صفحه 51 از 923 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151551 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 9228

موضوع: مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

با سلام به همگی. من امسال سال آخر لیسانس هستم و در نظر دارم که برای فال 2010 اپلای کنم چون فک میکنم برای سال دیگه کمی دیر شده و من هنوز برای آزمون زبان اقدامی نکردم. من همه ی منابع تافل رو دارم و میخوام شروع به خوندن کنم. با توجه به اینکه وقت زیادی خواهم داشت به نظرتون از الآن روی همین کتابا( لا نگمن, دلتا , بارونز) کار کنم یا اینکه اینارو بذارم برای ماه اخر و فعلا زبانمو تقویت کنم. در ضمن من قبلا 504 و اessentia رو خوندم ولی برای skillهای دیگه کار خاصی انجام ندادم. با توجه به وضعیت من بهترین زمان برای شرکت در آزمون کی هست تا من وقت لازم برای برسی دانشگاها و مکاتبه با اساتید رو هم داشته باشم. ممنون

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط akram
    با سلام به همگی. من امسال سال آخر لیسانس هستم و در نظر دارم که برای فال 2010 اپلای کنم چون فک میکنم برای سال دیگه کمی دیر شده و من هنوز برای آزمون زبان اقدامی نکردم. من همه ی منابع تافل رو دارم و میخوام شروع به خوندن کنم. با توجه به اینکه وقت زیادی خواهم داشت به نظرتون از الآن روی همین کتابا( لا نگمن, دلتا , بارونز) کار کنم یا اینکه اینارو بذارم برای ماه اخر و فعلا زبانمو تقویت کنم. در ضمن من قبلا 504 و اessentia رو خوندم ولی برای skillهای دیگه کار خاصی انجام ندادم. با توجه به وضعیت من بهترین زمان برای شرکت در آزمون کی هست تا من وقت لازم برای برسی دانشگاها و مکاتبه با اساتید رو هم داشته باشم. ممنون
    1. عضویتتون رو تبریک می گم .
    2. بهتره برای اینکه ذهنیت خوبی از زمانبندی دستتون بیاد اینجا رو بخونین و pdf های مربوط رو که به طور کامل راهنمایی کرده دانلود کنین ...
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...opic,72.0.html

3. در مورد اینکه بهتره کی شروع کنین ... برای اینکه مثل بچه های امسال به مشکلات ثبت نام برخورد نکنین بهترین حالتش اینکه یه بار زمستون و بهار امتحان بدین که اگه لازم بود یه بار دیگه امتحان بدین توی تابستون و قبل از ازدحام تقاضا برای تافل بازم شانس داشته باشین بدون دردسر وقت امتحان گیرتون بیاد ...

4. در مورد نحوه خوندن تافل این تاپیک رو دقیق بخونین ... سوال هاتون رو خوب جواب می ده .. شروع کردن رفرنس های تافل دو ماه قبل تر زمان امتحان کافیه .. !

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    البته این یه نظر کاملاً شخصیه.
    منم پارسال همین موقع به فکر زبان خوندن افتادم اما پایه بسیار بسیار افتضاحی داشتم وچندین ماه صرف گرامر و لغت خوندن و غیره شد که کلی وقت و انرژی گرفت و الان یه ذره وقت کم آوردم.
    بنظر من از همین الان شروع کن به خوندن تافل تا بمرور ضعف هات رو بیاد و بتونی برطرفشون کنی.
    از همین فردا شروع کن و مطالب این تاپیک رو هم مو به مو بخون.
    موفق باشی

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط Pink Floyd
    منم پارسال همین موقع به فکر زبان خوندن افتادم اما پایه بسیار بسیار افتضاحی داشتم وچندین ماه صرف گرامر و لغت خوندن و غیره شد که کلی وقت و انرژی گرفت و الان یه ذره وقت کم آوردم.
    بنظر من از همین الان شروع کن به خوندن تافل تا بمرور ضعف هات رو بیاد و بتونی برطرفشون کنی.
    از همین فردا شروع کن و مطالب این تاپیک رو هم مو به مو بخون.
    موفق باشی
    البته همونطور که علی گفت خیلی هم بستگی داره به پایه الانت و اینکه زیانت در چه وضعیتیه ... ! ... من فراموش کردم بهش اشاره کنم که علی زحمتش رو کشید .

Junior Member

من کتاب کمبریج تافل رو هم گرفتم جون استادم تعریفشو میکرد ولی هنوز نخوندم

به نظر شما چه جوریه؟

بعد این کتاب بارونز تا جاییکه میدونم دو نوع هست :یکی هفت تا آزمونه یکی سه تا که کوچیکتره
    شما منظورتون کدومشه؟

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط lucky
    من کتاب کمبریج تافل رو هم گرفتم جون استادم تعریفشو میکرد ولی هنوز نخوندم

به نظر شما چه جوریه؟

بعد این کتاب بارونز تا جاییکه میدونم دو نوع هست :یکی هفت تا آزمونه یکی سه تا که کوچیکتره
    شما منظورتون کدومشه؟
    cambridge کتاب خوبیه .. من که تست هاش رو مویی غلط می زدم ... منظورم اینه که نکته داره و باید دقت کنین توی listening و readingش ...
    اما خب اگه تا امتحانتون زیاد فرصت ندارین و می خواین شروع کنین ، من longman و barron's رو بیشتر توصیه می کنم ..
    ممکنه با زدن camrbidge یه جورایی روحیه تون بیاد پایین ... مخصوصآ CDش ...
    این کتابی که ما می گیم اون مدل 7 آزمون ه ... که قطور تره ... در حدود 800 صفحه !

من LISTENING های لانگمن رو توپ میفهمیدمو مثل پلنگ نت بر میداشتم، حالا اومدم سراغ دلتا
    خیلی سخته

کمتر میفهمم، اصلا هم نمیشه نت برداشت،خیلی سریع حرف میزنه، تا بیام نت بردارم 4 جمله بعدی از دستم میره.
    چی کار کنم، کلی دپرس شدم :'(

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hma
    من LISTENING های لانگمن رو توپ میفهمیدمو مثل پلنگ نت بر میداشتم، حالا اومدم سراغ دلتا
    خیلی سخته

کمتر میفهمم، اصلا هم نمیشه نت برداشت،خیلی سریع حرف میزنه، تا بیام نت بردارم 4 جمله بعدی از دستم میره.

depress شدن نداره که ! ... بازم خوبه الان متوجه شدین نه سر امتحان ... اتفاقآ کار خوبی کردین که اومدین سر کتاب های مشکل تر ...
    اول از همه بگم که listening های کتاب barron's از همه کتاب ها به خود امتحان شبیه تره ...
    تنها راه حلش تمرین کردنه ... همون listening هایی رو که متوجه نمی شین رو دو بار گوش بدین و بعد هم از روی audio scriptشون بخونین ... تا گوشتون به این مدل هم عادت کنه و فقط چیزایی رو بنویسید که مهم هست ..

منم توی دلتا به نوشتن همه چیز نمی رسیدم ! عادیه ... حالا که اومدم سراغ kaplan که دیگه هیچی ... انگار یکی دنبال این گوینده ها گذاشته !

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hma
    خیلی سخته

درود
    زیاد نگران نباش منم دقیقاً عین شما تازه لانگمن رو تموم کردم و دقیقاً اول دلتا هستم.
    اینقدر تند حرف میزنن که از روی اسکریپت هم من جا میمونم
    دقیقاً دارم روشی رو که حسین گفت انجام میدم فقط زیاد بشنو.

ممنون دوستان.

یعنی دلتا تند تر از امتحانه دیگه؟
    من بارونز رو هنوز گوش ندادم، از دلتا آروم تر حرف میزنن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)