صفحه 719 از 923 نخستنخست ... 219619669709710711712713714715716717718719720721722723724725726727728729769819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,181 تا 7,190 , از مجموع 9228

موضوع: مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

سلام خدمت همه دوستان
    من میخوام برای سال دیگه یا سال بعدش تافل شرکت کنم
    برای لغات، کتاب 504 و Essential words for the toefl
    رو دارم میخونم برای reading speaking writing listening هرکدوم چه منابعی رو پیشنهاد میدید برای شروع خوبه؟
    من گرامرم ضعیفه کلا سطح زبانم بالا نیس ممنون میشم جواب بدید
    ویرایش توسط mehdiiGH : April 26th, 2014 در ساعت 12:24 AM

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiiGH نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    من میخوام برای سال دیگه یا سال بعدش تافل شرکت کنم
    برای لغات، کتاب 504 و Essential words for the toefl
    رو دارم میخونم برای reading speaking writing listening هرکدوم چه منابعی رو پیشنهاد میدید برای شروع خوبه؟
    من گرامرم ضعیفه کلا سطح زبانم بالا نیس ممنون میشم جواب بدید
    چون خودتون معترفید که سطح زبانتون ضعیفه، به نظر من کتاب 504 و اسنشیال خیلی براتون زوده؛ بهتره با کتاب های ترمیک شروع کنید و بعدش برید سراغ این دست کتاب ها.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

سلام دوستان
    من سه ماه پیش تافل دادم و 80 شدم (ریدینگ:18، لیستنینگ:22، اسپیکینگ:20، رایتینگ:20) ولی نتونستم امسال ادمیشن بگیرم (به دلایل عجیبی، الانم خیلی دپرسم ). حالا میخام دوباره یه امتحان تافل بدم و هدفم بالای 95 هست. با توجه به اینکه من همه تی پی اوها رو خوندم به نظرتون الان چه منابعی رو بخونم؟ راستی قبل از تی پی اوها حدوداً 30 درصد کتاب دلتا رو خونده بودم ولی تی پی او ها رو همشو کار کردم.
    میخام حدودا سه ماه وقت براش بذارم.
    با تشکر

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربران گرامی

لطفا در عناوین زبان در مورد آموزشگاه و استاد زبان سوال نفرمایید. خلاف مقررات فروم می باشد. کلیه پست های نامرتبط بدون ارسال پیام خصوصی حذف شدند.
    ممنون
    تیم مدیریت AA
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام ..من در شهر بسیار کوچکی زندگی می کنم و اینجا هیچ معلمی را نمی شناسم ..پس خودم باید دست به کار شوم ...پایه زبان من خوب است وقبلا در تهران کلاس می رفتم ..کتاب 504 را در حال حاضر می خوانم ..کار نمی کنم و وقتم ازاد است تقریبا...می خواهم امتحان تافل بدهم تا 6 ماه اینده ..ولی نمی دانم از کجا باید شروع کنم ...لطفا من را راهنمایی کنید...برادرم امتحان تافل داده ولی اصلا من را راهنمایی نمی کند ..نمرهاش هم 103 شده....فقط بیشتر کمراهم میکنه..لطفا پله به پله من را راهنمایی کنید ...که از چه کتابی شروع کنم...لطفا به من کمک کنبد ومن رت راهنمایی کنید...می خواهم ثابت کنم به همه که بدون امکانات ومعلم میشود موفق شد.....مرسی از لطف شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baran454 نمایش پست ها
    کسی پیشنهادی نداشت؟
    سلام. برای سوال شما پیشنهادات مختلفی هست. اما من توصیه می کنم که هم به صورت سلف استادی بخوانید و هم با هم . یعنی زمانی که کنار هم نیستید هر کس خودش مطالعه کنه و بعد بهم که رسیدید اشکالات همدیگر را رفع کنید یا با هم تمرین کنید. این روش می تونه برای اسپکینگ و لیسنینگ مفید باشه. برای رایتینگ هم سعی کنید کم کم با یک مدرس زبان خوب در ارتباط باشید که بتونه رایتیتنگ های شما را اصلاح کنه و درست پیش برید. برای متد هم خوب سلف استادی خوب است اما اگر بتونید خودتون را مقید به یک برنامه مطالعه منظم کنید و روزانه حتما مطالب را بخونید که نیازی به کلاس نیست. همچنین سعی کنید ریدینگ از منابع محتلف به جز کتاب اموزشی زیاد بخونید تا دایره لغت شما بالا بره به تدریح که بعد برای رایتینگ هم بتونید استفاده کنید. لیسنینک هم همین طور. فیلم ، انیمیشن ، کلیپ های کوتاه را فعلا شروع کنید تا گوشتون عادت کنه و بعد کم کم به سراغ منابع پبچیده تر و سخت تر برید. اگر باز هم سوالی داشتید لطفا پ.خ بدید.

موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1234567 نمایش پست ها
    سلام. خسته نباشید.
    ببخشید بچه هایی که بالای 95 شدن یه سوال کوچیک داشتم ازتون، به نظرتون میشه تا مهر با روزی 3 ساعت کار کردن به 95 رسید ؟؟ الان حدود 70-75 هستم.
    -چه چیزایی رو توصیه میکنید
    کار کنم الان ؟

ممنون میشم اگه یه مقدار راهنماییم کنید و از تجربه هاتون بگید.
    سلام، روزی سه ساعت؟ چرا؟ 6 ساعت وقت ندارین؟ 5 ساعت چطور؟ منظورم اینه که هرچقدر بخونین کمه. نه اینکه غول باشه، نه. منظورم اینه که ته نداره. اگه کار می کنین یا درس های دیگه ای دارین که وقت زیادی ازتون می گیره باید از همه وقتتون استفاده کنین. تو مسیر، تو ماشین، قبل خواب. یه وقتهائی رو واسه مرور لغت بزارین، یه وقتی رو واسه گوش کردن به منابع listening یه وقتی رو واسه تست. منابعتون رو درست و مناسب وقتتون انتخاب کنین. اما هیچ وقتی رو از دست ندین. بعدش می فهمین که ارزشش رو داشته. نه فقط تو گرفتن پذیرش، واسه سطح زبان و زندگیتون.

موفق باشین
    !Don't take life too seriously; you'll never get out of it alive
    (Elbert Hubbard)

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pransa نمایش پست ها
    سلام ..من در شهر بسیار کوچکی زندگی می کنم و اینجا هیچ معلمی را نمی شناسم ..پس خودم باید دست به کار شوم ...پایه زبان من خوب است وقبلا در تهران کلاس می رفتم ..کتاب 504 را در حال حاضر می خوانم ..کار نمی کنم و وقتم ازاد است تقریبا...می خواهم امتحان تافل بدهم تا 6 ماه اینده ..ولی نمی دانم از کجا باید شروع کنم ...لطفا من را راهنمایی کنید...برادرم امتحان تافل داده ولی اصلا من را راهنمایی نمی کند ..نمرهاش هم 103 شده....فقط بیشتر کمراهم میکنه..لطفا پله به پله من را راهنمایی کنید ...که از چه کتابی شروع کنم...لطفا به من کمک کنبد ومن رت راهنمایی کنید...می خواهم ثابت کنم به همه که بدون امکانات ومعلم میشود موفق شد.....مرسی از لطف شما
    سلام، شرایط من شبیه شما بود. شدنش که میشه فقط پشتکار می خواد. من یه مدتی اینجا سر نمی زدم اما الان که برگشتم می بینم سوال ها همون سوالهای سال پیشه. حالا گیرم که یکی دو تا منبع مناسب اضافه شده باشه، اما روند همونه دیگه. لطفا یه نصفه روز بزارین و این فروم رو بخونین. منابع رو پیدا می کنین. اونوقت اگه سوال خاصی داشتین بچه ها کمک می کنن.

درضمن یه توصیه از من به شما. با برادرت کل کل نکن. بعدا که ازش دور شدی خیلی دلت میسوزه.
    موفق باشی
    (Elbert Hubbard)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif

نقل قول نوشته اصلی توسط amene jooon نمایش پست ها
    سلام، روزی سه ساعت؟ چرا؟ 6 ساعت وقت ندارین؟ 5 ساعت چطور؟ منظورم اینه که هرچقدر بخونین کمه. نه اینکه غول باشه، نه. منظورم اینه که ته نداره. اگه کار می کنین یا درس های دیگه ای دارین که وقت زیادی ازتون می گیره باید از همه وقتتون استفاده کنین. تو مسیر، تو ماشین، قبل خواب. یه وقتهائی رو واسه مرور لغت بزارین، یه وقتی رو واسه گوش کردن به منابع listening یه وقتی رو واسه تست. منابعتون رو درست و مناسب وقتتون انتخاب کنین. اما هیچ وقتی رو از دست ندین. بعدش می فهمین که ارزشش رو داشته. نه فقط تو گرفتن پذیرش، واسه سطح زبان و زندگیتون.

موفق باشین
    ممنون از راهنماییتون، ببخشید شما چند شدین تافل رو؟
    حقیقتش بطور میانگین در روز 3 ساعت بیشتر نمیتونم وقت بزارم، به نظرتون از الان تا 6 ماه اینده فیلم ببینم بهتره واسه لیستنینگ یا منابع تافل کار کنم فقط ؟
    فیلم میتونه در مدت 6 ماه تقویت چشمگیر داشته باشه ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1234567 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون، ببخشید شما چند شدین تافل رو؟
    حقیقتش بطور میانگین در روز 3 ساعت بیشتر نمیتونم وقت بزارم، به نظرتون از الان تا 6 ماه اینده فیلم ببینم بهتره واسه لیستنینگ یا منابع تافل کار کنم فقط ؟
    فیلم میتونه در مدت 6 ماه تقویت چشمگیر داشته باشه ؟
    به نظر من فیلم کمکی نمی کنه مخصوصا تو کوتاه مدت. چون متن های تافل متن های علمی هستن. به علاوه آزمون تافل مهارت تست زدن هم هست. یعنی سوال ها tricky هستن و شما باید بتونی گزینه درست رو پیدا کنی. منابع واسه تافل زیاده همون منابع رو کار کنین.
    (Elbert Hubbard)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)