صفحه 907 از 923 نخستنخست ... 407807857897898899900901902903904905906907908909910911912913914915916917 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,061 تا 9,070 , از مجموع 9228

موضوع: مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

Junior Member turkoghli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering_IAUT

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

با سلام
    دوستان من فارق التحصیل کانون زبان ایرانم و کانون رو تقریبا 4 ماه پیش تموم کردم.
    اگه خدا بخواد می خوام تابستان پیش رو امتحان بدم ولی خوب دقیقا نمی دونم باید چیارو و کجا ها رو بخونم.
    می خواستم اگه بشه یکمی راهنماییم کنین که چجوری دوباره مرور کنم .
    نمره زیاد بالا هم مد نظرم نیس همون دوروبره 100 فک کنم کفایت کنه واسم.

Junior Member

سلام دوستان.... من تی پی او را از سیستمم پاک کردم... دوستان میتونید بگید اون سایت چینی که این برنامه را داره لینکش را برام بذارید؟؟؟ ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط dp7 نمایش پست ها
    سلام دوستان.... من تی پی او را از سیستمم پاک کردم... دوستان میتونید بگید اون سایت چینی که این برنامه را داره لینکش را برام بذارید؟؟؟ ممنون
    شما میتونید از کتابخونه سایت دانلود کنید.
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد برق کنترل غیرانتفاعی پیام گلپایگان

سلام وقت بخیر خسته نباشید
    دوستان یه راهنمایی ازتون میخوام ممنون میشم کمکم کنید
    من بخش ریدینگ و لیسنینگ نمراتم هنوز ثابت نشده و طی چند هفته بررسی فهمیدم بیشتر مشکلم این هست که یک سری مطالب را اصلا آشنایی ندارم و کلمات نا آشنا و محتوای ناآشنا یک سری ریدینگ ها باعث شده نمراتم ثابت نشن و عوامل زیاد دیگری دخیل بودن مثلا خستگی یا سخت بودن یک سری ریدینگ و بیسنینگ ها که بازهم برمیگرده به اینکه واقعا محتوا برام ناآشناس و البته استرس کمبود زمان در ریدینگ ناآشنا که باعث میشه چند دقیقه ای وقت کم بیارم و برای همین نمیتونم یک سری سوال هارو دقت کنم و با شک میزنم و اصولا اشتباهه. حدود نمراتم واقعا متغییر بوده از ۲۲-۲۷. برای خوندن و گوش دادن یک سری موضوعات خاص چه راهکاری رو پیشنهاد میدین؟با این رنج نمرات اگر tpo شروع کنم ممکنه شرایط بهتر بشه یا بازم روی کتابها یا منابع دیگه زمان بذارم؟ میدونم این بحث ناآشنا بودن باعث میشه زمان کم بیارم و استرس زمان باعث میشه نمره م کم بشه. ممنون میشم کمی راهنماییم کنید
    من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.A نمایش پست ها
    شما میتونید از کتابخونه سایت دانلود کنید.
    سلام متاسفانه در کتابخونه موجود نیست، ممکنه اگر اطلاعی دارین که چطور و از کجا میشه دانلود کرد توضیح بدید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    medicine semmelweis

سلام از این سایت استفاده میتونین استفاده کنین فکر کنم راحت تر از کتابخونه باشه https://toefl.kmf.com/mock

Member
    رشته و دانشگاه

سلام وقت بخیر من حدود دوماه دیگه یا کمتر باید امتحان تافل بدم،بخش اسپیکینگ و رایتینگ رو با tpo شروع کنم یا قبلش باید از منابع استفاده کنم؟
    هر روز کمی گرامر مرور میکنم چون کمی فراموش کردم و یک نمونه رایتینگ میخونم.اصلا اسپیکینگ کار نکردم و شروع با ویدیو های جوزف خوبه یا باید از منبع دیگه ای استفاده کنم؟
    برای اسپیکینگ و رایتینگ میدونم با زمان مشکل دارم میتونم یه تعداد سوالات را بدون زمان بندی انجام بدم و از tpo بیست و پنج به بعد با زمان بندی شروع کنم یا دیره؟ برای دوماه آخر یه برنامه فشرده میخوام از همه دوستان میخوام اگر نکته ای هست لطفا راهنمایی کنند. برای ریدینگ و لیسنینگ با بحث زمان بندی مشکلی ندارم به اندازه کافی با زمان تمرین کردم ولی بازهم نیاز است تمرین کنم برای ریدینگ و لیسنینگ کتاب دلتا و لانگمن جدید تا حدودی و بارونز و کتاب کمبریج نمونه سوالاتش رو کار کردم البته سی دی کمبریج رو فعلا نزدم و گذاشتم برای یک ماه آینده چون میخوام بیشتر اسپیکینگ و رایتینگ کار کنم
    اوضاعم در این دو بخش دوم خوب نیست روزی حداقل ۶-۷ ساعت زبان کار میکنم ولی فکر نکنم بیشتر از ۸ ساعت بتونم چون خیلی خسته میشم
    ممنون میشم برای دوماه آخر بطور کامل و دقیق راهنمایی کنید

Member
    رشته و دانشگاه

سلام وقت بخیر
    دوستان من واقعا به اکانت سایت Testbig نیاز دارم با اکانتم هم با ف ی ل ت ر ش ک ن هم بدون اون ثبت نام کردم اما برام ایمیل تاییدیه نمیاد میشه یک از دوستان کمک کنه بگه من برای تصحیح رایتینگ هام چکار کنم؟

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

نقل قول نوشته اصلی توسط rana1370 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر من حدود دوماه دیگه یا کمتر باید امتحان تافل بدم،بخش اسپیکینگ و رایتینگ رو با tpo شروع کنم یا قبلش باید از منابع استفاده کنم؟
    هر روز کمی گرامر مرور میکنم چون کمی فراموش کردم و یک نمونه رایتینگ میخونم.اصلا اسپیکینگ کار نکردم و شروع با ویدیو های جوزف خوبه یا باید از منبع دیگه ای استفاده کنم؟
    برای اسپیکینگ و رایتینگ میدونم با زمان مشکل دارم میتونم یه تعداد سوالات را بدون زمان بندی انجام بدم و از tpo بیست و پنج به بعد با زمان بندی شروع کنم یا دیره؟ برای دوماه آخر یه برنامه فشرده میخوام از همه دوستان میخوام اگر نکته ای هست لطفا راهنمایی کنند. برای ریدینگ و لیسنینگ با بحث زمان بندی مشکلی ندارم به اندازه کافی با زمان تمرین کردم ولی بازهم نیاز است تمرین کنم برای ریدینگ و لیسنینگ کتاب دلتا و لانگمن جدید تا حدودی و بارونز و کتاب کمبریج نمونه سوالاتش رو کار کردم البته سی دی کمبریج رو فعلا نزدم و گذاشتم برای یک ماه آینده چون میخوام بیشتر اسپیکینگ و رایتینگ کار کنم
    اوضاعم در این دو بخش دوم خوب نیست روزی حداقل ۶-۷ ساعت زبان کار میکنم ولی فکر نکنم بیشتر از ۸ ساعت بتونم چون خیلی خسته میشم
    ممنون میشم برای دوماه آخر بطور کامل و دقیق راهنمایی کنید
    شما تی پی او ها رو خوب مسلط باشین و از الان کار کنین 4 5 تاشو نگه دارین اماده تر شدین انجام بدین
    1) ریدینگ، تی پی او بخونین و یکم لغت بدونین
    2)لیسنینگ، فیلم ببینین :دی لغت هم یاد میگیرین ، اسپیکینگتونم بهتر میشه
    3)اسپیکینگ، حرف بزنین، چاره ای نیست ، یه بنده خدایی هست ویدیو تو یوتیوب داره Notefull همچین چیزی، اسپیکینگ رو خیلی خوب با استراکچر توضیح داده؛ من یه فایل ورد پیدا کرده بودم، 200 تا تاپیک داشت ، اونا رو هی تمرین کنین، یا کم کم دستتون میاد در مورد چی میتونین تمرین کنین؛ مهم زمانه که برسین حتمن و تمرین میخواد
    4)رایتینگ، رو بقیه اسکیلاتون کار کنین اینم بهتر میشه، ولی باید بنویسین و بهتره تصحیح بشن چنتاییش که بدونین کجا کار اشتباه کردین، یه سایتی هست grammarly پولی ندین بهش ، ولی چک میکنه تعداد غلطا رو میگه

من خودم متنی مینویسم سعی میکنم استراکچر و یا هرچی رو شک دارم تو google scholar پیدا کنم (اینا چون مقاله ان دیگه گرامرش اینا اوکیه)

در نهایت خیلی سخت نگیرین؛ رو زمان کار کنین، حرف بزنین و ...
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

سلام میخاستم تجربه ام رو در اختیار دوستان بذارم. اگر دنبال کلاس برای تافل هستید به اسم موسسه ها توجه کنید چون بعضی ها کپی هستند .
    آریانپور روبروی حسینه ارشاد یه موسسه تاپ برای تافل هست . توجه کنید که با بقیه اریانپور ها اشتباه نگیرید.
    حتما تو گوگل سرچ کنید قبل رفتن روبروی حسینه ارشاد آریانپور اصلی و تاپ هست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)