صفحه 618 از 923 نخستنخست ... 118518568608609610611612613614615616617618619620621622623624625626627628668718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,171 تا 6,180 , از مجموع 9228

موضوع: مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

نقل قول نوشته اصلی توسط Rosa1990 نمایش پست ها
    دوستان سه هفته دیگه امتحان دارم بنظرتون سمپل تست های کمبریج رو شروع کنم یا tpo هارو؟tpo هارو از کجا باید بردارم؟رایتینگ و اسپیکینگم هیچ تمرینی نداشتم هنوز:| اگه راهنمایی مفیدی به ذهنتون میرسه بگید ممنون میشم...
    هر روز یک TPO کاور کنید! یعنی صبح تست بزنید تو زمان واقعی! و بعد ظهر، عصر و شب غلط های خود را پیدا کنید و لغات جدید را در بیاورید. و در اینترنت برای موضوع writing , speaking ایده بگیرید.
    آخر شب هم که دیگه حال و حوصله هیچ کاری ندارید می تونید مستند نگاه کنید.
    Good Luck
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها
    مرسی. راستی روندی که میرم درسته؟ یعنی اول لانگمن، بعدش دلتا و بعد بارونز و بعد هم TPOها را میخوام بخونم و بعدش هم امتحان اصلی. قبلا شنیده بودم که دلتا و لانگمن از سطح امتحان راحت تره و بارزنز بالاتر. بهتر نیست که حالا که لانگمن را خوانده ام و راه افتاده ام دیگه دلتا را نخوانم و برم سراغ بارنز یا کمبریج؟
    به نظر من اول دلتا
    مخصوصا قسمت اسپیکینگش واقعا کمک میکنه
    هر چند اگه تا حالا نت فول رو ندیدین حتما دانلود کنین و الگو بردارین بعد برین سراغ دلتا
    البته لیسینینگ دلتا گزینه هاش تابلو هستش تقریبا
    من جای شما بودم فقط گوش میدادم و به اسکریپت ها نگا میکردم
    رایتینگش هم بد نیس
    اگه واقعا وقت داری بخون
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...-PPt-Audio-%29
    سربلند باشی

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Rosa1990 نمایش پست ها
    دوستان سه هفته دیگه امتحان دارم بنظرتون سمپل تست های کمبریج رو شروع کنم یا tpo هارو؟tpo هارو از کجا باید بردارم؟رایتینگ و اسپیکینگم هیچ تمرینی نداشتم هنوز:| اگه راهنمایی مفیدی به ذهنتون میرسه بگید ممنون میشم...
    روزا جان شما حتما تی پی او کار کن چون مهمه
    رایتینگ و اسپیکینگ به اینجا مراجعه کن حتما ببین چی میگه جوزف خان!
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...-to-6-Help-%29
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...-PPt-Audio-%29
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...mple-Tests-%29
    سربلند باشی

Junior Member

سلام دوستای عزیز من برای 21 جولای ثبت نام کردم آزمونو. کلاسای تافلو رفتم همه اسکیلا رو اما حدوداً 7-8 ماهی ازش گذشته. لانگ من و خوندم، بقیه کتابا رم جسته گریخته یه چیزایی خوندم. حالا میخوام تو این 2ماه و اندی که مونده، هر چی که میتونم بخونم. میخوام اگه امکان داره راهنماییم کنید که کدوم کتابا و کدوم اسکیلاشو حتماً باید بخونم؟ راجع به TPOها هم اگه میشه راهنماییم کنید. و اینکه امروز جایی خوندم که جدیداً listeningها بهش لهجه استرالیایی و نیوزلندی و ... هم اضافه شده!چقد صحت داره و چقد خطرناکه؟؟ ممنونم از وقتی که میذارید.

Junior Member

سلام بر دوستان عزیز
    من هفته قبل اریبل پی بی تی دادم. لیسنینگ افتضاح بود. می خوام شانسمو در ای بی تی امتحان کنم. برای پی بی تی words- 400 words you must…- flash grammar- baronz cbt- longman- digest (a liitle) را مطالعه کرده بودم. هیچ چی راجع به ای بی تی نمی دونم. از کجا شروع کنم. چه کتب هایی را بخونم. از چه کتاب هایی شروع کنم. لطفا راهنماییم کنید.
    با تشکر

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

پیش فرض پاسخ : کسانی که بخش speaking رو بالای 25 گرفتند لطفاً جواب بدند

نقل قول نوشته اصلی توسط Eyvazi نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز
    من هفته قبل اریبل پی بی تی دادم. لیسنینگ افتضاح بود. می خوام شانسمو در ای بی تی امتحان کنم. برای پی بی تی words- 400 words you must…- flash grammar- baronz cbt- longman- digest (a liitle) را مطالعه کرده بودم. هیچ چی راجع به ای بی تی نمی دونم. از کجا شروع کنم. چه کتب هایی را بخونم. از چه کتاب هایی شروع کنم. لطفا راهنماییم کنید.
    با تشکر
    بهتر بود تو تاپیک مشاوره مطرح می کردین...یه سری به اینجا بزنین تا اطلاعاتی رو راجع به ibt کسب کنین...یه سری هم به بخش مشاوره بزنید....بطور کلی essential words برا لغت و دلتا برای شروع خوب هستن و توصیه میشن...بعدش بارونز (لسینینگ ) و کمبریج و البته کتابهای دیگه ای هم هستن که تو ویکی بهتر معرفی شدن و میتونید بخونید بخصوص اگه خواستین مثلا اسکیلی رو بهتر کار کنین...نت فول برا اسپیکینگ...tpo ها هم حتما باید کار کنید....
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط navaee نمایش پست ها
    سلام دوستای عزیز من برای 21 جولای ثبت نام کردم آزمونو. کلاسای تافلو رفتم همه اسکیلا رو اما حدوداً 7-8 ماهی ازش گذشته. لانگ من و خوندم، بقیه کتابا رم جسته گریخته یه چیزایی خوندم. حالا میخوام تو این 2ماه و اندی که مونده، هر چی که میتونم بخونم. میخوام اگه امکان داره راهنماییم کنید که کدوم کتابا و کدوم اسکیلاشو حتماً باید بخونم؟ راجع به TPOها هم اگه میشه راهنماییم کنید. و اینکه امروز جایی خوندم که جدیداً listeningها بهش لهجه استرالیایی و نیوزلندی و ... هم اضافه شده!چقد صحت داره و چقد خطرناکه؟؟ ممنونم از وقتی که میذارید.
    سلام دوست عزیز
    1. به نظر من حالا که کلاس رفتید و روال کلی سوالات تافل دستگیرتون شده ، بدون فوت وقت اول برید سراغ نوت فول و ویدئو هاش را حتما ببینید. بعد هم برید سراغ TPO ها و روی اونها کار کنید. TPO ها حدود 25-26 تا نمونه سوال کامل تافل هستند که آزمون را براتون شبیه سازی میکنند.
    همزمان اگه وقت داشتید کتاب TOEFL Essays 185 را هم بخونید برای رایتینگ خوبه.
    2. برای تقویت لهجه های بریتیش و استرالیایی و . . . ، یک سایت خیلی خوبی هست به نام elllo.org که میتونید از اونجا انواع و اقسام لهجه های بریتیش ، استرالیایی ، نیوزلندی ، ایرلندی ، چینی ، گواتمالایی (!!!) و . . . را پیدا بکنید.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز 1. به نظر من حالا که کلاس رفتید و روال کلی سوالات تافل دستگیرتون شده ، بدون فوت وقت اول برید سراغ نوت فول و ویدئو هاش را حتما ببینید. بعد هم برید سراغ TPO ها و روی اونها کار کنید. TPO ها حدود 25-26 تا نمونه سوال کامل تافل هستند که آزمون را براتون شبیه سازی میکنند. همزمان اگه وقت داشتید کتاب TOEFL Essays 185 را هم بخونید برای رایتینگ خوبه. 2. برای تقویت لهجه های بریتیش و استرالیایی و . . . ، یک سایت خیلی خوبی هست به نام elllo.org که میتونید از اونجا انواع و اقسام لهجه های بریتیش ، استرالیایی ، نیوزلندی ، ایرلندی ، چینی ، گواتمالایی (!!!) و . . . را پیدا بکنید. موفق باشید
    خیلی خیلی از راهنماییتون ممنونم. ببخشید یک سوالم در مورد اسپیکینگ و رایتینگ دارم. من چطوری میتونم خودم تخمین بزنم که نمرم چند میشه؟نرم افزار خاصی یا سایتی برای اینکار وجود نداره؟ ببخشید که وقتتون رو میگیرم. شاد و موفق باشید.

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط navaee نمایش پست ها
    خیلی خیلی از راهنماییتون ممنونم. ببخشید یک سوالم در مورد اسپیکینگ و رایتینگ دارم. من چطوری میتونم خودم تخمین بزنم که نمرم چند میشه؟نرم افزار خاصی یا سایتی برای اینکار وجود نداره؟ ببخشید که وقتتون رو میگیرم. شاد و موفق باشید.
    کتاب ای تی اس بهترین راهنماست
    کتاب جدید نحوه نمره دهی رو گفته
    شما یه ازمایشی بدی همش دستت میاد
    سربلند باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    1. به نظر من حالا که کلاس رفتید و روال کلی سوالات تافل دستگیرتون شده ، بدون فوت وقت اول برید سراغ نوت فول و ویدئو هاش را حتما ببینید. بعد هم برید سراغ TPO ها و روی اونها کار کنید. TPO ها حدود 25-26 تا نمونه سوال کامل تافل هستند که آزمون را براتون شبیه سازی میکنند.
    همزمان اگه وقت داشتید کتاب TOEFL Essays 185 را هم بخونید برای رایتینگ خوبه.
    2. برای تقویت لهجه های بریتیش و استرالیایی و . . . ، یک سایت خیلی خوبی هست به نام elllo.org که میتونید از اونجا انواع و اقسام لهجه های بریتیش ، استرالیایی ، نیوزلندی ، ایرلندی ، چینی ، گواتمالایی (!!!) و . . . را پیدا بکنید.
    موفق باشید
    سلام
    من دارم برای تقویت رایتینگم از متن های ریدینگ کتاب دلتا می خونم و جمله در میارم
    ولی شک دارم که خوبه یا نه،می خوام ببینم که خوندن این مفید یا سمپل از اون کتاب 185 تا
    ریدینگم ضعیفه آخه،انگلیسی فکر نمیکنم!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)