صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 51

موضوع: سوالات راجع به رشته‌هاي IT و Information Management

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

پیش فرض پاسخ : سوالات راجع به رشته‌هاي IT و Information Management

نقل قول نوشته اصلی توسط mysilver نمایش پست ها
    بستگی داره به رزومتون- از آمریکا و کانادا هم میشه فاند گرفت برای ارشد. از ترکیه هم میشه مثلا از دانشگاه bilkent جدیدا یکی از دوستای من با معدل نزدیک ۱۵ از دانشگاه تبریز رفت این دانشگاه با جی ار ای مینیمم. از ترم دوم قراره فاند بگیره. دانشگاه خوبی هم هست واسه دکتری هم راحت میتونه بره آمریکا چون دانشگاه شناخته شده ای است
    اگه به امنیت علاقه مندید و مایل به تحصیل در ترکیه هستید.به صحبت های دوستمون اضافه کنم که دانشگاههای خوب تو ترکیه زیاد هست. بیلکنت فوق العاده است، مخصوصا از نظر اساتید، ولی خب در زمینه امنیت زیاد کار نمی کنند.کلا در زمینه شبکه در ترکیه دانشگاه Bogazıcı حرف اول رو می زنه. ولی اگه صرفا به امنیت و اونم در ترکیه علاقه مند هستین دانشگاه TOBB ETU رو بهتون پیشنهاد می کنم. چون در زمینه امنیت اساتید شناخته شده ای داره.
    The greater the challenge, The greater the gain

Junior Member

سلام، من لیسانس مهندسی کامپیوتر نرم افزار دارم، اما دوست دارم مستر ای تی بخونم... سوالم اینه که اکثر دانشگاه هایی که بررسی کردم تو امریکا non-thesis هستن واسه این رشته! کسی میدونی که با این شرایط یعنی با داشتن non-thesis master میشه بعدش واسه دکترا اقدام کرد یا نه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط daryazar نمایش پست ها
    سلام، من لیسانس مهندسی کامپیوتر نرم افزار دارم، اما دوست دارم مستر ای تی بخونم... سوالم اینه که اکثر دانشگاه هایی که بررسی کردم تو امریکا non-thesis هستن واسه این رشته! کسی میدونی که با این شرایط یعنی با داشتن non-thesis master میشه بعدش واسه دکترا اقدام کرد یا نه؟
    معمولا نه ولی شما مباحث مربوط به IT را در رشته های علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق و غیره میتونید پیدا کنید. عنوان رشته کاملا بی اهمیت است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

سلام. من ارشد امنیت اطلاعات هستم و موضوع پایان نامم راجع به الگوریتم های رمزنگاری و حریم خصوصی در رایانش ابری است. با توجه به اینکه رشته ما جزء رشته های خاص و حساس است آیا امکان گرفتن فاند از دانشگاهای آمریکا یا کانادا در مقطع دکتری وجود دارد؟ چون خودم چند تا از دانشگاه های آمریکا را که بررسی کردم هیچ دانشجوی ایرانی رو ندیدم که در این فیلد اپلای کرده باشه

Junior Member

سلام دوستان. رشته من کامپیوتر نرمافزار هستش و معدل کاردانی 14:24 از دانشگاه سراسری و معدل کارشناسی 16:00 از دانشگاه علمی کاربردی و معدل ارشدم 16:90 از دانشگاه آزاد تو گرایش هوش مصنوعی دارم . بیش از 3 سال هم سابقه کار تخصصی دارم و سربازی رفتم.
    سنم 28 هست و مدرک زبان و مقاله ندارم.

میخام برای اروپا و ترجیحا آلمان تو مقطع ارشد و هوش مصنوعی اقدام کنم.

سوال اولم اینکه من یه ارشد همین گرایش رو دارم، سفارت یا دانشگاه موردی میگیرن؟

سوال دوم اینکه اگه ارشد شبکه بخونم چه طور؟

سوال سوم اینکه با شرایط سنی من امکانپذیر هست؟

سوال چهارم زبان آلمانی بخونم یا زبان انگلیسی؟

سوال پنجم نزدیکترین زمانی که میتونم پذیرش بگیرم چه زمانیه؟

سوال آخر اینکه در مورد مقطع دکتری شرایطم چه طوره و پیشنهادتون چیه؟

ممنون

سلام من لیسانس نرم افزار دازم و میخوام it بخونم توی ارشد توی کانادا کسی اطلاعی در این مورد داره ؟

سلام بر همه
    من این 5 صفحه رو خوندم و سرچ هم کردم اما اصلا نشد چیز بدرد بخوری پیدا کنم
    من الان لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات دارم که توی ایران جز رشته های کامپیوتر هست
    اما توی امریکا جز رشته های مدیریتی محسوب میشه
    سوالم این هست من الان بخوام برای ارشد رشته فناوری اطلاعات اقدام کنم نمیدونم برای امریکا نمیدونم کدوم گرایش هاش میشه مدیرتی و کدوم گرایش هاش میشه زیرمجموعه کامپیوتر توی امریکا؟
    از طرفی ممنون میشم فرق دقیق ischool و university رو بگید
    از نظر مدرک اعتباری فرق داره؟محیطش نسبت به university چجوریه؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business PhD (OIS) - U of Alberta

پیش فرض PhD Position in Business Technology Management (BTM, previously MIS) at Haskayne School of Business, University of Calgary

Posting on behalf of Haskayne School of Business:
    Haskayne School of Business at University of Calgary is looking for high-quality PhD applicants in the Business Technology Management (BTM, previously Management Information Systems: https://haskayne.ucalgary.ca/faculty...eas/management) area. Strong quantitative skills are required, and knowledge of economics is an asset. Applicants are expected to have a general interest in the area, as well as the ability to do top-tier research. For more information on requirements and application process, links, and contacts, please refer to the attached advertisement.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

با سلام من میخوام تو آلمان رشته کامپیوتر بخونم میشه دوستانی که تو آلمان این رشته را خوندن یه توضیحاتی درباره چارت درس هایی که اونجا باید خوند یا سرفصل درس ها در مقطع بچلور و انتخاب گرایش ها راهنمایی کنند
    با تشکر

Junior Member

با سلام
    وقت همگی بخیر

نیازمندی ها برای apply کردن رشته IT یا Computer Networks و یا Systems در MIT و یا دانشگاه های تو این سطح، چیست؟
    مدرک IELTS یا TOEFL؟
    مقاله؟
    رزومه در چه سطح؟

من مدرک کاردانی نرم افزار از دانشگاه دولتی فنی حرفه ای دارم. همچنین سابقه کاری زیادی دارم.
    هنوز تصمیم نگرفتم کارشناسی رو اینجا تموم کنم و اقدام به apply کارشناسی ارشد کنم یا از صفر اونجا کارشناسی بخونم.

میتونم فول فاند بگیرم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)