صفحه 3 از 923 نخستنخست 1234567891011121353103503 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 9228

موضوع: مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

wow.oops
    Guest

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

با کتاب Longman یا Delta شروع کنید.

اول شما بايد بررسي كنيد كه امتحانهاي PBT و IBT چه تاريخهايي برگزار ميشه و شما خودتون ميخوايد كدومش رو امتحان بديد؟ زيادم نگران نباشيد. اگه پشتكار داشته باشين همه چيز درست ميشه. من خودم واسه تافل ٥ ماه خوندم و نمره خوبي هم گرفتم. ولي نظر من اينه كه اگه سطح زبانتان خيلي بالا نيست حتما يه كم با يه استاد تافل پيش برين و بقيه اش رو خودتون ميتوني برين. موفق باشي.

اینو اولا بدون که pBT توی ایران و اکثر جاها دیگه از 2008 جمع میشه. الانم که بعضیها قراره pBT بدن دلیلش تعطیلی 3 مرکز برگزاری iBT در تهران و اصفهانه که به دلیل تحریمها پیش اومده و ETS چاره ای جز این نداشته.
    برای iBT هم longman عالی است مخصوصا CDش رو تهیه کن چون آزمونای داخل CD، شبیه ترین به امتحان اصلیه.
    برای ثبت نام هم هرچه زودتر برو به سازمان سنجش واحد تافل در همکف و voucher تهیه کن.اگرم سوال بیشتر داری این تلفن واحد تافله. آدمای خوبی اونجا هستن و به هر سوالی خوب جواب میدن. 42 22 92 88
    موفق باشی
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Senior Member

سلام.
    با توجه به اينکه شما اصفهان هستين، شايد مراکز زبان اونجام voucher داشته باشن.
    شما اگه وارد سايت ETS.org بشين، يک پروفايل درست کنين، ميتونين ببينين که در اصفهان يا حتي شهرهاي ديگه چه مراکزي هست. و از نزديکترين مرکز به خودتون voucher بگيرين.
    از کتاب longman شروع کنين ولي به اون اکتفا نکنين. توي همين forum ، فايلهاي خوبي upload شده که شامل لغت هاي مفيد و خيلي چيزهاي ديگست. حتما اين لغات رو يک نگاه بندازين. کاملا مشخص و تفکيک شده است. (بخش TOEFL در فروم رو نگاه کنين.) بعد از Longman بهتره DELTA رو بخونين و بعد Barron's و ETS هم خيلي خوبه.
    موفق باشين.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط modir
    اینو اولا بدون که pBT توی ایران و اکثر جاها دیگه از 2008 جمع میشه. الانم که بعضیها قراره pBT بدن دلیلش تعطیلی 3 مرکز برگزاری iBT در تهران و اصفهانه که به دلیل تحریمها پیش اومده و ETS چاره ای جز این نداشته.

یعنی اگه من pbt بخوام بدم باید تا 2008 ثبت نام کنم ؟
    خوندی و مطمئنی که 2008 دیگه تعطیل می شه ؟ یا شمام از کسی شنیدی ! ???
    اینطوری که من فاتحه ام خونده می شه ;D ... اصلآ هیچ آمادگی ذهنی برای iBT ندارم چه برسه به آمادگی علمی ..

یه سوال ... من الان وضعیت زبانم خوبه ، الان مشغوله Advanced و CAE هستم ... برای آماده شدن واسه pbt خیلی لازمه وقت بذارم ؟ ... نمره بالا می خوام ... فرض کنین 600 و بالاتر حتی !

سلام .من میخوام برای FALL 2008 پذیرش بگیرم.میشه بهم اگه از الان برای تافل بخونم تا کی مهلت دارم تا اونو جمع و جور کنم؟؟
    الان دارم 504 رو میخونم و GRAMMR IN USE...نمیخوام کلاسم برم.چون وقت ندارم.
    میشه بدون کلاسم جمع و جورش کرد دیگه؟نه؟پشتکارم عالیه....
    نمره بالای 100 IBT چقدر میتونه تو GRE موفق باشه؟؟

راهنماییم کنید...

خیلی خوبید....خیلی خوبید...

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل...که گرمراد نیابم بقدر وسع بکوشم

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

سلام
    واسه fall 2008 که یکم دیر هست فکر کنم منظورت fall 2009 باشه.
    به نظر من اگه طوری برنامه ریزی کنی که تا شهریور تافل و GRE رو بگیری خیلی خوب هست. منتها باید زمانهای امتحانها و اینکه ممکنه خدای نکرده بار اول نمره لازم رو نیاری در نظر بگیری.
    من خیلی ها رو دیدم که بدون کلاس راحت نمره لازم رو آوردن و اگه فکر میکنی لازمت نمیشه نمیخواد وقتتو سر کلاس هدر بدی.
    کلا تافل و GRE خیلی مشترک نیستن. واسه تافل لازم نیست خیلی دایره لغتهات بالا باشه ولی واسه verbal GRE هرچقدر هم که لغت بلد باشی باز هم کمه. تو GRE واسه رشته های مهندسی قسمت Quantitative خیلی مهمه که سعی کن نمره کامل بیاری.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Senior Member

اين تست هاي ETS که ميگين گذاشته، يعني دقيق از نظر زمان همونجوريه، مثلا 4 ساعت؟ اگه disconent شيم وسطش، چي ميشه؟ شما خودتون استفاده کردين؟ هر بار که وارد شيم ، تستش فرق مي کنه؟ ميشه فقط بعضي از skill ها رو داد؟
    ممنون.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinn
    نقل قول نوشته اصلی توسط modir

یعنی اگه من pbt بخوام بدم باید تا 2008 ثبت نام کنم ؟
    خوندی و مطمئنی که 2008 دیگه تعطیل می شه ؟ یا شمام از کسی شنیدی ! ???
    اینطوری که من فاتحه ام خونده می شه ;D ... اصلآ هیچ آمادگی ذهنی برای iBT ندارم چه برسه به آمادگی علمی ..

یه سوال ... من الان وضعیت زبانم خوبه ، الان مشغوله Advanced و CAE هستم ... برای آماده شدن واسه pbt خیلی لازمه وقت بذارم ؟ ... نمره بالا می خوام ... فرض کنین 600 و بالاتر حتی !
    از پارسال بحث جمع شدن PBT بود. حتی پارسال که من امتحان دادم میگفتن این آخرین دوره هست و با کلی مصیبت ثبت نام کردم. حتی یادمه زنگ زدم مرکز اصفهان و با اطمینان بهم گفتن دیگه فقط ibt میگیرن. ولی امسال باز همه جا برگزار کردن حتی از پارسال بیشتر. من فکر نمیکنم حالا حالا ها PBT برداشته بشه پس نگران نباش.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

IBT سمپلر یه سرویس که ets خودش مفتی میده به اونايي که تو ibt شرکت میخوان بکنن. منم خودم بعده امتحانام کشفش کردم ولی‌ یه نیگا که انداختم همه چیش عین امتحان اصلی‌ بود. اگه سرعت آیلتس اینترنتت خوب باشه ADSL، قاعدتا نباید مشکلی‌ داشته باشی‌ ولی‌ اگه DIAL UP باشی‌ هی‌ وسط لیستنینگت قطع می‌شه. خلاصه همون ریدینگشم که یه نگا بندازی گوشی دستت میاد اگرم وسطش قطع شد از اول باید شروع کنی‌ دیگه
    البته آیلتس سمپل تستی لانگمن و کاپلان رو که من دیدم هم خوب بودن
    خلاصه اگه با لیستنینگ مشکل نداری، چون تو همه چیش لیستنینگ داره، به نظر من IBT بد نیس
    everything happens for a reason

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)