صفحه 921 از 923 نخستنخست ... 421821871911912913914915916917918919920921922923 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,201 تا 9,210 , از مجموع 9228

موضوع: مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

نقل قول نوشته اصلی توسط vaez2016 نمایش پست ها
    سلام بهترین مجموعه لغات تی پی او کدوم هستش؟ در انکی یا ممرایز چندین فایل هست.
    انکی رو امتحان نکردم ولی ممرایز که عالیه
    I am still here. I am alive.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    انکی رو امتحان نکردم ولی ممرایز که عالیه
    نه منظورم این بود که فایلهای لغات تی پی او در برنامه های انکی و ممرایز چندتایی هست به نامهایی مثل ۱۸۰۰ لغت یا لغات تی پی او و ... . کدوم کاملتره؟ خودم دارم لغات رو مینویسم اما اگه منبعی باشه که همزمان باهاش استفاده کنم بهتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط vaez2016 نمایش پست ها
    نه منظورم این بود که فایلهای لغات تی پی او در برنامه های انکی و ممرایز چندتایی هست به نامهایی مثل ۱۸۰۰ لغت یا لغات تی پی او و ... . کدوم کاملتره؟ خودم دارم لغات رو مینویسم اما اگه منبعی باشه که همزمان باهاش استفاده کنم بهتره.
    انکی رو که من خودم استفاده نکردم ولی ممرایز خیلی متنوع هست...من خودم ترجیحم اینه اونایی که تلفظ هم دارن استفاده کنم که همزمان تلفظ هم یاد بگیرم

Junior Member

سلام
    یک راهنمای می‌خواستم
    من الان یک روز کامل نشتم تمام پستارو خندم ولی‌ به کلی‌ گیج شدم
    من برای ۸ ماه اینده می‌خواستم تافل بدم
    سطح زبانم صفر هست
    لیسینیگ و سپیکینگ و ریتینگ داغون

لطفا راهنمایی‌ کنید
    از کجا شروع کنم؟؟و چطوری؟
    روزی ۶ ساعت وقت آزاد دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط joliaabot نمایش پست ها
    سلام
    یک راهنمای می‌خواستم
    سطح زبانم صفر هست

لطفا راهنمایی‌ کنید
    به نظر من با سطح زبان صفر شما باید حتما ابتدا در کلاس های آموزشی شرکت کنید حالا یا خصوصی یا عمومی که زبانتون رو به سطح اینترمدیت برسونید و بعد از اون تازه می تونید برید دنبال منابع تافل
    با توجه به وقتتون فکر می کنم فقط کلاس فشرده مناسبتون هست وگرنه کلاس های ترمیک آموزشگاه های زبان چند سالی طول می کشه

سلام
    یک راهنمای می‌خواستم
    سطح زبانم صفر هست

لطفا راهنمایی‌ کنید
    سلام

خود آزمون تافل چیزی حدود 2 ماه زمان لازم داره برای آمادگی و انجام آزمونهای آزمایشی و...، یعنی از این 8 ماه شما 6 ماه فرصت دارید که سطح زبانتون رو به حد بالای متوسط برسونید تا بتونید حداقل بالای 80 نمره بیارید، که البته باید از قبل بدونید که هدفتون چه نمره‌ای هست.
    به نظر من برای کسی که میخواد از سطح صفر به سطح بالای متوسط برسه، 6 ماه زمان بسیار بسیار کمی هست، حتی اگر کلاسهای فوق فشرده برید. چون پروسه زبان آموزی هر چقدر هم فشرده باشه باز هم نیازمند یک مدت زمان معقول هست تا فرد فرصت یادگیری مناسب رو داشته باشه.
    پیشنهاد من اینه که اگر فرصت دارید روی 2 سال برنامه ریزی کنید، اگر فرصتتون محدود هست دیگه حداقل باید 1 سال الی 1.5 سال رو برای رسیدن به سطح بالای متوسط در نظر بگیرید.

دقت کنید که هر چقدر اصولی تر و در مدت زمان معقول تر زبان یاد بگیرید در آینده خیلی راحت تر و زودتر پیشرفت میکنید.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sympathetic نمایش پست ها
    به نظر من با سطح زبان صفر شما باید حتما ابتدا در کلاس های آموزشی شرکت کنید حالا یا خصوصی یا عمومی که زبانتون رو به سطح اینترمدیت برسونید و بعد از اون تازه می تونید برید دنبال منابع تافل
    با توجه به وقتتون فکر می کنم فقط کلاس فشرده مناسبتون هست وگرنه کلاس های ترمیک آموزشگاه های زبان چند سالی طول می کشه
    کلاسی یا شخصی که خصوصی بتونه کمکم کنه میشناسید؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    سلام

خود آزمون تافل چیزی حدود 2 ماه زمان لازم داره برای آمادگی و انجام آزمونهای آزمایشی و...، یعنی از این 8 ماه شما 6 ماه فرصت دارید که سطح زبانتون رو به حد بالای متوسط برسونید تا بتونید حداقل بالای 80 نمره بیارید، که البته باید از قبل بدونید که هدفتون چه نمره‌ای هست.
    به نظر من برای کسی که میخواد از سطح صفر به سطح بالای متوسط برسه، 6 ماه زمان بسیار بسیار کمی هست، حتی اگر کلاسهای فوق فشرده برید. چون پروسه زبان آموزی هر چقدر هم فشرده باشه باز هم نیازمند یک مدت زمان معقول هست تا فرد فرصت یادگیری مناسب رو داشته باشه.
    پیشنهاد من اینه که اگر فرصت دارید روی 2 سال برنامه ریزی کنید، اگر فرصتتون محدود هست دیگه حداقل باید 1 سال الی 1.5 سال رو برای رسیدن به سطح بالای متوسط در نظر بگیرید.

دقت کنید که هر چقدر اصولی تر و در مدت زمان معقول تر زبان یاد بگیرید در آینده خیلی راحت تر و زودتر پیشرفت میکنید.

موفق باشید
    اگه فرصت بیشتر از 8 ماه داشتم حتما بیشتر وقت میزاشتم

شما کلاسی یا شخصی که بتونه خصوصی با من کار کنه رو میشناسید به من معرفی کنید؟

کلاسی یا شخصی که خصوصی بتونه کمکم کنه میشناسید؟؟
    معلم خصوصی نمیشناسم ولی کلاسای فشرده رسپیناتاک تو ونک شاید بتونه کمکتون کنه...ولی به شرطی که حسابی بخونید و خودتونو بالا بکشید

Junior Member poonet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام بچه ها اگه کسی نظری داره ممنون میشم بگه
    من یکی دو هفته پیش رفتم آریانپور آزمون تعیین سطح دادم و الان توی waiting list هستم که بهم زنگ بزنن برای کلاس.. من اول گفتم تافل میخوام شرکت کنم.. ولی گفتن که الان تقاضا برای تافل خیلی کم شده بخاطر ماجرای امریکا و ویزا و اینها، بخاطر همین خیلی طول میکشه تا waiting list اش پر شه و توصیه مون اینه برای آیلتس شرکت کنی..
    الان میخواستم بدونم واقعا همین اتفاق افتاده؟ میدونم بستگی به دانشگاه هم داره ولی میخوام بدونم در حالت کلی دیگه تافل به درد ماها نمیخوره آنچنان؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)