صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 31

موضوع: یک تیر و چند نشان ! ( تحصیل برای فرار )

Junior Member

پیش فرض یک تیر و چند نشان ! ( تحصیل برای فرار )

با سلام به همه دوستان
    من دانشجوی ترم یک کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد رشته مهندسی کامپیوتر نرم افزار هستم.
    حالا به بهونه درس خوندن می خوام اینجا انصراف بدم و برم جایی دیگه ادامه بدم .
    اینجوری که من تحقیق کردم مالزی و هند گزینه های خوبی هستن البته برام فرقی نمیکنه میخوام یه کشور آزاد باشه
    پیشنهاد شما چیه ؟
    البته چیزایی که برام مهمه :
    1 هزینه اش یه چیزی تو مایه های ایران باشه
    2 کشور آزادی باشه اسلامی نباشه بهتره
    3 محیطش جوری باشه که زبان انگلیسی رو یاد بگیرم
    ضمنا پسر و مجرد هستم.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : یک تیر و چند نشان ! ( تحصیل برای فرار )

راستش من اصلا نمي دونم سوال شما رو به كدوم زيرگروه منتقل كنم.
    خيليها شايد " به بهانه درس" از ايران مي روند ... ولي اينكه شما اين 3 كلمه رو پررنگ كرديد به نظرم .....

شايد صداقت شما رو برسونه ولي يه جورايي به نظر من مناسب فضاي علمي اين فروم نيست.

ساير مديران لطفا اين مطلب رو به جاي درستش منتقل كنند.

ars: من بردمش توي " گرفتن پذیرش از دانشگاه‌ها" حالا اگه جاي ديگه اي بهتر بود به من بگين

Senior Member

خیلی واضح هدف اصلی تون رو گفتین... ولی تو این فروم معمولا اینجوری صحبت نمی شه. به نظر من هم زیاد مناسب این فضا نبود!

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

منم نظر اردیبهشت رو دارم ... بهتر بود که اینقدر روی کلمه فرار تاکید نمی کردین ...
    شما باید bachelor اپلای کنین و هزینه هاش هم پای خودتونه و هند هم جای بهتری نسبت برای مالزی .. مخصوصآ برای IT !! ... البته فکر کنم هزینه های مالزی معقول تر باشه ... این رو دقیق نمی دونم !

اما در مورد عبارت "بهانه تحصیل" ...
    تجربه شخصیه من اینه که کسایی که برای رسیدن به هدفهاشون راه هایی رو انتخاب می کنند که نسبت بهش هیچ دیدی ندارن به مرور زمان وسط راه می مونن ... از همون هدف اصلی هم وا می مونن ... شما بهتره اول دید خودتون رو به ادامه تحصیل به عنوان راهی برای در رفتن از مسائل و جو اینجا تغییر بدین که به مراتب وارد مسائل جدی تری تا کشور آزاد می شین ...

پیشنهاد من اینه که قبل از فرستادن اولین پست توی فروم ، اول یه چرخی توی فروم می زدی ...
    ببینی بچه های اینجا توی چه حال و هوایی هستند بعد در این باره نظر دیگران رو بخواه ... به شخصه من به لحاظ معیارهای درونیم متوجه این پست شما برای پیشنهاد دادن نمی شم ... حتی اگه بالفرض به فکر فرار هم باشم به ادامه تحصیل برای خود درس خوندن و ادامه دادن توی یه مقطع بالاتر بیشنر فکر می کنم تا مواردی که ذکر کردید ...

با مهین هم موافقم ... اصلآ مناسب نبود! ...

فکر می کنم بهتره با موسسات اعزام دانشجو به ارمنستان - ترکیه -مالزی و اوکراین تماس بگیرین بهتره.

راستش به جای اینکه به این بنده خدا بتوپیم بهتره در وضع مملکتمون یه کم تامل کنیم اره حقیقت تلخه.

پروردگارا ملت و کشور مرا از دروغ و خشکسالی مصون بدار.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط ونداد
    فکر می کنم بهتره با موسسات اعزام دانشجو به ارمنستان - ترکیه -مالزی و اوکراین تماس بگیرین بهتره.

راستش به جای اینکه به این بنده خدا بتوپیم بهتره در وضع مملکتمون یه کم تامل کنیم اره حقیقت تلخه.

حتی شاید باید رک گویی این دوست عزیز رو هم ستایش کنیم که حداقل حرف خودش رو زد ... : ))) .... جریان همون تاپیک برای درس می ری یا به بهانه درس شد ! ...
    راست می گه ... اروپای شرقی هم بدک نیست ... یکی از هم کلاسی هام رفت گرجستان ! ...
    اما فکر نکنم هزینه هاش به ارزونی مالزی باشه ...
    در مورد ارمنستان هم بگم که یکی از دوستان ارمنیم رفته ... الانم اونجاست اما از سطح فرهنگی به شدت ناراضی و می خواد سریع برگرده ... ...
    در مورد این موسسات هم باید بگم که هر چیزی که گفتن قبول نکن ... بیشتر به فکر جیبت هستن و تا به فکر چیزی که به دردت می خوره!

Member lida_a86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law

If you really desire to study abroad,start gathering information from different countries,even you can find useful tips here,search for people with the same conditions as yours

In my idea,most of us has a common goal with you (more or less) but if you want to contunie your studies in a free country jsut to be free,I guess you must think a little bit more cause just as the others said you probably will have problems since it's not easy at all to study hard once you arrive a foreign country(of course if you don't wish to study everything will destroy) I hope you can arrange your mind and make a rational decision

Good Luck

درود
    دوست عزيز از نظر سربازي كه مشكل نداري؟
    چون زير ليسانس پاس نميدن
    بدرود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sa_ostad
    ضمنا پسر و مجرد هستم.
    به ars و vahid1982 :
    بودن این پست در فروم که کاملا منظور نویسنده اش واضح است مشکلی نیست ولی پستهای من مداوم ویرایش یا حذف می شود!
    Would you tell me I was wrong?<br />Would you help me understand?<br />Are you looking down upon me?<br />Are you proud of who I am?<br />There&#39;s nothing I want to do<br />To have just one more chance

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shaya81
    نقل قول نوشته اصلی توسط sa_ostad
    ضمنا پسر و مجرد هستم.
    به ars و vahid1982 :
    بودن این پست در فروم که کاملا منظور نویسنده اش واضح است مشکلی نیست ولی پستهای من مداوم ویرایش یا حذف می شود!
    من پست ایشون رو نمیپسندم و عقیده دارم تحصیل راه خوبی برای فرار نیست. ولی ایشون نه قرار هست کار خلاف قانونی انجام بده نه اینکه به کسی بی احترامی کرده. این مثل روز روشن هست که با گرفتن پذیرش میشه از معافیت تحصیلی برخوردار شد. ایشون هم این قصد رو داره و قرار نیست قاچاقی از کشور خارج بشه.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)