صفحه 406 از 406 نخستنخست ... 306356396397398399400401402403404405406
نمایش نتایج: از شماره 4,051 تا 4,052 , از مجموع 4052

موضوع: معافیت پزشکی (شامل تمامی بیماریها و مسائل - قدیمی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط rezrez نمایش پست ها
    من دیروز کارای بیمارستانم تموم شد.دکتر جراح برام دفرمیتی و قوز و فرورفتگی قفسه سینه سمت چپ زد و بعد یه افسری گفت برو 2 ماه دیگه حوزه جوابش رو بگیر.دکتر قلب هم اکوم کرد ولی نمیدونم چی نوشت برام.ولی خودم بیرون که اکو شدم پرولاپس برام زده تو برگه اکو.خودم باید برم پیگیری یا خودشون نامه دعوت به شورا رو میفرستن در خونه؟
    با این شرایط و اینکه تو نامه اکو خودم که از دکتر قلب بیرون گرفتم MVP و LVEF SSL زده بود میتونم معاف شم؟تو کمیسیون چکار کنم اگر گفتن معاف نمیشم؟تجدید نظر کنم؟

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

پیش فرض پاسخ : معافیت پزشکی

توجه توجه توجه

با توجه به کثرت و تنوع مطالب در بحث معافیت پزشکی، زیر گروهی با نام "معافیت پزشکی" در انجمن "
    گرفتن گذرنامه، مشکل سربازی و خروج از کشور" (زیرگروه دوم از بالا) ایجاد شده است. با انتخاب این زیر گروه به اینجا منتقل شده و 9 موضوع اصلی خواهید دید که هر یک مربوط به یک یا چند بیماری مشخص می باشند که بر اساس آخرین آیین نامه نظام وظیفه، مشمول معافیت پزشکی هستند. از این پس، می توانید سوالات و مسائل خود را در موضوع مرتبط با بیماری مورد نظرخود بیان کنید تا در درجه ی اول سوال و جوابها منظمتر و متمرکز تر انجام شوند، امکان کنترل سوالهای تکراری وجود داشته باشد و بازدیدکنندگان و کاربران گرامی بتوانند در کمترین زمان ممکن به جواب سوال خود دسترسی پیدا کنند.

این موضوع قفل خواهد شد و دیگر امکان اضافه کردن پست در آن وجود نخواهد داشت، ولی همچنان در دسترس است تا همه بتوانند از محتویات آن استفاده کنند.

با تشکر
    مدیریت انجمن
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)