صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 39

موضوع: مسائل مربوط به Defer

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به Defer

نقل قول نوشته اصلی توسط 7para2x نمایش پست ها
    سلام دوستان

من از یک دانشگاه در آمریکا پذیرش گرفتم که چون الان برای ویزا دیره و خود ِ دانشگاه پیشنهاد داده که پذیرشو 1 ترم دیفر کنه برام ( که هم برای بورس در نظر گرفته بشم و هم ویزام OK بشه) .
    از طرفی الان-آگوست 2010- میخوام برم سوئد برای master. شاید سوئد رو بیشتر بپسندم و اصلا تصمیم بگیرم که برای master آمریکا نرم

می خواستم ببینم میشه من بهشون بگم برای 1 سال پذیرشو دیفر کنن ؟ چو پذیرشم برای master هست و اگه ترم spring برم اونجا از لحاظ واحدهای درسی ممکنه به مشکل بربخورم
    بله. بعضی دانشگاه ها تا 2 بار پشت سر هم اجازه defer میدند. یعنی to spring 2011 و to fall 2011. بعضی هم نمیزارند و یه reapply میخواد. فقط و فقط هم به قوانین داخلی خودشون بستگی داره.

من از امریکا پذیرش دارم ولی هنوز اکسپت نکردم. از طرفی با کانادا هم یک استادی رو تا حدی اکی شده. حالا میخاستم بدونم که اگر امریکا رو اکسپت کنم وبعدش دیفر کنم در این فاصله مشکلی پیش نمیاد اگر از امریکا یا کانادا جای دیگه اکسپت کنم و اصلا این رو نرم؟
    منظورم پروسه ویزا و کلا هر انچه که باعث مشکلات بشه.
    ممنون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    من از امریکا پذیرش دارم ولی هنوز اکسپت نکردم. از طرفی با کانادا هم یک استادی رو تا حدی اکی شده. حالا میخاستم بدونم که اگر امریکا رو اکسپت کنم وبعدش دیفر کنم در این فاصله مشکلی پیش نمیاد اگر از امریکا یا کانادا جای دیگه اکسپت کنم و اصلا این رو نرم؟
    منظورم پروسه ویزا و کلا هر انچه که باعث مشکلات بشه.
    ممنون
    سلام
    خیر موردی نداره. فقط یک کار وجدانیش این هست که اگر فاند دارید اینکار رو نکنید. چون این فاندی که ممکنه شما بسوزونید میتونه زندگی یک ایرانی دیگه رو متحول کنه.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

با سلام،
    ببخشید من از یک دانشگاه آمریکا جواب خوبی از استادش دارم؛ ولی استاد میگه که فاندش واسه پاییز تموم شده و اگه میتونی دیفر کنی بهار بیای واسه اون موقع فاند دارم واست..
    حالا میخواستم بپرستم آیا این کار عاقلانه است؟ یعنی اگه از جایی دیگه پذیرش داشتم و رنک دانشگاه پایین تر بود دیفر کنم یه ترم برم این دانشگاه واسه بهار؟ میخوام بدونم کلا دیفر کردن کار خطرناکی نیست؟ یه وقت دیفر کنیم بعدش اتفاق بدی نمیافته بپره پوزیشن؟ یا مثلا واسه سربازی مشکلی پیش نمیاد؟
    مرسی

Senior Member EHSM آواتار ها

معمولا برای دیفر کردن تا کی وقت هست (البته بدون آفر)؟؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    معمولا برای دیفر کردن تا کی وقت هست (البته بدون آفر)؟؟؟
    منظورتون از بدون آفر بدون آفر فاند هست؟
    عموما محدودیت خاصی گذاشته نشده و تا قبل از شروع دوره(Semester مربوطه) میشه درخواست را فرستاد ولی بهتره در زمانی که وضعیتتون قطعی شده هرچه زودتر درخواستتون را ارسال کنید.

Member mhmd123 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power

سلام دوستان
    میخواستم بدونم دیفر کردن پذیرش دو تا دانشگاه همزمان به لحاظ اخلاقی و قانونی مشکلی داره یا خیر. (هر دو بدون فاند)
    آدم‌ها به هر چه می‌رسند از سر دلیری‌شان است نه هوش‌شان یا تمناهایشان. ترسوها بینوایان جهان‌اند.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmd123 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بدونم دیفر کردن پذیرش دو تا دانشگاه همزمان به لحاظ اخلاقی و قانونی مشکلی داره یا خیر. (هر دو بدون فاند)
    معمولا روی پذیرفت فاند همزمان محدودیت قانونی هست ولی روی پذیرش بدون فاند و بالتبع دیفر اون به لحاظ قانونی نه.
    برای مساله ملاحظات اخلاقی هم این حالت که دیفر کنید و زودتر هم اعلام کنید به این مفهومه که دانشگاه فرصت جایگزینی گزینه دیگری را داره و بعد از اون هم بهتره بلافاصله که تصمیمتون قطعی شد به فاصله مناسب از شروع ترم بعد یکی از دانشگاهها را قطعی کنید و دیگری را با ارسال ایمیل کنسل کنید تا دانشجویی اگر بتونند برای ترم دیفر شده دانشگاهی که نمیخواید برید جایگزین کنند.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام دوستان
    یه سوالی داشتم
    من برای Spring ۲۰۱۶ پذیرش دارم. اقدام کردم برای ویزا که ممکن بیاد ممکن نیاد. قصد دارم نرم Spring و برای Fall ۲۰۱۶ جای بهتری اپلای کنم ولی‌ همچنان اینجا رو داشته باشم. می‌خواستم ببینم الان باید دیفر کنم یا نه؟ اگه بکنم معنیش اینه که باید همین جارو برم؟ اگه بخوام صبر کنم تا جواب جاهای دیگه بیاد خیلی‌ دیر می‌شه و باید سریع تر تکلیفم رو با اینجا مشخص کنم.
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed379403 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوالی داشتم
    من برای Spring ۲۰۱۶ پذیرش دارم. اقدام کردم برای ویزا که ممکن بیاد ممکن نیاد. قصد دارم نرم Spring و برای Fall ۲۰۱۶ جای بهتری اپلای کنم ولی‌ همچنان اینجا رو داشته باشم. می‌خواستم ببینم الان باید دیفر کنم یا نه؟ اگه بکنم معنیش اینه که باید همین جارو برم؟ اگه بخوام صبر کنم تا جواب جاهای دیگه بیاد خیلی‌ دیر می‌شه و باید سریع تر تکلیفم رو با اینجا مشخص کنم.
    ممنون
    سلام

شما اگه دیفر کنید، مجبور نیستید که حتماً همینجا برید. میتونید علیرغم دیفر کردن، به پیشنهاد دیگری جواب مثبت بدید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)