صفحه 914 از 923 نخستنخست ... 414814864904905906907908909910911912913914915916917918919920921922923 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,131 تا 9,140 , از مجموع 9228

موضوع: مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

ببخشید یه سوال دیگه ؛برای ازمون gre باید ریاضیمون قوی باشه؟من ریاضیم خوب نیستش و کلا علاقه ای ندارم و ریاضی عمومیهای دانشگاه رو با نمره دوازده پاس کردم:-))

Member
    رشته و دانشگاه
    Rice University - Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط Smartgirl21 نمایش پست ها
    ببخشید یه سوال دیگه ؛برای ازمون gre باید ریاضیمون قوی باشه؟من ریاضیم خوب نیستش و کلا علاقه ای ندارم و ریاضی عمومیهای دانشگاه رو با نمره دوازده پاس کردم:-))
    نه! سطح بالایی از دانش ریاضی مورد نیاز نیست ولی باید وقت خوبی روی منابع آموزشی GRE بزارید تا بتونید اون نمرات رو بیارید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10 نمایش پست ها
    سه چهار صفحه ی آخر رو بخونید اگر باز سوالی داشتید بپرسید. به نظرم برای کیس شما هم کفایت میکنه.

سلام ممنونم من صفخات و پست هایی که گذاشته بودینو خوندم فقط یه چند تا سوال برام پیش اومده از اونجایی که من باید شهریور امتحان بدم یکم باید روی منابع تمرکز کنم. برای لغت چی پیشنهاد میدین؟ قبلا 504 و اسنشیال تافلو خوندم ولی خب از اونجایی که تمرکز اصلیم روی لغات TPO بود فک کنم بخش اعظمشو یادم رفته. 1212 و 1100و کاپلان و لینکایی که برای ویرایش سوم یه کتابی گذاشتین ( فکر کنم حذف شدن میتونین لینک جدیدشو بذارین؟) به نظرتون کدوم منبع رو برای لغت استفاده کنم؟ من خودم به شخصه فکر کنم مشکل اصلیم روی ریدینگه اگه وقت داشته باشم میتونم کل سوالاتو جواب بدم اما از اونجایی که باید سریع جوابو پیدا کنیم مغزم موقع اسکن ارتباطو با متن از دست میده و قسمت مشکل اصلیشم استرسه و نگرران سولات بعدی بودن برای همین تمام TPO ها رو البته بدون زمان به خاطر همین استرس زدم و تحلیل کامل ولی الان اگه بخوام دورشون کنم سوالو و اشتباهی که برای اون سوال کردمو تو ذهنم مونده و این دفعه بدوون هیچ مشکلی میزنمش به نظرتون الان که 3 ماه از تافل قبلیم میگذره برم باز سراغ TPO ها یا منبع دیگه ای رو بزنم کدومشون بنا به سختی الان ریدینگای الان تافل بهتره؟ یه مشکل دیگم اینه اصلا نمیتونم نوت بردارم کلا سر کلاسای دانشگاهم فقط گوش میدم و جزوه رو ازبچه ها میگیرم برای لیسنینگم گوش بدم کامل میفهممش ولی متاسفانه سر امتحان به شدت اعتماد به نفسم بعد ریدینگ لانگ پایین اومد و شروع کردم نوبرداری و همین باعث شد نصف بیشتر متنو ا دست بدم و هر چیم جواب میدادم از حافظم بود نه از نوتام. میتونم شروع کنم روی اعتماد به نفسم برای لیسنینگ کار کردن ولی برای اسپیکینگ و رایتینگ چی؟ به نظرتون میشه اونجام بااعتمادبه حافظه نوشت؟ خیلی سوالام زیاد شدن ببخشید ولی الان واقعا به راهنماییتون نیاز دارم

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sehiyuk نمایش پست ها
    سلام ممنونم من صفخات و پست هایی که گذاشته بودینو خوندم فقط یه چند تا سوال برام پیش اومده از اونجایی که من باید شهریور امتحان بدم یکم باید روی منابع تمرکز کنم. برای لغت چی پیشنهاد میدین؟ قبلا 504 و اسنشیال تافلو خوندم ولی خب از اونجایی که تمرکز اصلیم روی لغات TPO بود فک کنم بخش اعظمشو یادم رفته. 1212 و 1100و کاپلان و لینکایی که برای ویرایش سوم یه کتابی گذاشتین ( فکر کنم حذف شدن میتونین لینک جدیدشو بذارین؟) به نظرتون کدوم منبع رو برای لغت استفاده کنم؟ من خودم به شخصه فکر کنم مشکل اصلیم روی ریدینگه اگه وقت داشته باشم میتونم کل سوالاتو جواب بدم اما از اونجایی که باید سریع جوابو پیدا کنیم مغزم موقع اسکن ارتباطو با متن از دست میده و قسمت مشکل اصلیشم استرسه و نگرران سولات بعدی بودن برای همین تمام TPO ها رو البته بدون زمان به خاطر همین استرس زدم و تحلیل کامل ولی الان اگه بخوام دورشون کنم سوالو و اشتباهی که برای اون سوال کردمو تو ذهنم مونده و این دفعه بدوون هیچ مشکلی میزنمش به نظرتون الان که 3 ماه از تافل قبلیم میگذره برم باز سراغ TPO ها یا منبع دیگه ای رو بزنم کدومشون بنا به سختی الان ریدینگای الان تافل بهتره؟ یه مشکل دیگم اینه اصلا نمیتونم نوت بردارم کلا سر کلاسای دانشگاهم فقط گوش میدم و جزوه رو ازبچه ها میگیرم برای لیسنینگم گوش بدم کامل میفهممش ولی متاسفانه سر امتحان به شدت اعتماد به نفسم بعد ریدینگ لانگ پایین اومد و شروع کردم نوبرداری و همین باعث شد نصف بیشتر متنو ا دست بدم و هر چیم جواب میدادم از حافظم بود نه از نوتام. میتونم شروع کنم روی اعتماد به نفسم برای لیسنینگ کار کردن ولی برای اسپیکینگ و رایتینگ چی؟ به نظرتون میشه اونجام بااعتمادبه حافظه نوشت؟ خیلی سوالام زیاد شدن ببخشید ولی الان واقعا به راهنماییتون نیاز دارم
    خوشحال میشم اگر بتونم کمکی بکنم.

با توجه به توضیحات تون و سطح زبان تون:

اگر قصد GRE دادن ندارید ، دیگه نیازی نیست کتاب لغت دیگری بخونید و فقط باید روی همون TPO ها تمرکز کنید. شما نگران نباشید و بدونید که وضعیت شما کاملا طبیعی هست و فقط به مرور تسلط شما بیشتر خواهد شد. اگر آزمون کم میارید برای تمرین ، میتونید از مجموعه آزمون های کمبریج و بعد بارونز استفاده کنید ولی توجه کنید که فقط در صورتی برید سراغ منابع غیر ETS که بدونید منابع خود ETS برای شما کم میاد.

برای اسپیکینگ و رایتینگ مجبورید نوت برداری کنید در غیر اینصورت چیزهای بسیار مهمی رو موقع نوشتن یا صحبت کردن ، فراموش خواهید کرد. ولی برای لیسنینگ هیچ نیازی به نوت برداری نیست و قبلا این مساله رو مفصل توضیح داده بودم در همین تاپیک.

دوستان بهترین جا واسه آزمون ازمایشی کجاس؟ علامه سخن خوبه؟

Junior Member

بچه ها من واقعا درمونده شدم.

من سطح کلمه هایی که می دونم خوبه، بد نیست ولی واسه ریدینگ خیلی مشکل دارم. وقتی TPO حل می کنم کلا بین 21 تا 24 می شم. در صورتی که اگه به جای 20دقیقه 24 دقیقه واسه هر متن بزارم تبدیل میشه به 28 ، نمی تونم زمانو کم کنم
    اگه کسی مشکل مشابه داشته تونسته حلش کته ممنون میشم یه منم کمک کنه ، کمتر از 25 روز دیگه آزمون دارم .

پیشاپیش از وقتی که گذاشتین ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Rmeen نمایش پست ها
    بچه ها من واقعا درمونده شدم.

من سطح کلمه هایی که می دونم خوبه، بد نیست ولی واسه ریدینگ خیلی مشکل دارم. وقتی TPO حل می کنم کلا بین 21 تا 24 می شم. در صورتی که اگه به جای 20دقیقه 24 دقیقه واسه هر متن بزارم تبدیل میشه به 28 ، نمی تونم زمانو کم کنم
    اگه کسی مشکل مشابه داشته تونسته حلش کته ممنون میشم یه منم کمک کنه ، کمتر از 25 روز دیگه آزمون دارم .

پیشاپیش از وقتی که گذاشتین ممنونم
    در 25 روز نمیتونید کار خاصی بکنید ولی ظرف 6 ماه به مرور موفق میشید که با خوندن متون بیشتر نمرات بالاتر مثل 28 بگیرید. این مهارت ها فقط به تدریج بدست میاد

بهتره فعلا آرامش داشته باشید و بپذیرید که معجزه نمیتونید بکنید و به نمره ی فعلی قانع باشید! در اینصورت با آرامش نتایج بهتری هم خواهید گرفت

Junior Member

سلام
    من فقط 5 ماه فرصت داربرای آزمون تافل. قبلا پستی اینجا دیده بودم که میگفت چه منابعی در چه محدوده زمانی مفیده که الان پیداش نمیکنم.ممنون میشم اگه لینک بدین

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    سطح زبان انگلیسی من در سطحی هست که میتونم در مورد موضوع تخصصی خودم راحت و کامل بخونم و بنویسم. متن هایی با موضوعات غیر تخصصی رو هم تا حدودی (نه کامل و ریز) درک میکنم. علاوه بر این با گوش دادن به انواع موضوعات پادکست ها و آزمون های کتاب های کاپلان و بارونز تا حدود 30-40 درصدی متوجه میشم. در مورد دایره لغات هم کتاب هایی مثل essential و 504 رو خوندم. دامنه لغات عمومیم بد نیست.
    از اساتید بزرگوار این سوال رو دارم که با این وضعیت آیا میتونم تا 6 ماه خودم رو برای آزمون تافل (بالای 95) آماده کنم؟ (روزی 3-4 ساعت میتونم بخونم)
    اگر میشه در این مسیر چه منابع مطالعاتی و چه روشی رو توصیه می کنید؟
    ویرایش توسط hopeman : July 7th, 2018 در ساعت 09:06 PM دلیل: تکمیل

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

دوستان من ٢٣اكتبر تافل دارم و يه هفته بعدشم gre
    تقريبا دارم 1100 رو تموم ميكنم
    TED رو ميبينم ويديوهاشو
    روزنامه ها و مجله عايي مثل economist,NYT,WP,Daily Telegraph ميخونم
    كتاب داستانم ميخونم البته
    *البته بگم من ليسانسم مترجمي زبان انگليسي بوده...

اما حس ميكنم هنوز سر اسپيكينگ هول ميشم استرس ميگيرم و بعضي وقتا اصلا فراموش ميكنم.
    پيشنهادتون چيه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)