صفحه 423 از 923 نخستنخست ... 323373413414415416417418419420421422423424425426427428429430431432433473523 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,221 تا 4,230 , از مجموع 9228

موضوع: مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

نقل قول نوشته اصلی توسط mosbad نمایش پست ها
    بچه ها سلام
    من می خوام تافل و جی ار ای بدم. امتحان جی ار ای 22 بهمنه. تافل هم یه تاریخ بازه اونم 2 دی. به نظرتون ممکنه تاریخ زودتری باز بشه یا ریسک نکنم و همینو بنویسم؟ به نظرتون 50 روز برای جی ار ای کم نیست؟
    چرا 50 روز ؟ از الان بخون. براي هر دوش زمان داري. فقط مطمئني به ددلان هات ميرسوني؟ شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahla_em نمایش پست ها
    سلام کسی می تونه راهنمایی کنه که بهتره چطور از کتاب mastering skills for toefl در قسمت speaking استفاده کنیم

که هم در زمان صرفه جویی شه هم عملکرد بالایی داشته باشیم؟

لطفا کسانی که از این کتاب استفاده کردن راهنمایی کنند
    شما نوت فولو كار كرديد؟ اگر بله با دو متد پيش نريد بهتره . ممكنه روز آزمون با هم تداخل كنه.فقط خوبه تمرين هاشو با مدل نوت فول تمرين كني شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Brigham Young University-PhD of Chemical Engineering

من speaking ۲۲ شدم در صورتی که فکر میکردم ۲۷ بشم ، چون سری قبل که هیچ ساختار در مکالمه بکار نمیبوردم شدم ۲۳.

این سری کلاس رفتم و مربی میگفت مکالمه خیلی خوبه و اگر این ساختار (یعنی اینکه واسه هر سوال ۲ تا دلیل بیاری و بتونی سپورت کنی ) نمره بالا ۲۵ میگیری.

اتفاقن روز آزمون من بهترین مکالمامو دادم، و همه چی عالی بود، حالا چرا این نمره من شده؟

اینو بگم ک در سوال ۶ ، سیستم من هنگ کرد والی دوباره برگشت باد از ۱۵ دقیقه . ممکنه صدامو باد از ان ضبط نکرده باشه؟

Speaking ۲۲

writing ۲۵

reading ۲۳

listening ۲۰

total ۹۰

Member meisamnissan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    water resource, Razi university

سلام
    شما که تافل رو با نمره بالای نود گرفتین، همگی تجربه ی کنکور رو دارید ، لطفا راهنمایی کنید که چه کارایی باید کرد تا اشتباهات دوران کنکور تکرار نشه... چطوره که با تفاوت ها و شباهت های این دو شروع کنید؟
    سوال خیلی از ما دانشجوهاس.
    As i said before
    .some small changes in our lives will be a great honor or a disaster, so change it for best

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA-Sharif

دوستاااااان کمک، سوال 3 اسپیکینگ نرم افزار کمبریج به طرز وحشتناکی با نوتفول فر ق داره. نه ریدینگش دلیل میاره و نه دانشجوا خیلی دسته بندی شده صحبت می کنند و الزاما دو تا دلیل نمی آرن. به نظرتون در این سوال خاص هم رستگاری با نوت فوله؟

Member Savadkohi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering (MSc.), Applied Mechanics

نقل قول نوشته اصلی توسط aerials نمایش پست ها
    دوستاااااان کمک، سوال 3 اسپیکینگ نرم افزار کمبریج به طرز وحشتناکی با نوتفول فر ق داره. نه ریدینگش دلیل میاره و نه دانشجوا خیلی دسته بندی شده صحبت می کنند و الزاما دو تا دلیل نمی آرن. به نظرتون در این سوال خاص هم رستگاری با نوت فوله؟
    دوست عزیز برای این سوال زیاد هم لازم نیست که در قسمت ریدینگ دنبال دلیل بگردی فقط باید ببینی که Main Idea چیه چون اصلا وقت زیادی هم نداری سیستم NoteFull هم همینو میگه (تا اونجایی که من فهمیدم) بعد برای لیسنینگ هم هر جور باشه دیگه حداقل دو تا دلیل رو میارن حالا شاید دلیل دومش خیلی ظریف و یا نامحسوس باشه ولی میشه شکارش کرد اگر تو فایل های NoteFull هم نگاه کنی بعضی از مثالها اینجورین.
    بهرحال هرجور حساب کنی فرمولش جواب میده یعنی اگر اصلا دو تا دلیل نیاره یجورایی Conversation حالت Vague بخودش میگیره و طرف دوم متقاعد نمیشه.

پیروز و پاینده باشید.
    Honesty is the Best Policy

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA-Sharif

راجع به ظریف بودن دلایل درست میفرمایید، ولی اگر ریدینگ با لکچر همخوانی نداشته باشه، استراکچر نوتفول بی استفاده میشه و نیاز به تغییرات اساسی دراه که سر جلسه ممکنه یه کم باعث مشکل بشه.

Member Savadkohi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering (MSc.), Applied Mechanics

راجع به ظریف بودن دلایل درست میفرمایید، ولی اگر ریدینگ با لکچر همخوانی نداشته باشه، استراکچر نوتفول بی استفاده میشه و نیاز به تغییرات اساسی دراه که سر جلسه ممکنه یه کم باعث مشکل بشه.
    منظورت چیه که با هم همخونی نداشته باشه مگه میشه بالاخره جفتش داره رو یه مسئله یه خبر یه قانون جدید بحث میکنه دیگه یعنی Main Idea یه چیزی باشه بعد دو نفر یه چیز دیگه Dialogue کنن؟ (راستی چرا میگی لکچر سوال سه که Conversation هست).
    Honesty is the Best Policy

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

دوست خوب

استراکچر notefull عالیه و همیشه جواب می ده، پس به اون شک نکنین! واسه مشکل شما دو دلیل به ذهن من می رسه:
    1- تو conversation دو دلیل هست اما خیلی ظریفه و شما از دستش می دی.
    2- منبعی که داری کار می کنی مطابق با آزمون نیست.

برای قسمت integrated چه speaking و چه writing یه سری کتاب ها خوبن که وقتتون رو رو اونها بزارین، بقیه منابع فقط اومدن سوال ها رو پیچیدش کردن. راستش من درست یادم نیس که تو کدوم پست ها به این سوال جواب دادم و منابع رو گفتم اما لطفا پست #4325 رو ببینین.

موفق باشین.
    !Don't take life too seriously; you'll never get out of it alive
    (Elbert Hubbard)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA-Sharif

اوه ببخشید اشتباه شد منظورم conversation بود
    خوب فرمت نوت فول میگه که: اطلاعیه دو دلیل برای تغییر میاره و بعدش میگه که نظر دانش اموز چیه و دانش اموز با دلایل اطلاعیه مخالفت و موافقت میکنه
    و اما مشکل اینه که توی کمبریج به عنوان مثال تنها ربط اطلاعیه با conversation همون تغییره و نه دلایل، پس نمی تونی بگی که دانشجو با دلایل مخالفت یا موافقت میکنه. چون یا اطلاعیه اصلا دلیل نیاورده و یا دانشجوها دارن دلایل خودشونو مطرح میکنن و پی دلایل اطلاعیه رو نمی گیرن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)