صفحه 822 از 923 نخستنخست ... 322722772812813814815816817818819820821822823824825826827828829830831832872922 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,211 تا 8,220 , از مجموع 9228

موضوع: مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

نقل قول نوشته اصلی توسط mas900 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نمیدونم این سوال اینجا جاشه یا نه
    راستش من تا tpo 20 کار کردم
    یک ماه دیگه هم وقت دارم، دوباره اینارو مرور کنم بهتره یا اینکه tpo جدید کار کنم
    درضمن من تا 24 رو دارم
    میگن تا 36 داره
    بقیشو از کجا میتونم گیر بیارم؟
    سلام، آزمون به TPO های آخر بیشتر شبیه است
    بله ۳۶ تا شده و حتما همش رو بزنید

سلام دوستان عزیزم من چندین بار در این پیج مسیج گذاشتم اما متاسفانه پاسخی دریافت نکردم لطفا لطفا راهنمایی بفرمایید
    من سعی میکنم برای آمریکا فاند بگیرم و رشتم معماری هست میشه بفرمایید Toefl IBT باید بگیرم و یا PBT و این آزمون ها چه تفاوتی با هم دارند؟؟؟؟
    لطفاً

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    َArchitecture

سلام دوستان، خوبین؟
    من سطح زبانم خوبه، Upper intermediate! بعد اینکه، هنوز دو دلم که واسه دکتری بمونم یا برم اما می خوام تا فروردین تافلمو به حداقل 95 برسونم... به نظر شما خودم بخونم یا برم کلاسای برزآبادی و امیر بهادر اینا؟ و اینکه باید این نکته رو هم بگم که توی دانشگاهمون کلاسای Pre-Toefl رو می رفتم، اما به خاطر اینکه ترم 2 ارشد بودم و خیلی مشق میدادن بهمون می ترسیدم معدلم کم شه و ول کردم کلاسو
    چیکا کنم به نظرتون؟
    الان بهتره روی پایان نامه فوکوس کنم و خودم زبان بخونم یا کلاس برم؟ و اینکه آیا می تونم هر دو رو پیش ببرم همزمان؟
    فشار نمیاد بهم؟
    چون تا شهریور 95 باید حتما دفاع کنم!
    مرسی از همفکریتون!

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shadnooshpa نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم من چندین بار در این پیج مسیج گذاشتم اما متاسفانه پاسخی دریافت نکردم لطفا لطفا راهنمایی بفرمایید
    من سعی میکنم برای آمریکا فاند بگیرم و رشتم معماری هست میشه بفرمایید Toefl IBT باید بگیرم و یا PBT و این آزمون ها چه تفاوتی با هم دارند؟؟؟؟
    لطفاً
    سلام دوست عزیز. ازمون پی بی تی ازمون کاغذیه تافل هست. یعنی اسپیکینگ رو نداره. ولی خوشحال نشید! چون این ازپون خیلی ازمونی نیس که بشه روش برنامه ریزی کرد. نمی دونم شاید دیگه برگزار هم نمی شه. چون کم کم در حال جمع شدن بود!
    شما بهتره به فکره همون ibt باشید که سرتاسر سال هم برگزار می شه. Pbt اگر برگزار بشه هم چند بار در سال هست. خیلی از دانشگاه ها هم چون نمره اسپیک نداره قبولش ندارن.
    برای فاند گرفتن در امریکا علاوه بر تافل شما به جی ار ایی هم نیاز دارید.

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط shadnooshpa نمایش پست ها
    لطفاً
    این لینک رو بخونید

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gifta71 نمایش پست ها
    سلام دوستان، خوبین؟
    من سطح زبانم خوبه، Upper intermediate! بعد اینکه، هنوز دو دلم که واسه دکتری بمونم یا برم اما می خوام تا فروردین تافلمو به حداقل 95 برسونم... به نظر شما خودم بخونم یا برم کلاسای برزآبادی و امیر بهادر اینا؟ و اینکه باید این نکته رو هم بگم که توی دانشگاهمون کلاسای Pre-Toefl رو می رفتم، اما به خاطر اینکه ترم 2 ارشد بودم و خیلی مشق میدادن بهمون می ترسیدم معدلم کم شه و ول کردم کلاسو
    چیکا کنم به نظرتون؟
    الان بهتره روی پایان نامه فوکوس کنم و خودم زبان بخونم یا کلاس برم؟ و اینکه آیا می تونم هر دو رو پیش ببرم همزمان؟
    فشار نمیاد بهم؟
    چون تا شهریور 95 باید حتما دفاع کنم!
    مرسی از همفکریتون!
    سلام . ببینید من خودم جز اون دسته ادمایی بودم که فکر نمی کردم بتونم از پس اسپیکینگ و رایتینگ تافل برون معلم بر بیام. ولی با یه برنامه ریزی خوب تونستم.
    شما با سطح آپر از همین الان روزی یک ساعت وقت بزارید سال دیگه مهر تافل با نمره ی خوب می دید! البته ماه اخر بیشتر از یک ساعت باید وقت بزاریدا.
    اگر ادمی هستین که خودخوان راحتید درس بخونید تافل امتحانیه ک خیلی نیاز به معلم نداره.
    از الان برنامتونو بزارید روزی ده تا دونه لغت وارد لایتنر کنید+ یه کتاب لیسنینگ بردارید و کم کم لیسنینگاشو کار کنید. اگر لیسنینگی دیدید خیلی سخته بشینید کلمه به کلمه بنویسیدش تا راه بیفتید. برای شروع کتاب how to master رو پیشنهاد می کنم که تو کتابخونه هست.
    کتاب های لغتتم به ترتیب:
    504
    اسنشال وردز فور تافل
    400 وردز تافل

سلام دوستان وقت بخیر
    من می خوام واس تافل اردبیهشت 95 آماده بشم، به نظرتون می تونم تا اون موقع خودمو به تافل حداقل 100 برسونم؟
    زبان بد نیست در این حده که می تونم با بعضی دوستان آنلاین تو کشورای دیگه صحبت کنم
    منابعی که در نظر گرفتم اسنشل بارونز و کتاب دلتا هستش و واس گرامر هم گرامراینیوز می خوام بخونم
    به نظرتون اگه تمام وقتمو بذارم می تونم به حداقل 100 برسم؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Cielhaut نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    من می خوام واس تافل اردبیهشت 95 آماده بشم، به نظرتون می تونم تا اون موقع خودمو به تافل حداقل 100 برسونم؟
    زبان بد نیست در این حده که می تونم با بعضی دوستان آنلاین تو کشورای دیگه صحبت کنم
    منابعی که در نظر گرفتم اسنشل بارونز و کتاب دلتا هستش و واس گرامر هم گرامراینیوز می خوام بخونم
    به نظرتون اگه تمام وقتمو بذارم می تونم به حداقل 100 برسم؟
    سلام. خیلی به سطح اولیتون بستگی دره . ولی دور از دسترس نیست. زمانتون خیلیه. ولی مداوم باید کار کنید.
    از الان تا دو ماه کتاب های لغت که توی پست بالا بهشون اشاره کردم رو بخون بعلاوه ی کتاب لیسنینگی که گفتم. منبع گرامرتونم خوبه.
    بعد از اون در حد دو هفته ریدینگو لیسنینگ دلتا رو بزنید و بعد احتمالا امادگی ورود به تی پی او ها رو دارید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    َArchitecture

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    سلام . ببینید من خودم جز اون دسته ادمایی بودم که فکر نمی کردم بتونم از پس اسپیکینگ و رایتینگ تافل برون معلم بر بیام. ولی با یه برنامه ریزی خوب تونستم.
    شما با سطح آپر از همین الان روزی یک ساعت وقت بزارید سال دیگه مهر تافل با نمره ی خوب می دید! البته ماه اخر بیشتر از یک ساعت باید وقت بزاریدا.
    اگر ادمی هستین که خودخوان راحتید درس بخونید تافل امتحانیه ک خیلی نیاز به معلم نداره.
    از الان برنامتونو بزارید روزی ده تا دونه لغت وارد لایتنر کنید+ یه کتاب لیسنینگ بردارید و کم کم لیسنینگاشو کار کنید. اگر لیسنینگی دیدید خیلی سخته بشینید کلمه به کلمه بنویسیدش تا راه بیفتید. برای شروع کتاب how to master رو پیشنهاد می کنم که تو کتابخونه هست.
    کتاب های لغتتم به ترتیب:
    504
    اسنشال وردز فور تافل
    400 وردز تافل
    خیلی ممنونم از توضیحات خوبتون!
    واقعیت این هستش که من واسه مهر سال بعد اگه بخوام برم، باید تا عید داشته باشم تافل و جی آر ایمو، یعنی 6 ماه فرصت دارم، نه 1 سال!
    به نظرتون توی این حالت، با Self Study امکان پذیر نیست، نه؟ (چون شما گفتید با این سیستم، مهر سال بعد تافلو می تونم خوب بدم، اما عملا 2016 رو از دست می دم و میرسم به فال 2017)

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gifta71 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از توضیحات خوبتون!
    واقعیت این هستش که من واسه مهر سال بعد اگه بخوام برم، باید تا عید داشته باشم تافل و جی آر ایمو، یعنی 6 ماه فرصت دارم، نه 1 سال!
    به نظرتون توی این حالت، با Self Study امکان پذیر نیست، نه؟ (چون شما گفتید با این سیستم، مهر سال بعد تافلو می تونم خوب بدم، اما عملا 2016 رو از دست می دم و میرسم به فال 2017)
    چه عجله ای دارید واسه زندگیییییییی.
    اکثر فاند ها برای ترم پاییز هست . این مسائل رو در نظر گرفتید؟ کارای فارغ التحصیلی و ترجمه و .... کلی وقت می بره از آدم.اذیت می کنین خودتونو. این پروسه خودش کلی استرس واسه ادم داره، دیگه بخواید عجله ای هم که بشه...
    به هرحال 6 ماه هم زمان خوبی هست واسه تافل. فقط باید فشرده تر کار بشه دیگه.
    ضمنا اگر بای امریکا بخواید جی ار ای هم لازمه. ددلاین های مهر سال بعد هم معمولا تو ژانویه اس.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)