صفحه 823 از 923 نخستنخست ... 323723773813814815816817818819820821822823824825826827828829830831832833873 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,221 تا 8,230 , از مجموع 9228

موضوع: مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

نقل قول نوشته اصلی توسط gifta71 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از توضیحات خوبتون!
    واقعیت این هستش که من واسه مهر سال بعد اگه بخوام برم، باید تا عید داشته باشم تافل و جی آر ایمو، یعنی 6 ماه فرصت دارم، نه 1 سال!
    به نظرتون توی این حالت، با Self Study امکان پذیر نیست، نه؟ (چون شما گفتید با این سیستم، مهر سال بعد تافلو می تونم خوب بدم، اما عملا 2016 رو از دست می دم و میرسم به فال 2017)
    منم همین طور دوست عزیزم اما به این فکر کنید که در این مدت میتونید نمره بهتری از آزمون ها کسب کنید و تعداد مقالاتتون رو بالا ببرید

Senior Member pouria007 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    چه عجله ای دارید واسه زندگیییییییی.
    اکثر فاند ها برای ترم پاییز هست . این مسائل رو در نظر گرفتید؟ کارای فارغ التحصیلی و ترجمه و .... کلی وقت می بره از آدم.اذیت می کنین خودتونو. این پروسه خودش کلی استرس واسه ادم داره، دیگه بخواید عجله ای هم که بشه...
    به هرحال 6 ماه هم زمان خوبی هست واسه تافل. فقط باید فشرده تر کار بشه دیگه.
    ضمنا اگر بای امریکا بخواید جی ار ای هم لازمه. ددلاین های مهر سال بعد هم معمولا تو ژانویه اس.
    کاش منم مثل شما ریلکس بودم. خیلی موهبت بزرگیه که افرادی مثل من و این دوست عزیزمون نداریمش!
    به نظرتون واسه پاییز 2017 بخوایم از آمریکا پذیرش بگیریم. بهترین زمان بندی واسه تافل و جی آر ای چه زمانیه؟ (با توجه به زمان و انرژی ای که ترجمه و ریزنمره و .... میبره)
    The world needs dreamers and the world needs doers. But above all, the world needs dreamers who do

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria007 نمایش پست ها
    کاش منم مثل شما ریلکس بودم. خیلی موهبت بزرگیه که افرادی مثل من و این دوست عزیزمون نداریمش!
    به نظرتون واسه پاییز 2017 بخوایم از آمریکا پذیرش بگیریم. بهترین زمان بندی واسه تافل و جی آر ای چه زمانیه؟ (با توجه به زمان و انرژی ای که ترجمه و ریزنمره و .... میبره)
    ببینید تو این صفحه خیلی جای این حرفا نیست. ولی من خودم پارسالم هول هولکی می تونستم اقدام کنم. ولی دقیقا چون ادم استرسی ایی هستم و به این نتیجه رسیدم که زندگی نگاهی به عجله ی تو نمی کنه و کار خودشو می کنه، تصمیم گرفتم با خیال راحت اقدام کنم. من خودم واسه زندگی خیلی عجله داشتم. جهشی خوندمو ... ولی دو سه سال اخیر بد جور حال منو از این نظر گرفته زندگی ...
    ببینید شما یه جوری برنامه ریزی کنید که اخر شهریور سال دیگه امتحاناتون رو داده باشید. اگر قراره مدرک ازاد کنید از الان اقدام کنید و ...
    فک کنم مثلا اسفند یه امتحان بدید ، یکیم تیر سال بعد. هم تو تایم خلوت امتحان می دید هم با ارامش. تایم هم واسه جبران دارید اگر خدای نکرده یکیش خراب شد.
    موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    جامعه شناسی دانشگاه تهران

سلام با اجازه دوستان این بار دومه که اینجا پیام میذارم، آخه تومطالعاتم کمی جلو رفتم و اوضاعم کمی متفاوت شده. الان کتابهای 400words - essential - delta روتموم کردم. تا زمان امتحان 1100 - vocabulary for college bound student روهم تموم میکنم(لغات رو تقریبا خوب خوندم). دلتا رو بالای 70 در صد زدم، البته میانگین رو عرض میکنم. حالا با این شرایط توی 4 ماه دیگه کدوم منابع زیر بیشترین کمکو میکنه؟ تافل بالای 110 اینا میخوام.
    1-barrons - cambridge- tpo
    2- oxford - tpo
    3- فقط tpo به طور خیلی دقیق
    البته نوا(speaking writing) رو هم کنارشون یه نگاه میندازم.
    ممنون از لطفتون

نقل قول نوشته اصلی توسط abootorabi نمایش پست ها
    سلام با اجازه دوستان این بار دومه که اینجا پیام میذارم، آخه تومطالعاتم کمی جلو رفتم و اوضاعم کمی متفاوت شده. الان کتابهای 400words - essential - delta روتموم کردم. تا زمان امتحان 1100 - vocabulary for college bound student روهم تموم میکنم(لغات رو تقریبا خوب خوندم). دلتا رو بالای 70 در صد زدم، البته میانگین رو عرض میکنم. حالا با این شرایط توی 4 ماه دیگه کدوم منابع زیر بیشترین کمکو میکنه؟ تافل بالای 110 اینا میخوام.
    1-barrons - cambridge- tpo
    2- oxford - tpo
    3- فقط tpo به طور خیلی دقیق
    البته نوا(speaking writing) رو هم کنارشون یه نگاه میندازم.
    ممنون از لطفتون
    سلام
    شما وقت کافی برای مطالعه کامل سه منبع از چهار منبعی که ذکر کردید دارید. تی پی او درصورت مطالعه عمیق حدود دو ماه وقت میگیره . دو ماه دیگر رو هم به به مطالعه آکسفورد و کمبریج اختصاص بدید. اگر لیسنینگ بارونز رو هم بزنید که وقتی نمیگیره مفید خواهد بود. در پایان مطالعه توصیه های مدیر haley رو در بخش دیتا بیس نمرات تافل توصیه میکنم.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria007 نمایش پست ها
    بستگی به سطح زبانتون داره و اینکه چند ساعت در روز می تونید بخونید. در کل به نظرم بهتره اول GRE بدید بعد تافل. خودم اول تافل دادم اما سطح لغت GRE و رایتینگش خیلی بالاتر از تافله. حد فاصل GRE و تافل هم باید لیسنینگ و اسپیکینگتون رو قوی کنید. اگر می خواهید به همه deadlineها برسید باید نمرتون با صرف نظر از چندتا دونه دانشگاه تا آخر نوامبر آماده باشه. اما اگر تا آخر شهریور یا وسط مهر بگیرید خیلی بهتره، چون SOP نوشتن و میل زدن به استادا خیلی مهمتر از نمرتونه. در ضمن ترجمه و ریزنمره انرژی خاصی نمیگیره ها :دی، SOP سختترین قسمته.

Senior Member kran آواتار ها

دوستان دروود

یه منبع میخاستم که بتونم همزمان با تی پی اوها بخونم. کمبریج رو خوندم. بجز اکسفورد چه منبع دیگری پیشنهاد میکنید؟
    فقط بهم بگید که چطور اون منبع رو بخونم...

ممنون از لطفتون.

Senior Member soniasa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software engineering - Iran University of Science and Technology

سلام دوستان

من اگه بعد از خوندن کتاب ETS صاف برم سراغ دلتا و لانگمن رو نخونم چی رو از دست می دم؟ لغات لانگمن که توی متن هستن خیلی مفیدن؟ متاسفانه کتاب جدید لانگمن رو نتونستم چیدا کنم و برای همین می خوام برم سراغ دلتا ... می خواستم نظرتون رو بدونم....

سپاس
    ویرایش توسط soniasa : October 17th, 2015 در ساعت 09:23 PM دلیل: اشتباه در تایپ یک کلمه

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط soniasa نمایش پست ها
    سلام دوستان

من اگه بعد از خوندن کتاب ETS صاف برم سراغ دلتا و لانگمن رو نخونم چی رو از دست می دم؟ لغات لانگمن که توی متن هستن خیلی مفیدن؟ متاسفانه کتاب جدید لانگمن رو نتونستم چیدا کنم و برای همین می خوام برم سراف دلتا ... می خواستم نظرتون رو بدونم....

سپاس
    سلام

بستگی به سطحتون داره ولی اگه خیلی ضعیف نباشید، با پریدن از روی ویرایش قدیم لانگمن، چیزی رو از دست نمیدید.

Senior Member soniasa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software engineering - Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط haley نمایش پست ها
    سلام

بستگی به سطحتون داره ولی اگه خیلی ضعیف نباشید، با پریدن از روی ویرایش قدیم لانگمن، چیزی رو از دست نمیدید.
    با سلام و تشکر

در خصوص لغات موجود در متون کتاب لانگمن چطور؟ اونها رو ندید بگیرم و به اصطلاح بیخیالشون بشم؟ راستی سطح زبانم UI هست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)