صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 86

موضوع: آرشیو شده: انتخاب رشته و پذیرش برای ترم پاییز 2011 (تا پایان مارچ 2012)

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : انتخاب رشته و پذیرش برای ترم پاییز 2011

سلام
    يه سوالي داشتم. وضعيت مستر هاي يك ساله ي سوئد چطوريه؟60واحدي هاش؟ اصلا ارزش و اعتبار داره؟ ميشه باهاش براي دكترا اپلاي كرد؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

first notification of admission: march 24
    از studera پرسیدم
    یعنی 4 فروردین

Senior Member aida8404 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    سلام
    يه سوالي داشتم. وضعيت مستر هاي يك ساله ي سوئد چطوريه؟60واحدي هاش؟ اصلا ارزش و اعتبار داره؟ ميشه باهاش براي دكترا اپلاي كرد؟
    بله دوست عزیز جای نگرانی نیست. هم ایران قبولش داره هم بقیه کشورها ولی خوب مسلما اگر برای دکترا با شخصی که از تمام نظرها با شما برابر است رقابت کنید احتمال پذیرش او بیشتر خواهد بود. شما می توانید با بالا بردن رزومتون این مورد را جبران کنید. از بقیه موارد خیالتان راحت باشد

سلام،دوستان.می خواستم اگه امکان داره کمکم کنید.
    من واسه 4 تا رشته زیر اپلای کرده بودم:
    KTH - Master (Two Years), Transport Systems
    Linköping University Intelligent Transport Systems
    Chalmers DESIGN AND CONSTRUCTION PROJECT MANAGEMENT, MSC PROGRAM
    Chalmers INFRASTRUCTURE AND ENVIRONMENTAL ENGINEERING, MSC PROGRAM

البته انتخاب آخرم LATE APPLICANT هستم یعنی از رشته هایی که هنوز باز بود با یکی از رشته های قبلیم جایگزین کردم.من 26 فوریه امتحان زبان دادم و نمره من 6 شد.17 مارچ این نمره رسید به دستشون ولی بقیه مدارکم 26 ژانویه رسیده بود.با توجه به اینکه این نمره برای این ترم فقط برای چالمرز و لوند کفایت می کنه از kth , Linköping مریت unqualified گرفتم.جلوی مریت چالمرز هم نوشته Specific requirements not fulfilled و اون هم مربوط به زبان هست اون طور که تو message نوشته.می خواستم بدونم جریان چطوره و شانس من چطوره.مخصوصا تو اون رشته که late applicant هستم.برای نتایج late applicant باید تا کی صبر کنم؟

نمره زبان چالمرز :http://www.chalmers.se/en/education/...oficiency.aspx

سلام دوستان
    من نتایج اولیه ی دانشگاه های سوئدم رو دریافت کردم.3تا اپلای کرده بودم واسه Master که آخریش ادمیت شدم
    یه چندتا سوال داشتم:رشته اولم infrustructure engineering(2 years)-kth بود که نوشته رزرو 8... رشته دوم transport systems(2 years)-kthبود که اونم نوشته رزرو 2....آخریش structural design(1 year)-linaeusبود که ادمیت شدم...حالا با این اوصاف این دوتا رشته اولی که واسم مهمترن نتیجشون چی می شه یعنی بایدreply کنم و منتظر بمونم تا آخر آپریل که نتایج نهایی اعلام بشه؟پس اون هزینه اولیه registration چی میشه؟
    نمیدونم چیکار کنم...ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

من از لوند (انتخاب اولم) پذيرش گرفتم، البته هنوز جواب scholarship نيومده!!! ميخواستم راجع به اين message بدونم، منظور از residence permit چيه؟
    Personal notes

We urge you to apply for a residence permit at the nearest Swedish Embassy or Consulate or with the
    Application downloads found here, http://www.migrationsverket.se/info/start_en.html. This does not apply
    for EU/EEA citizens, however. Please remember to bring your original documents of your Bachelor's and/or Master's diploma and the original transcript. These must be presented at the time of graduation when you apply for your degree certificate from any of the Swedish universities / university colleges. You should also be prepared to identify yourself and to present your original documents at the time of enrolment.

Junior Member

سلام
    من chalmers قبول شدم ،جلو رشتم نوشته ۱۲۰ credit
    می‌خوام accept کنم وقتی‌ ریپلی میزنم تو ستودرا جلو رشتم نوشته ۳۰ credit و یجا هست که تیک میزنم که accept کنم
    حالا این ۳۰ credit بخاطر اینه که ترم اول میخوان بهم ۳۰ credit بدن یا نه
    لطفا راهنماییم کنین
    ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    sajad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering - Software

نقل قول نوشته اصلی توسط G_S نمایش پست ها
    سلام
    من chalmers قبول شدم ،جلو رشتم نوشته ۱۲۰ credit
    می‌خوام accept کنم وقتی‌ ریپلی میزنم تو ستودرا جلو رشتم نوشته ۳۰ credit و یجا هست که تیک میزنم که accept کنم
    حالا این ۳۰ credit بخاطر اینه که ترم اول میخوان بهم ۳۰ credit بدن یا نه
    لطفا راهنماییم کنین
    ممنونم
    اگر توضیحات که بصورت PDF در پیجتون گذاشتن را میخوندین میدیدید که این برای 1 ترم هست و تا 45 credit هم میتونید برای 1ترم انتخاب کنید(البته وقتی که رفتین سوئد)
    A man does what he must - in spite of personal consequences, in spite of obstacles and dangers and pressures - and that is the basis of all human morality
    Winston Churchill

ApplyAbroad Veteran
    sajad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering - Software

نقل قول نوشته اصلی توسط benyamin791 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من نتایج اولیه ی دانشگاه های سوئدم رو دریافت کردم.3تا اپلای کرده بودم واسه Master که آخریش ادمیت شدم
    یه چندتا سوال داشتم:رشته اولم infrustructure engineering(2 years)-kth بود که نوشته رزرو 8... رشته دوم transport systems(2 years)-kthبود که اونم نوشته رزرو 2....آخریش structural design(1 year)-linaeusبود که ادمیت شدم...حالا با این اوصاف این دوتا رشته اولی که واسم مهمترن نتیجشون چی می شه یعنی بایدreply کنم و منتظر بمونم تا آخر آپریل که نتایج نهایی اعلام بشه؟پس اون هزینه اولیه registration چی میشه؟
    نمیدونم چیکار کنم...ممنون میشم راهنماییم کنید.
    اگر دورشته اول برات مهم هست در قسمت Reply اونا را هم تیک میزنی و منتظر نتایج سری دوم میمونی، در مورد هزینه دانشگاه هم تا آخره June وقت هست
    A man does what he must - in spite of personal consequences, in spite of obstacles and dangers and pressures - and that is the basis of all human morality
    Winston Churchill

مرسی.به نظرتون شانسم چقدره واسه این دوتا اولی؟(با توجه به نتایج سالهای گذشته)