نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 9228

موضوع: مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    wow.oops
    Guest

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

من پیشنهاد میکنم فیلم ببینی. از jet audio استفاده کن چون راحت تر میشه فیلم و عقب برد یا جلو آورد. فیلم هم نباید زیر نویس داشته باشه تا تمرکز کنی. البته فیلمای خانوادگی بهتره چون دیالوگ های راحت تری دارن. میتونی از VOA هم استفاده کنی. هم special English هم Ordinary. Ordinary سخت تر از toefl میباشد. اولش ممکنه اعصابت خورد بشه ولی بعد از 2 هفته راه می افتی.

Junior Member

سلام
    من کتاب VOA رو دارم اما لیسنینگهاش معمولیه...میشه بفرمایید منظورتون از VOA چیه دقیقا؟ ممنون
    راستی... من هیچوقت نمی تونم مشکل ریدینگمو حل کنم، کسی هست که بتونه راهنماییم کنه؟ همشم در اسکیل های مشخصی اشتباه میزنم...
    ممنون میشم اگه کسی جوابمو هرچه زودتر بده
    ویرایش توسط pApAr : October 19th, 2011 در ساعت 02:09 PM

Senior Member soheil136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Waterloo

نقل قول نوشته اصلی توسط Mmimi نمایش پست ها
    سلام
    من کتاب VOA رو دارم اما لیسنینگهاش معمولیه...میشه بفرمایید منظورتون از VOA چیه دقیقا؟ ممنون
    راستی... من هیچوقت نمی تونم مشکل ریدینگمو حل کنم، کسی هست که بتونه راهنماییم کنه؟ همشم در اسکیل های مشخصی اشتباه میزنم...
    ممنون میشم اگه کسی جوابمو هرچه زودتر بده
    در مورد VOA من نظری ندارم ولی بهترین چیز برای لیسنینگ تافل همین کتابهای تافل هست نیاز به استفاده از منابع دیگری نیست.
    در مورد ریدینگ هم اگه میشه مشخص تر بگید که کجاها مشکل دارید. مثلا مشکلتون لغته، درک مطلبه، وقت کم میارید یا ....؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil136 نمایش پست ها
    در مورد VOA من نظری ندارم ولی بهترین چیز برای لیسنینگ تافل همین کتابهای تافل هست نیاز به استفاده از منابع دیگری نیست.
    در مورد ریدینگ هم اگه میشه مشخص تر بگید که کجاها مشکل دارید. مثلا مشکلتون لغته، درک مطلبه، وقت کم میارید یا ....؟؟؟
    راستش رو بخواین خودمم گیج شدم...معمولا مشکل وقت ندارم یعنی آخر هر متن 20 دقیقه ای، 1 دقیقه اضافه وقت هم میارم...اما مشکلم عمدتا درک مطلب هست و شک در گزینه ها... بیشتر مواقع هم سوالاتی که در مورد "best meaning of word" هست را اشتباه میزنم درحالی که متن را کامل درک میکنم...در واقع مشکل من بیشتر گزینه ها هست تا درک مطلب
    ممنون میشم اگه کمک کنید
    ویرایش توسط pApAr : October 19th, 2011 در ساعت 04:18 PM

Junior Member

سلام

راستی soheil136 من میخواستم یاداور بشم که من کتابای لانگمن و دلتا رو انجام دادم و نتیجه خوبی ندیدم :16-22 .و اکثر مواقع هم در اسکیل ها مشخصی اشتباه میکنم.
    به نظر شما یه استاد کار کشته میتونه کنک کنه در این مورد یا خودم باید یه کاریش کنم؟

ممنون از راهنماییتون
    ویرایش توسط pApAr : October 19th, 2011 در ساعت 04:19 PM دلیل: حذف قسمت نامربوط

Senior Member soheil136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Waterloo

نقل قول نوشته اصلی توسط Mmimi نمایش پست ها
    سلام

راستی soheil136 من میخواستم یاداور بشم که من کتابای لانگمن و دلتا رو انجام دادم و نتیجه خوبی ندیدم :16-22 .و اکثر مواقع هم در اسکیل ها مشخصی اشتباه میکنم.
    به نظر شما یه استاد کار کشته میتونه کنک کنه در این مورد یا خودم باید یه کاریش کنم؟

ممنون از راهنماییتون
    کتابهای لانگمن و دلتا فقط برای آشنایی و کسب مهارت اولیه برای امتحانه و این کتابها به تنهایی تضمین نمره خوب رو نمی کنه و باید تست های سخت تر از کتابهای دیگه زده بشه.
    ویرایش توسط pApAr : October 19th, 2011 در ساعت 04:20 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil136 نمایش پست ها
    کتابهای لانگمن و دلتا فقط برای آشنایی و کسب مهارت اولیه برای امتحانه و این کتابها به تنهایی تضمین نمره خوب رو نمی کنه و باید تست های سخت تر از کتابهای دیگه زده بشه.
    به نظرت یه استاد میتونه کمک کنه؟... البته من بارونز هم یکی از تست هاشو رو انجام دادم که مشابه همون لانگمن نتیجه گرفتم...ولی چیزی که مسلمه اینه که اشکالم همیشه تکرار شدن...و نمی دونم واقعا چی کارشون کنم...من کتاب لغت504 رو گرفتم و لغاتاشو خوندم و essential words رو تا درس 10 به همراه همیه متونش خوندم که البته فکر میکنم بهتر از 504 باشه...ولی گاها توی سوالای که میگه بهترین گزینه برای فلان کلمه چیه اشتباه میکنم...با اینکه متن رو کامل درک میکنم
    ویرایش توسط pApAr : October 21st, 2011 در ساعت 06:13 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط wow.oops نمایش پست ها
    من پیشنهاد میکنم فیلم ببینی. از jet audio استفاده کن چون راحت تر میشه فیلم و عقب برد یا جلو آورد. فیلم هم نباید زیر نویس داشته باشه تا تمرکز کنی. البته فیلمای خانوادگی بهتره چون دیالوگ های راحت تری دارن. میتونی از VOA هم استفاده کنی. هم special English هم Ordinary. Ordinary سخت تر از toefl میباشد. اولش ممکنه اعصابت خورد بشه ولی بعد از 2 هفته راه می افتی.
    میشه بیشتر توضیح بدید؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)