاملا از این مشکل عبور کنید

Junior Member

سلام
    میخواستم نظر دوستانی که ازمون تافل دادند رو بپرسم که ایا در ازمون تافل دوستانی که از تمپلت ها استفاده میکنند نمره کم شده و یا مشکلی با این قضیه ندارند تا جایی که تا حدی مرتبط با موضوع باشه جملتون. چون اخیرا شنیدم دوستانی که ایلتس دادند اگر از چنین جملات در essay استفاده کرد باشند نمرات رایتینگشون خیلی کم میشه.

Junior Member

سلام. من دوسال پیش آزمون آیلتس دادم و نمره 6.5 گرفتم. همه اسکیلا رو 6.5 بودم بغیر از رایتینگ که 7 شدم. الان میخوام تافل بدم ولی نمیدونم از چی شروع کنم که دو ماهه برم و امتحان بدم. بیس زبانم خوبه.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط ghana نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم نظر دوستانی که ازمون تافل دادند رو بپرسم که ایا در ازمون تافل دوستانی که از تمپلت ها استفاده میکنند نمره کم شده و یا مشکلی با این قضیه ندارند تا جایی که تا حدی مرتبط با موضوع باشه جملتون. چون اخیرا شنیدم دوستانی که ایلتس دادند اگر از چنین جملات در essay استفاده کرد باشند نمرات رایتینگشون خیلی کم میشه.
    اگر منظورتون از تمپلیت یک قالب برای نوشتار یا اسپیکینگ باشه که توصیه میکنم بهیچ عنوان این کار رو نکنین اگر نمره متوسط به بالایی مدنظرتون هست.

اما ممکنه شما از یه ساختاری و سازگار با سطح نوشتاریتون استفاده کنید. نه عین جمله کامل باکه تا حدودی ساختار مشابه و با تغییراتی که خودتون درش ایجاد کردید.
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zese1366 نمایش پست ها
    سلام. من دوسال پیش آزمون آیلتس دادم و نمره 6.5 گرفتم. همه اسکیلا رو 6.5 بودم بغیر از رایتینگ که 7 شدم. الان میخوام تافل بدم ولی نمیدونم از چی شروع کنم که دو ماهه برم و امتحان بدم. بیس زبانم خوبه.
    ویدیوهای نوت فول به نظرم واسه شروع شما خیلی مناسبه. چون مختصر و مفید با کلیت آزمون آشنا میشین. مگوش هم خوبه
    برای آزمون آزمایشی هم دلتا و تی پی او خیلی توصیه شده ن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaasd نمایش پست ها
    سلام دوستان. امیدوارم خوب باشین. یه راهنمایی می خواستم که برام خیلی مهم هست. خوشحال میشم کمکم کنید.
    من سطح زبانم متوسط هست و 3 ماه وقت دارم واسه تافل. اسنشیال تافل رو دارم تموم می کنم. نمره بالای 90 هم میخوام. روزی 7 ساعت میتونم وقت بزارم. به نظر شما چه برنامه ای رو شروع کنم؟ کلاس میتونه مفید باشه؟ چه منابعی پیشنهاد میکیند تو این مدت محدود؟
    ممنون میشم کمکم کنید
    سلام،
    من هم تقریباً زمانی که تافل می دادم شرایط شما رو داشتم و نمره ی بالای 90 هم آوردم. رفتن به یک کلاس فشرده اگر روی تمپلیت ها تسلط ندارید، واقعاً می تونه مفید باشه و از نظر منبع هم بیشتر، تمرکزتون رو بذارید روی TPO ها.
    موفق باشید.

سلام خدمت همگی دوستان .
    من تازه این مهر ماه میرم دانشگاه و سطح زبانم هم طبق تست سایت learnenglish.britishcouncil.org در سطح B2 intermediate هستش .
    من مطالب مربوط به ازمون تافل رو در ویکی مطالعه کردم ولی یه خورده گیج شدم که از کجا باید شروع کنم و چجوری ؟
    لطفا اگر میشه من رو راهنمایی کنین و یک استراتژی کلی راجع به نوحه مطالعه برای ازمون تافل رو با توجه به اینکه وقت زیاد دارم ( 4 سال لیسانس و 2 سال ارشد ) به من بدین .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)