صفحه 923 از 923 نخستنخست ... 423823873913914915916917918919920921922923
نمایش نتایج: از شماره 9,221 تا 9,228 , از مجموع 9228

موضوع: مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

نقل قول نوشته اصلی توسط mbiomat نمایش پست ها
    سلام دوستان<br>من حدود دو سال وقت دارم و الان دارم برنامه ریزی میکنم واسه امتحان تافل<br>چون معدلم یه مقدار کمه نمره ی تافل واسم مهمه. نمره بالای 110 میخوام<br>شنیدم کتاب کپلان سطحش بالاس، هرچی میگردم ورژن 2017 ، 2018 و... نمیتونم دانلود کنم<br>فقط پی دی اف ورژن 2010ش موجوده...چکار کنم؟
    سلام دوست عزیز
    کتاب کاپلان یا هر کتاب دیگهای از این قبیل فقط Test wiseness شما رو افزایش می دن. شما برای بالا بردن نمره تافلتون باید سواد انگلیسیتون رو بالا ببرید. مثلا با خواندن کتاب هایی مثل Select reading, Active skills for reading یا مثلا از شبکه CNN می توانید برای تقویت listening استفاده کنید. بعد از اینکه سواد انگلیسیتون رو با استفاده از این کتاب ها بالا بردی.، میتوونید به فکر کتاب کاپلان یا کتابهایی از این قبیل باشد. در نهایت، این کتاب بسیار بهتر از کاپلان می باشد. cracking toefl ibt princeton review

Junior Member

سلام دوستان. من 2 ماه دیگه باید آزمون بدم. سطح زبانم به واسطه شغلم خوبه و در این مدت میخوام با فرمت آزمون و پاسخدهی آشنا شم. خواستم ببینم منابع notefull که در این سایت هم قابل دسترسه و واسه سال 2014 عه ، هنوز منطبق با امتحان تافل هست یا این منابع از دور خارج شدن؟ تصمیم اینه اول notefull رو بخونم و بعدش TPO.

ممنونم که راهنمایی میکنین.

سلام دوستان. من برای ازمون تافل می خوام اماده شم. هدفم اینه که مهرماه ازمون بدم. کتاب essential words for toefl رو خوندم و لیستنینگم در حد intermediate هست و دو مهارت دیگر رو اصلا کار نکردم. هدفم نمره خیلی خوب ( بالای 100) هست. حالا نمیدونم کلاس برم بهتره یا نوت فول رو بخونم می تونم به هدفم برسم. ممنون می شم راهنمایی کنید.

Junior Member PourjafarSaeed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Warsaw - Data Science and Business Analytics

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedelon نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای ازمون تافل می خوام اماده شم. هدفم اینه که مهرماه ازمون بدم. کتاب essential words for toefl رو خوندم و لیستنینگم در حد intermediate هست و دو مهارت دیگر رو اصلا کار نکردم. هدفم نمره خیلی خوب ( بالای 100) هست. حالا نمیدونم کلاس برم بهتره یا نوت فول رو بخونم می تونم به هدفم برسم. ممنون می شم راهنمایی کنید.
    با سلام و عرض ادب،
    برای دو مهارت دیگه اسپیکینگ و رایتینگ یک کتاب هست ک برای خودم جواب داده و ازش راضی بودم (بنده 90 میخواستم ک یک بار 86 و یک بار دیگر 89 آوردم)
    Nova's Speaking and Writing Strategies for TOEFL iBT
    این کتابو در مدیافایرم آپلود کردم و لینکش هم خدمت شما دوست خوبم:
    http://www.mediafire.com/file/8tycem...egies.rar/file فایل صوتی
    http://www.mediafire.com/file/e9ccl7...L_IBT.pdf/file پی.دی.اف
    پ.ن: حتی با خوندن نصف این کتاب هم کاملا دستتون میاد که داورای رایتینگ و اسپیکینگ دنبال چ ساختاری هستن.

Junior Member

سلام دوستان،
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من اواسط اردیبهشت 1400 میخوام امتحان تافل بدم. آیلتسم که اکسپایر شده 6.5 گرفتم. برای تافل 90-95 نیاز دارم که در حقیقت معادل 7 آیلتس بشه. کلا همه وقتم رو گذاشتم روی زبان.
    کارهایی که دارم انجام میدم:
    لغت: 1212، 504، Essential words رو دارم میخونم. میخوام 1700 رو هم شروع کنم و بعد از اون 1100 و 3500 . چون GRE هم میخوام بدم.
    Reading: مجلات Scientific American رو میخونم به علاوه مقالات Economist, New York Times, New Yorker و National Geographic. درک متن من خوبه چون کتاب و مقاله زیاد میخونم و کتاب ترجمه کردم.
    Listening: به پادکست های مجلات بالا گوش میدم به علاوه TED و NPR. درکم برای تحلیل listening خوبه. سعی میکنم بفهمم چون نت برداری کمی تمرکزم رو میگیره. با اینحال دارم تلاش میکنم که نت برداری رو بیشتر تمرین کنم.
    Writing: از روی مقالات مجلات آکادمیک بالا رونویسی میکنم تا دستم هم در نوشتن تند بشه هم نحوه جمله سازی ها رو خوب یاد بگیرم. میخوام شروع کنم به خوندن نمونه های رایتینگ. رایتینگم کلا خوبه.
    Speaking: دارم شروع میکنم به گوش دادن پادکست های کوتاه، Conversations + Lectures و اونها رو خلاصه بگم. همینطور میخوام متن های کوتاه رو خلاصه بگم یا تصویر رو توضیح بدم و صدام رو ضبط کنم. بزرگترین مشکلم در speaking است که از همین هم در آیلتس کم گرفتم.
    ویدوئوهای مگوش، نوت فول، تافل ریسورسز، و کنتون رو دیدم.
    از کتابها، کاپلان رو قورت دادم. از کتابهای اصلی کتابهای خود ETS رو دارم شروع میکنم به خوندن. کمریج، بارونز و لانگمن رو هم میخوام کار کنم.
    یک ماه آخر رو فقط میخوام TPO بزنم و ماک بدم.
    اگر کاری دیگری لازمه انجام بدم ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

با سلام و خسته نباشید خدمت اعضا من دوسال دیگه میخواستم که امتحان تافل بدم خیلی وقت پیش تا سطح اینترمدیت کانون زبان رو رفته بودم اما الان خیلی وقته که از زبان دورم خواستم بپرسم که از الان منابع ets رو کار کنم به نظرتون یا سایر منابع رو اگر اسامی منابع مدنظرتونم هست ممنون میشم بگین .باتشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed1374 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت اعضا من دوسال دیگه میخواستم که امتحان تافل بدم خیلی وقت پیش تا سطح اینترمدیت کانون زبان رو رفته بودم اما الان خیلی وقته که از زبان دورم خواستم بپرسم که از الان منابع ets رو کار کنم به نظرتون یا سایر منابع رو اگر اسامی منابع مدنظرتونم هست ممنون میشم بگین .باتشکر
    سلام میتوانید مستقیم سراغ منابع تافل برین اما احتمالا پیشرفت کندی خواهید داشت پیشنهاد میکنم اول چهار مهارت رو تقویت کنید
    ریدینگ inside reading
    لیسنینگ contemporary topic یا tactic for listening
    رایتینگ longman academic writing
    برای اسپیک کلاس فری دیسکاشن و تکنیک شدوینک مناسب هست برای شروع
    لغت میتونید از پایه با کتاب یا اپ اندروید 4000 لغت شروع کنید و بعدش 1212
    گرامر هم بتی ایزر یا گرامر این یوز

دوستان تست های خود ETS کدوم منبع رو پیشنهاد میدید؟ ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)