صفحه 799 از 923 نخستنخست ... 299699749789790791792793794795796797798799800801802803804805806807808809849899 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,981 تا 7,990 , از مجموع 9228

موضوع: مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

نقل قول نوشته اصلی توسط abcd1 نمایش پست ها
    من تجربه خودم رو برای گرفتن یک نمره حدود 90 برای یکی از دوستان ارسال کرده بودم، که خدمت شما هم pdf اون رو اتچ کردم
    ممنون بابت راهنماییتون
    فقط ببخشید اول باید این مهارتها رو باتوجه به کتابهایی که گفتید یاد بگگیرم بعد سراغtop ;i گفتید برم؟یک اه قبل از ازمون خوبه؟
    برای گرامر کتابی نمیشناسید که کامل باش من گرامرهای دوران دبیرستان که گفتید رو ندارم
    ویرایش توسط mari68 : June 26th, 2015 در ساعت 03:43 PM

سلام دوستان عزیز .
    یه راهنمایی ازتون میخواستم ،من حدود ۱۰۰ صفحه از این تاپیک رو خوندم ولی خیلی نظرات متفاوت بود ، من ۳ ماه برای آزمون تافل فرصت دارم ، سطح زبانم متوسط هست ، و نیاز به نمره حداقل ۹۵ دارم ، essential و 400 words را تا الان دو بار خوندم ، ولی میخواستم ببینم برای این ۳ ماه کدوم منابع مفید تر هستن که من این سه ماه رو با اونا پیش برم . خیلی ممنون میشم کمی راهنمایی کنید .

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_d26 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز .
    یه راهنمایی ازتون میخواستم ،من حدود ۱۰۰ صفحه از این تاپیک رو خوندم ولی خیلی نظرات متفاوت بود ، من ۳ ماه برای آزمون تافل فرصت دارم ، سطح زبانم متوسط هست ، و نیاز به نمره حداقل ۹۵ دارم ، essential و 400 words را تا الان دو بار خوندم ، ولی میخواستم ببینم برای این ۳ ماه کدوم منابع مفید تر هستن که من این سه ماه رو با اونا پیش برم . خیلی ممنون میشم کمی راهنمایی کنید .
    به شما آزمون های شبیه ساز تی پی او رو پیشنهاد می کنم، حالا که زمان دارید حتماً همش رو بزنید، در ضمن برای اسپیکینگ هم ویدئوهای نوت فول رو دانلود کنید، توی فروم هست و توی سایت یو تو ب هم انواع مختلف ویدئو برای اسپیکینگ هست، برای رایتینگ هم باز نوت فول رو پیشنهاد می کنم ولی در عین حال از سایر ویدئوهایی که توی همون یو تو ب هست غافل نشید، با تی پی او می تونی به درک خوبی از وضع زبانت برسی خصوصاً آزمون های آخرش، از مدیر سایمون می تونی بخوای لینک دانلودش رو بهت بده. موفق باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mari68 نمایش پست ها
    ممنون بابت راهنماییتون
    فقط ببخشید اول باید این مهارتها رو باتوجه به کتابهایی که گفتید یاد بگگیرم بعد سراغtop ;i گفتید برم؟یک اه قبل از ازمون خوبه؟
    برای گرامر کتابی نمیشناسید که کامل باش من گرامرهای دوران دبیرستان که گفتید رو ندارم
    سلام دوست گرامی
    شما میتونی همزمان پیش ببری
    اینو از اون لحاظ میگم که شما اگر آزمون TOEFL PRACTICE ONLINE: TPO کار کنید متوجه خواهید شد که کدام مهارتتان نیاز به تقویت بیشتری دارد.
    ولی در کل بهتره که اول یه کم (مثلا یک ماه ) مهارتهاتون رو تقویت کنید. شاید یکباره و بدون مطالعه قبلی سراغ تافل
    بروید انرژی و اعتماد به نفستان را از دست بدهید.
    گرامر هم جزوه کامل وجود داره از دبیرستان، کافیه سرچ کنید، مثلا این لینک رو ببینید:

http://s2.picofile.com/file/76200996...a_ir_.zip.html

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

سلام دوستان ممنون میشم من راهنمایی کنید من تو آمریکا زندگی می کنم تازه 7 ماه اینجام در حد کارم زبان بد نبست میخ ام تافل بگیرم فرم ادامه تحصیل به notefullمسیج زدم راهنمایی خواستم به esl powerپیشنهاد داد بگیرم به نظر شما بگیرم این رو یا جای هست دانلود کنم تو یوتیوب هست ولی کامل نیست موندم چی کنم و واقعا با یه زبان متوسط از کجا شروع کنم برای تافل چون واقعا نیازه برای کار خوب تحصیلات اینجا رو داشته باشم خواهش میکنم راهنمایم کنید

Junior Member Philofan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_d26 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز .
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    به شما آزمون های شبیه ساز تی پی او رو پیشنهاد می کنم، حالا که زمان دارید حتماً همش رو بزنید، در ضمن برای اسپیکینگ هم ویدئوهای نوت فول رو دانلود کنید، توی فروم هست و توی سایت یو تو ب هم انواع مختلف ویدئو برای اسپیکینگ هست، برای رایتینگ هم باز نوت فول رو پیشنهاد می کنم ولی در عین حال از سایر ویدئوهایی که توی همون یو تو ب هست غافل نشید، با تی پی او می تونی به درک خوبی از وضع زبانت برسی خصوصاً آزمون های آخرش، از مدیر سایمون می تونی بخوای لینک دانلودش رو بهت بده. موفق باشی
    علاوه بر توصیه های دوستمون در مورد آزمونهای تی... و ویدیوهای نوت فول من هم توصیه میکنم که ویدیوهای کنتون رو که در همین سایت هست هم ببینید چون در مورد هر 4 اسکیل کاملا استراتژیها رو با جزئیات آموزش میده و به نظر بنده دیگه عملاً نیازی به خوندن استراتژی کتابها نخواهید داشت و فقط باید ازاین به بعد تمرین کنید تا سرعت پیدا کنید که اینهم با استفاده از همون آزمونها بدست میاد و البته برای رایتینگ Independent اگر وقت کنید و به کتاب How to prepare for the TOEFL ESSAY که از انتشارات بارونز هست و کلی هم نمونه essay داره یه نگاهی بندازید حتما مفید خواهد بود. در ضمن برای لغت هم یکی دوتا فایل توی کتابخونه هست که یکیش رو چینی های عزیز زحمت کشیدند و لغات پرکاربرد تی... ها رو استخراج کردند و یکیش هم که فایل مربوط به نرم افزار jMemorize هست که ظاهرا یکی از دوستان زحمت کشیده و یکسری لغات تی... ها رو درآوردند که با توجه به لغاتی که تا الان خوندید بهتره که دیگه سراغ اینها برید تا موقع زدن تی... مجبور نشید همه لغات رو خودتون استخراج کنید.
    در مورد لیسنینگ هم به نظر من استفاده از تکنیک بالا بردن سرعت که قبلاً یکی از دوستان کاملاً توضح دادند(Micheal82) میتونه خیلی مفید باشه بویژه وقتیکه زمان کم هست. البته میدونید که یکم گرامر هم لازمه که دیگه از هر کتابی که راحتتر هستید استفاده کنید، خیلیها از Grammar in use استفاده میکنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

دوستان من میخوام تا بهمن ماه تافل امتحان بدم و تو آمریکا زندگی میکنم و زبان در حد متوسط نیاز به راهنمایی وکمک دارم از کجا شروع کنم با می شروع کنم خواهش میکنم بهم کمک کنید چون نیاز به راهنمایی دارم ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

میشه لطفا اون فایل لغات بگید کجایی سایت

نقل قول نوشته اصلی توسط parmisv نمایش پست ها
    میشه لطفا اون فایل لغات بگید کجایی سایت
    این اون فایلیه که چینیها از لغاتی که بیشترین تکرار رو در تی-پی-او ها داشته تهیه کردند
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...in-iBt-reading
    و این هم اون فایلی هست که دوستان از لغات تی-پی-او تهیه کردند که البته مخصوص نرم افزار jmemorize هست
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...C-%D8%A7%D9%88
    و بطورکلی نظر بنده اینه که حتما حتما خودتون معنیها رو با یک دیکشنری مناسب چک کنید چون گهگاه چه در معنی و یا حتی خود کلمه اشتباهاتی در هر دوی فایلها هست علاوه بر اینکه معنیها در خیلی از موارد به اندازه کافی دقیق و کامل نیستند

نقل قول نوشته اصلی توسط parmisv نمایش پست ها
    دوستان من میخوام تا بهمن ماه تافل امتحان بدم و تو آمریکا زندگی میکنم و زبان در حد متوسط نیاز به راهنمایی وکمک دارم از کجا شروع کنم با می شروع کنم خواهش میکنم بهم کمک کنید چون نیاز به راهنمایی دارم ممنونم
    به نظر من چون وقت کافی دارید اگر از نظر لغت ضعیف هستید اول یکم اونو تقویت کنید که برای این کار هم خوندن لغات کتابهای 504 و essential words for the toefl برای اینکه بتونید خوندن خود منابع تافل رو شروع کنید کافیه بعد از اینها همزمان با خوندن کتابهای تافل دوره همین لغتهایی که خوندید و خوندن همون لغتهای تی-پی-او ها که توی پست قبلی لینکشو براتون گذاشتم رو ادامه بدید البته حتما از یک دیکشنری خوب استفاده کنید و سعی کنید همه معنیها رو یاد بگیرید.برای خود منابع هم من که سعی کردم همه راهنماییهای دوستان رو توی فرومهای مختلف این سایت بخونم و به یک جمع بندی نهایی برسم نتیجه کلی که بدست اوردم رو براتون میگم:اول از همه کل ویدیوهای Kenton - noteful - Magoosh رو ببینید بعد از دیدن اینها کاملا با استراتژیها آشنا شدید و دیگه باید تمرین کنید تا سرعت عملتون زیاد بشه که برای این کار هم کتابهای زیر به ترتیب از سطح ساده تا مشکلتر به صورت زیر هستند

Reading: یک.Dlta - دو.Barrons - سه.Cambridge - چهار. official guide - پنج. oxford

Listening: یک.Dlta - دو.Barrons - سه. Thomson - چهار. Cambridge - پنج. official guide - شش. oxford

Speaking: در این بخش همون ویدیوها کافیه و بعد از دیدن اونها فقط با استفاده از آزمونهای تی-پی - او تمرین کنید

Writing: در این بخش نیز همان توضیحات بخش speaking صدق میکنه علاوه بر اینکه برای قسمت Independent کتاب How to prepare for the TOEFL Essay از Barrons که جلد سفید و قرمز رنگی داره رو بخونید و بعد از این با استفاده از تاپیکهای تی-پی-او ها و بعد از اون تا جایی که میتونید با استفاده از 185 تاپیکی که در آخر همین کتاب اورده شده و براش نمونه هم گذاشته شده تمرین کنید و البته برای اینکه باز هم نمونه essay های بیشتری داشته باشید تا با خوندنشون بتونید اشکالات خودتون رو برطرف کنید میتونید از کتابهای Answers to all TOEFL Essay Questions و 185 TOEFL Writing (TWE) Topics and Model Essays استفاده کنید که توی این کتابها هم برای همون 185 تاپیک نمونه های رایتینگهایی که نمره خوبی گرفتند آورده شده که خوندنشون میتونه کمک کننده باشه.

در ضمن هم برای speaking و هم writing در کتاب Perfect Phrases for the TOEFL Speaking and Writing Sections جدولهایی وجود داره که میتونید از اونها کمک بگیرید تا لازم نباشه از عبارات تکراری مرتب استفاده کنید(البته لازم نیست کل کتاب رو بخونید و فقط یه نگاهی به همون جدولها کارسازه)

در ضمن یه سری توصیه هم در مورد نحوه خوندن هر کدوم از اسکیلها وجود داره که به نظر من کاملترینش رو میتونید توی پروفایل آقای Michael82 پستهایی که در این رابطه داشتند رو بخونید برای من که خیلی مفید بود.و صد البته که این کتابها و چیزهایی که من گفتم دیگه تقریبا مفصل ترین حالتش هست یعنی برای کسی که مثل شما وقت زیادی داره خوبه و البته اگر فکر میکنید که وقت آزادتون به اندازه همه اینها نیست اصلا نگران نشید و فقط میتونید به مهمترین منابع بسنده کنید و به سراغ آزمونهای تی-پی-او برید که در نهایت مهمترین منبع همینها هستند.(توصیه های کاملتر برای کسی که وقت کمتری داره رو میتونید از توی پروفایل همین دوستمون که اسمشون رو نوشتم بخونید)

در ضمن تمام کتابها و نرم افزارهای لازم رو میتونید از قسمت کتابخانه همین سایت دانلود کنید.

موفق باشید
    ویرایش توسط Philofan : June 30th, 2015 در ساعت 11:57 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)