صفحه 920 از 923 نخستنخست ... 420820870910911912913914915916917918919920921922923 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,191 تا 9,200 , از مجموع 9228

موضوع: مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

دوستان من تافل 2 سال پیش امتحان دادم . R18 L26 S18 W13
    لطفا بگید چه کنم که نمرم به 90 برسه.
    سطح گرامر و لغتم متوسطه

Junior Member

در ضمن دوستم میخواد برا تافل شروع کنه و سطحش میتونم بگم که beginner هست .. برای ایشان چه منابعی پیشنهاد میکنید ؟

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم کمکم کنید. من یکسال وقت دارم که برای تافل خودمو اماده کنم. هیچ کلاسی نرفتم ولی چون به زبان علاقه زیادی دارم سرعت یادگیریم بالاست فقط مشکلی که دارم اینه که نمیدونم از کجا و چطور شروع کنم. واسه هر مهارت از چه منبعی شروع کنم ممنون میشم در این زمینه راهنماییم کنید که از کجا شروع کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط jangholi نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم کمکم کنید. من یکسال وقت دارم که برای تافل خودمو اماده کنم. هیچ کلاسی نرفتم ولی چون به زبان علاقه زیادی دارم سرعت یادگیریم بالاست فقط مشکلی که دارم اینه که نمیدونم از کجا و چطور شروع کنم. واسه هر مهارت از چه منبعی شروع کنم ممنون میشم در این زمینه راهنماییم کنید که از کجا شروع کنم.
    سلام
    در این مدت به نظرم شما میتونید ابتدا بصورت خودآموز و در مدت 8 الی 9 ماه کتابهای summit رو بخونید که روی هر چهار مهارت شما تاثیر بسیار مثبتی خواهد داشت. بعدش به مدت دو ماه میتونید یک دوره تافل شرکت کنید برای آشنایی با آزمون و مهارتهای لازم- و البته میتونید بصورت خودآموز هم این مرحله رو طی کنید چرا که در اینترنت ویدئوهای آموزشی مختلفی هست، گرچه من خودم کلاس رو ترجیح دادم-، بعدش به مدت 1 ماه آزمونهای TPO رو که کاملا مشابه آزمون اصلی هستن میتونید تمرین کنید تا آمادگی کامل داشته باشید برای آزمون. این مراحل اگر خوب طی بشه، بخصوص که میگید علاقه هم دارید، قطعا بالا 90 خواهید شد و حتی شاید بالاتر.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

سلام وقت بخیر
    من الان دارم کتابهای انگلیش فایل رو از جلد یک میخونم و میخوام تا جلد 5 ادامه بدم و بعدش مهارتها رو تقویت کنم.
    برای کتابهای انگلیش فایل چقدر وقت کافیه؟
    5 ساعت در روز دارم زبان کار میکنم و علاوه بر انگلیش فایل سریال فرندز و کتابهای 504 و 1100 و 400لغت تافل رو هم به صورت جمله ای و با دیکشنری میخونم.

Junior Member

سلام دوستان
    من امتحان تافل دادم و به معنای واقعی گند زدم تو تمام مهارت ها 22 گرفتم و نمرم84 شد.
    امتحان خیلی آسون بود و من به خاطر شدت استرس و اضطراب حتی چشمام هم درست نمی دید مغزم درست کار نمی کرد وگرنه خیلی بهتر می دادم اما باز هم همه چیز و نمی اندازم گردن اضطرابم و تو مطالعاتم یه جاهایی اشتباه کرده بودم. الان دوباره میخوام امتحان بدم . درسی که از این اشتباهاتم گرفتم این بود که برای مطالعه تافل TPO تو اولویت. من وقتی شروع کردم برای تافل خوندم سطح زبانم اینترمدیت بود. 504 رو خوندم و بعد هم کتاب خود ای تی اس و لی از 50 تا تست TPO فقط 10 تا زدم که اشتباه بزرگی بود. TPO همه دایره لغات بهتری داره پس اگر لغات متن های ردینگشو در بیارید و بخونید خیلی بیشتر کمکتون می کنه نسبت به کتاب های دیگه و همی این که وقی با شرایط امتحان بشینید TPO بزنید یعنی بدون وقفه پشت هم باعث میشه مغزتون عادت کنه و سر امتحان اضطراب رو هم کم میکنه سر امتحان. خلاصه که TPO خیلی خیلی خیلی مهمه و من اگر زده بودم همشو به خاطر اضطراب و کم اوردن انرژی ازنمونم و خراب نمی کردم. برای همتون ارزوی موفقیت دارم برام ارزوی موفقیت کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Multimedia

سلام دوستان
    آقا من فردا شنبه(25 خرداد) امتحان تافل دارم،اصلا وضعم خوبنیست...تو رثیدینگ خشته میشم و وقت کم میارم!!کسی راهنمایی چیزی داره؟؟
    از کجا مشخص میشه که ریدینگم لانگ فرمته یا شورت فرمت؟؟تو تی پی های که زدم همون یه ساعته بود!!

سلام ، برای آزمون mock TOEFL ibt کجا رو پیشنهاد می کنید؟ منظورم آموزشگاهیه که آزمون شبیه ساز داشته باشه، تشکر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad_rstn نمایش پست ها
    سلام ، برای آزمون mock TOEFL ibt کجا رو پیشنهاد می کنید؟ منظورم آموزشگاهیه که آزمون شبیه ساز داشته باشه، تشکر.
    سلام، به این آدرس مراجعه بفرمایید
    http://tfl3.ir/index.php/toefl-ibt-m...-register-form

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

سلام بهترین مجموعه لغات تی پی او کدوم هستش؟ در انکی یا ممرایز چندین فایل هست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)