صفحه 8 از 923 نخستنخست 12345678910111213141516171858108508 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 9228

موضوع: مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

به نظر من longman برا شروع خوبه ولی اصلا کافی نیست، مگه اینکه زبانت خیلی خوب باشه و فقط یخوای تریپ سوالا دستت بیاد. به نظر من اگه واسه Delta یا Cambridge وقت بذاری بهتره و آخرش اگه وقت داشتی 4 تا تست کامل Kaplan رو کار کن.
    موفق باشی
    سبز تویی که سبز می خواهمت

همون‌طوري که بچه‌ها گفتن تا حد زيادي به سطح زبانت بستگي داره، ولي من توصيه مي‌کنم قبل از هر کار حتما با ساختار امتحان و نوع سوالا آشنا بشي و بدوني که چيکار بايد بکني. اگه سطح زبانت متوسطه بايد زمان نسبتا زيادي بزاري.
    اگه سطح زبانت متوسطه من اينا رو توصيه مي‌کنم:
    :Vocabulary
    Essentail words for TOEFL
    You must gradually improve your vocabulary. It is essential for all kinds of TOEFL exams (PBT, CBP, and iBT). If you have extra time, you could read some other references such as 504, or 400 must have words for TOEFL.

:Grammar
    Longman and Cambridge is good but is not enough. You may be willing to take a look at the Aryanpour Structure booklet.

:Reading
    You could start with Longman and then go to the Cambridge.
    In reading section you must try to enhance your reading speed. In case you need more references, you could work on Developing Reading Skills (Intermediate and Advanced) and Expanding Reading Skills (Intermediate and Advanced) simultaneously with Longman and Cambridge.

I highly recommend you to read as much as you can. It indirectly influences other skills specially Writing and Speaking.

:Listening
    Listen as much as possible! Start with Longman and go to the Cambridge. Longman is good but is not enough.

:Speaking
    Independent section: Speak on every common subject that you could ;D. Work on Longman and Cambridge. Be sure to take a look at the files that have been uploaded on the iBT Speaking section of this forum.
    Dependent: I suggest working on Listening and Speaking simultaneously. When ever you listen to a material try to summarize and paraphrase it. Longman is not that good, but Cambridge is excellent.

:Writing
    Take a look at the Aryanpour Writing 1 booklet. Then go to the Longman and Cambridge. I highly recommend to read some TOEFL Writing Samples. And finally try some TOEFL writing topics.

در نهايت اصلا توصيه نمي‌کنم از کلاس‌هاي خصوصي يا آموزشگاه‌ها استفاده کني، چون به وقت و هزينه‌اي که مي‌کني نمي‌ازره. ولي توصيه مي‌کنم براي رفع اشکال (به‌خصوص در بخش‌هاي writing و speaking) با يه استاد خوب مشورت کن.

موفق باشي
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

با سلام به همگي
    باز هم جا دارد از تمام كساني كه در اين بحث شركت كرده اند و با نظرات خودشان باعث شدند تا بقيه هم از تجربيات و اطلاعاتشون استفاده كنن تشكر كنم مخصوصا از
    mahdi,sask
    از mahdi به خاطر اينكه يه موضوع خيلي خوب و مفيد هم در ارتباط با اين موضوع ايجاد كردن كه لينكش رو هم در بالا گذاشتن صميمانه سپاسگزاري مي كنم واز تمام شما بازديد كنندگان از اين بحث تقاضا مي كنم كه حتما حتما يه سري هم به اون بحث هم بزنيد و هم استفاده كنيد و هم اگه تجربيات يا اطلاعاتي هم داريد در اختيار بقيه بگذاريد
    از اقايsask هم به خاطر اينكه كتاب لانگمنو به خوبي معرفي كردن تشكر مي كنم
    اميدوارم همونطور كه من از اين بحث حظ و بهره ي لازمو بردم بقيه هم استفاده كرده باشند

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NNaser54

you could work on Developing Reading Skills (Intermediate and Advanced) and Expanding Reading Skills (Intermediate and Advanced) simultaneously with Longman and Cambridge.
    ميشه راجع اين اين 2 تا بيشتر توضيح بدين. متوجه نشدم، اسم کتاباش چيه؟ (اگه ميشه کامل بگين)

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

دو تا از کتابا هستند .. دقیقآ اسمشون همینه !
    توی یکی از موضوعات هم من لینکشون رو برای دانلود دیدم ... http://www.applyabroad.org/forum/index.php?topic=1600.0 ... اینه ! ... اواخر صفحه اول می تونین ببینین ...

ببين هر چي ميخواي بخوني يا نخوني مواظب باش قسمت "review of TOEFL sections " رو از كتاب بارونز حتما حتما بخوني... معركه است و معجزه ميكنه...
    عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

yahoo
    Guest

سلام بچه ها
    ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید..من یک بار امتحان تافل دادم و با وجودی که سطح زبان نسبتا خوبی دارم نمره ام خیلی بد شد..راستش من کانون زبان رو چند وقت پیش تموم کردم ولی اصلا مثل اینکه تاثیری برام نداشته..
    کتاب لانگمن و کمی بارونز رو برای امتحان قبلیم خوندم..در حدود دو هفته وقت گذاشتم ولی متاسفانه خیلی نمره بدی گرفتم...واسه امتحان بعدی هم کمتر از دو هفته وقت دارم..میخواستم ببینم کسی هست که منو راهنمایی که بتونم 95 به بالا بیارم؟
    مرسی

اينا اسم کتابن.

سعي کنيد تمامي متن‌ها رو بخونيد و تمريناشم حل کنيد. موضوعات خوبي براي Speaking و Writing توو تمريناش پيدا مي‌کنيد.
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

مهمترين كاري كه تو اين دو هفته انجام بدي تمرين كردنه از كتاب ETS استفاده كن.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

نقل قول نوشته اصلی توسط yahoo
    سلام بچه ها
    ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید..من یک بار امتحان تافل دادم و با وجودی که سطح زبان نسبتا خوبی دارم نمره ام خیلی بد شد..راستش من کانون زبان رو چند وقت پیش تموم کردم ولی اصلا مثل اینکه تاثیری برام نداشته..
    کتاب لانگمن و کمی بارونز رو برای امتحان قبلیم خوندم..در حدود دو هفته وقت گذاشتم ولی متاسفانه خیلی نمره بدی گرفتم...واسه امتحان بعدی هم کمتر از دو هفته وقت دارم..میخواستم ببینم کسی هست که منو راهنمایی که بتونم 95 به بالا بیارم؟
    مرسی
    درود
    اصلا" فكرش را نكن
    چون شكست نشان دهنده راه پيروزي است
    شما در اين 2 هفته ببينيد كه ضعف شما در كدام قسمت ها بوده هست چون شما يكبار امتحان داديد و بايد از اين تجربه استفاده كنيد
    موفق باشيد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)