صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 39

موضوع: مسائل مربوط به Defer

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به Defer

سلام دوستان

من پذيرش بدون فاند واسه fall 2009 داشتم و مصاحبه سفارت هم رفتم ولي به دليل دير اومدن clearance ديفر كردم واسه spring. قبلا براي دريافت I20 پدرم رو به عنوان اسپانسر معرفي كرده بودم. حالا واسه صدور I20 جديد يه BS جديد ازم مي‌خوان. مي‌خوام اين بار خودمو به عنوان اسپانسر معرفي كنم و BS خودمو بدم. به نظرتون با تغيير نام اسپانسر در I20 مشكلي واسه pick up ويزام پيدا نمي‌كنم؟
    اگه در اين خصوص اطلاعاتي دارين ممنون مي‌شم سريع‌تر جواب بدين چون بايد در اولين فرصت اين كارو انجام بدم.

Junior Member

مسائل مربوط به Defer
    ویرایش توسط am : August 28th, 2009 در ساعت 08:56 PM

Junior Member

سلام
    من پذيرشم واسه پاييز2009 هست. كلاسها 7 سپتامبر شروع ميشه. من 27 آگوست ويزامو پيك آپ كردم و قصد داشتم كه برم. الان برام مشكلي پيش اومده كه ميخوام واسه ترم زمستون ديفر كنم. دانشگاه هم واسه ديفر مشكلي نداره. با توجه به اينكه شروع orientation ترم ديگه 30 دسامبر هست به نظرتون ميتونم ديفر كنم؟ مشكلي پيش نمي آد كه من با يه I20 ديگه پيك آپ كردم؟ من فول فاند دارم آيا در اين صورت درمورد فاندم مشكل ايجاد نميشه؟
    ممنون ميشم اگه جواب بدين

Member simonalekhin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

سلام.
    آیا می شه پذیرش یک دانشگاه رو اکسپت کرد و همزمان مال یه دانشگاه دیگرو دیفر کرد؟بعد آدم بره دانشگاه اول شروع کنه و بعد از یک ترم بره دانشگاه دوم؟

Junior Member

منم همچين سوالي رو دارم. واسه master يك ساله از كانادا و امريكا پذيرش داشته باشي ميشه واسه امريكا رو ديفر كرد رفت سال اول كانادا و سال بعد بري امريكا؟

من پذيرشمو ديفر كردم يه استادي غير رسمي قبول كرده بود كه سوپروايزرم بشه.حالا الان بهش ايميل زدم كه ديفر كردم جوابمو نداد درصورتيكه هميشه ايميلمو يه روزه جواب ميداد.معمولا وقتي به استادا ميگي ديفر ميكني جواب ميدن؟اين عاديه يا قهر كرد؟
    علم بهتر است یا ثروت؟!

من هم چنین مشکلی دارم. با آنکه نمره تافل و جی ار ای برام مشخص نبود و برای اینکه ددلاینها رو از دست ندم برای 3 دانشگاه اپلای کردم. ولی متاسفانه نمره ها تعریفی نداشت برای همین به اساتید ااون 3 دانشگاه ایمیل زدم و بهشون گفتم که نمی تونم برای پاییز مدارک رو آماده کنم میخوام به به بهار2011 reschedule کنم. 2 تا شون در مورد بهار 2011 اظهار تمایل کردند ولی از یکدومش که خیلی بهش امید داشتم هنوز بعد 2و3 هفته جوابی نداده. معمولا این استاد 1 الی 2 روز بهم جواب میداد. مشکل چیه؟
    ممنون
    درسته که نیستم ولی دلم همیشه پیش همه شماست.

Junior Member

معمولا تو فرم درخواست ديفر(اغلب دانشگاه ها) شما بايد متعهد شين كه تو اين مدت جاي ديگه اي Postsecondary Study نخواهي داشت!

نقل قول نوشته اصلی توسط simonalekhin نمایش پست ها
    سلام.
    آیا می شه پذیرش یک دانشگاه رو اکسپت کرد و همزمان مال یه دانشگاه دیگرو دیفر کرد؟بعد آدم بره دانشگاه اول شروع کنه و بعد از یک ترم بره دانشگاه دوم؟

Junior Member

سلام
    دوستان كسي مي دونه كه براي درخواست ديفر بهتره اول پيشنهادشون رو اكسپت كنم و deposit رو بپردازم بعد درخواست ديفر بدم
    يا اينكه
    قبل از پرداخت deposit فرم ديفرال رو براشون بفرستم؟

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

سلام دوستان

من از یک دانشگاه در آمریکا پذیرش گرفتم که چون الان برای ویزا دیره و خود ِ دانشگاه پیشنهاد داده که پذیرشو 1 ترم دیفر کنه برام ( که هم برای بورس در نظر گرفته بشم و هم ویزام OK بشه) .
    از طرفی الان-آگوست 2010- میخوام برم سوئد برای master. شاید سوئد رو بیشتر بپسندم و اصلا تصمیم بگیرم که برای master آمریکا نرم

می خواستم ببینم میشه من بهشون بگم برای 1 سال پذیرشو دیفر کنن ؟ چو پذیرشم برای master هست و اگه ترم spring برم اونجا از لحاظ واحدهای درسی ممکنه به مشکل بربخورم
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)