صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 31

موضوع: یک تیر و چند نشان ! ( تحصیل برای فرار )

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : یک تیر و چند نشان ! ( تحصیل برای فرار )

هزینه های سنگاپور خیلی بیشتر از اونجاهایی هست که شما نام بردید. اگه میخواید هزینه هاتون به ایران نزدیک باشه به نظر من سنگاپور انتخاب خوبی نیست.
    موفق باشید
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

Junior Member

ممنون از نظراتتون
    میرم تحقیق می کنم ببینم کدومش بهتره
    واقعا خوشحالم که همچین فرومی وجود داره :-*

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط sa_ostad
    ممنون از نظراتتون
    میرم تحقیق می کنم ببینم کدومش بهتره
    واقعا خوشحالم که همچین فرومی وجود داره :-*
    نتیجه تحقیقاتتونو برای دوستان اینجا بگذارین که بقیه هم استفاده بکنن
    امضا

سلام
    اگه برای فرار میرین
    و نه صرفا برای درس خوندن هندو پیشنهاد نمیکنم چون به این منظور نمی شه اونجا دوام اورد!
    هر چند دانشگاه هاش در رشته های علوم انسانی شاید از مالزی هم بالاتره
    مالزی تمیزتر و پیشرفته تره با اهداف فرار مآبانه هم بیشتر سازگاری داره آزادتر هم هست
    اما هزینه زندگی اوناج بیشتر از هنده (هند برابر ایرانه حتی کمتر اما مالزی یک و نیم تا دو برابر ایران)
    گویا اکثر کسانی که برای فرار میرن هند بعد یه مدت خسته می شن و بر میگردن! بجصوص اونهایی که با نظافت هند مشکل بیشتری دارن!
    رو تک درخت خونه مون<br />یه گرگدن نشسته بود<br />به دونه هاش جوجه می داد!<br />این کرگدن...<br />چه خسته بود!

gubulak
    Guest

دوست عزیز امیدوارم به هدفی که داری برسی چون من الان 28 سالمه و متاهلم و فوق لیسانس دارم ولی هیچ آینده خوبی رو نمیبینم که اینجا بمونم خصوصا برای بچم و تصمیم دارم هر طور شده از ایران برم بیرون البته نه هند و ... فقط اروپا یا آمریکا چون قبلا یه بار به هند رفتم اصلا بدرد زندگی نمی خوره. موفق باشی

فرار از این مملکت راه بسیار مقدسیه ostad سعی کن همین افکارتو داشته باشی...به عرض دوستان عزیز هم که به قصد والای درس خوندن و علم و اینا رفتن برسونم که آسان ترین ترین راه و کم خرج ترین راه برای رفتن از ایران و اقامت و اینا گرفتن همین تحصیله که برای قصد فرار از این جا بهترین راه...
    این فروم هم برای کسانیه که میخان اپلای کنن...حالا به هر هدفی...
    ostad هند کثافت و لجن می باره ازش...باید اونجا قرص بخوری که کرم تو رودت در نیاد....
    همون مالزی بهتره....اگه سنگاپور بری که عالیه...اصی مسلمونو اینا نیستن..ارتششم دست اسراییلیاس...
    وقتی که بزرگ شدم..میخام بشم، یه دکتر..
    اروپا رو بگردم نه با ماشین، با موتور

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    لطفاً در راستای عنوان تاپیک مطلب ارسال نمایید.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

شايد بهتر باشه دوستمون اول بگن كه دنبال چجور آزادي هستن؟ به نظر من ايران از بسياري لحاظ جزو آزادترين و پر هرج و مرج ترين كشورهاست و اگه دنبال آزادي بيان و اين چيزا نباشين در كل كشور آزاد و بي در و پيكريه. مطمئن باشيد تو هيچ كشوري نمي تونيد ببينيد كه مجريان قانوني اين همه بي قانوني بكنند مگر بعضي كشورها كه فكر نمي كنم البته كسي از ايران براي تحصيل به اون كشورها مثل سوريه يا بعضي جاهاي ديگه بره.
    در مجموع اميدوارم موفق باشي و بعد از اينكه به قول خودت موفق به فرار شدي يه سري به اينجا بزني و بگي كه چيكار كردي و آيا راضي هستي يا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sa_ostad نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    من دانشجوی ترم یک کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد رشته مهندسی کامپیوتر نرم افزار هستم.
    حالا به بهونه درس خوندن می خوام اینجا انصراف بدم و برم جایی دیگه ادامه بدم .
    اینجوری که من تحقیق کردم مالزی و هند گزینه های خوبی هستن البته برام فرقی نمیکنه میخوام یه کشور آزاد باشه
    پیشنهاد شما چیه ؟
    البته چیزایی که برام مهمه :
    1 هزینه اش یه چیزی تو مایه های ایران باشه
    2 کشور آزادی باشه اسلامی نباشه بهتره
    3 محیطش جوری باشه که زبان انگلیسی رو یاد بگیرم
    ضمنا پسر و مجرد هستم.
    منم همين هدف رو دنبال ميكنم. اما سعي در اين باره درس خوندن هدف اصليت قرار بدي تا راهتتر به خواستت برسي . به نظر من قبل از اين كه با عجله تصميم بگيري بهتره حسابي درااين باره تحقيق كني . البنه خيلي از كشور ها خوبن و بستگي به خود فرد داره اما باشرايط شما به نظرم مالزي براتون بهترين گزينه است درسته اسلاميه امادراو بيشتر احساس ارامش ميكنيد . خيليا رو ميشناسم كه تقريبا شرايط شما رو داشتند به مالزي رفتند وبهد از اون از دانشگاه هاي كشور هاي پيشرفته پذيرش گرفتند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sa_ostad نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    من دانشجوی ترم یک کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد رشته مهندسی کامپیوتر نرم افزار هستم.
    حالا به بهونه درس خوندن می خوام اینجا انصراف بدم و برم جایی دیگه ادامه بدم .
    اینجوری که من تحقیق کردم مالزی و هند گزینه های خوبی هستن البته برام فرقی نمیکنه میخوام یه کشور آزاد باشه
    پیشنهاد شما چیه ؟
    البته چیزایی که برام مهمه :
    1 هزینه اش یه چیزی تو مایه های ایران باشه
    2 کشور آزادی باشه اسلامی نباشه بهتره
    3 محیطش جوری باشه که زبان انگلیسی رو یاد بگیرم
    ضمنا پسر و مجرد هستم.
    منم همين هدف رو دنبال ميكنم. اما سعي كن در اين رابطه درس خوندن هدف اصليت قرار بدي تا راهتتر به خواستت برسي . به نظر من قبل از اين كه با عجله تصميم بگيري بهتره حسابي دراين باره تحقيق كني . البنه خيلي از كشور ها خوبن و بستگي به خود فرد داره اما باشرايط شما به نظرم مالزي براتون بهترين گزينه است درسته ممكنه عالي به نظر نياد. اما دراون بيشتر احساس ارامش ميكنيد . خيليا رو ميشناسم كه تقريبا شرايط شما رو داشتند به مالزي رفتند وبهد از اون از دانشگاه هاي كشور هاي پيشرفته (استرالي و كانادا حتي امريكا) پذيرش گرفتند.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)