صفحه 101 از 406 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 4052

موضوع: معافیت پزشکی (شامل تمامی بیماریها و مسائل - قدیمی)

Member naviditaly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مخابرات-پلی تکنیک تورینو

پیش فرض پاسخ : معافیت پزشکی

با سلام
    من بیماری واریکوسل دارم
    پزشک من که جزو کمیسیون هم هست گفت می‌شه معاف کرد،نامه میدم که شما درجه ۳ دارین،وقتی‌ پرسیدم چطور بیام پیش خودتون گفت اگه نامت بیاد که بیای بیمارستان x من اونجا هستم
    می‌خواستم ببینم راهی‌ هست که من خودم بیمارستان و انتخاب کنم
    هرجور لایی کشیدن و دور زدنی‌
    درضمن من مشهدم
    ممنون

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط naviditaly نمایش پست ها
    با سلام
    من بیماری واریکوسل دارم
    پزشک من که جزو کمیسیون هم هست گفت می‌شه معاف کرد،نامه میدم که شما درجه ۳ دارین،وقتی‌ پرسیدم چطور بیام پیش خودتون گفت اگه نامت بیاد که بیای بیمارستان x من اونجا هستم
    می‌خواستم ببینم راهی‌ هست که من خودم بیمارستان و انتخاب کنم
    هرجور لایی کشیدن و دور زدنی‌
    درضمن من مشهدم
    ممنون
    من راهی که گفتید رو بهتون راهنمایی نمیکنم چون بر خلاف مقررات فروم هست! همه معرفی به پزشک های شهر مشهد به بیمارستان بيمارستان ثامن الائمه (ناجا) واقغ در میدان امام خمینی میروند. اونجا هم می تونید با در نظر گرفتن روز و ساعت حداقل پزشک خودتون رو انتخاب کنید.
    موفق باشید.
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

Junior Member Pasha آواتار ها

پیش فرض نوع نامه

دوستان من مدارک رو از طریق پلیس +10 برای معافیت پزشکی ضعیفی چشم فرستادم، حدود دو هفته پیش، این نامه ای که خواهد آمد نامه معرفی به بیمارستان خواهد بود یا نامه کمیسیون پزشکی؟ چون شنیدم که بعضی از موارد در همون کمیسیون معاینه میکنند و معافیت صادر می کنند.
    نامه رو کسی میدونه به چه صورت پست می کنند؟ سفارشی یا عادی یا پیشتاز؟ چون اگه نامه نیاد، بسته به نوعش جاهای مختلف باید برم نامه رو بگیرم. پیشتاز رو انگار از یه جا دیگه توضیع می کنند.
    You Should Use Google Before Asking Dumb Questions

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

پیش فرض پاسخ : نوع نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط Pasha نمایش پست ها
    دوستان من مدارک رو از طریق پلیس +10 برای معافیت پزشکی ضعیفی چشم فرستادم، حدود دو هفته پیش، این نامه ای که خواهد آمد نامه معرفی به بیمارستان خواهد بود یا نامه کمیسیون پزشکی؟ چون شنیدم که بعضی از موارد در همون کمیسیون معاینه میکنند و معافیت صادر می کنند.
    نامه رو کسی میدونه به چه صورت پست می کنند؟ سفارشی یا عادی یا پیشتاز؟ چون اگه نامه نیاد، بسته به نوعش جاهای مختلف باید برم نامه رو بگیرم. پیشتاز رو انگار از یه جا دیگه توضیع می کنند.
    برای معاینه چشم معرفی به بیمارستان و معاینه توسط متخصص چشم میشوید، نامه بارکد دارد پس باید از نوع پیشتاز باشد.

Member naviditaly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مخابرات-پلی تکنیک تورینو

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyarsh نمایش پست ها
    من راهی که گفتید رو بهتون راهنمایی نمیکنم چون بر خلاف مقررات فروم هست! همه معرفی به پزشک های شهر مشهد به بیمارستان بيمارستان ثامن الائمه (ناجا) واقغ در میدان امام خمینی میروند. اونجا هم می تونید با در نظر گرفتن روز و ساعت حداقل پزشک خودتون رو انتخاب کنید.
    موفق باشید.
    سلام
    ممنون
    اما یه موضوعی،عذر می‌خوام که اینو میگم
    مطمئنید از این موضوع؟
    یعنی‌ فقط و فقط همون بیمارستان؟
    پس چرا دکتر به من گفت اگه بیمارستان x بیفتی من اونجا هستم،البته دکتر هم بسیار آدم با اخلاقی هست و اصلا تو این فکرا که پول بگیر و از این حرفا نیست به هیچ عنوان
    اگه از مشهد اطلاع دارید می‌شه اینم بپرسم که آیا دکترهایی که در این مورد خاص هستن و همون بیمارستان هستند رو میشناسید یا نه؟
    منظورم اینه که سخت گیرند یا نه،آخه شنیدم بعضی‌ها سخت میگیرن ولی‌ بعضی‌ها نه خیلی‌
    اگر کسی‌ رو میشناسید که تو این مورد میتونه کمکم کنه واقعا ممنون میشم بهم معرفی کنید
    (اگه میخواید کسی‌ رو بگید پیشنهاد می‌کنم تو پیام خصوصی بگید)
    واقعا ممنون

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط naviditaly نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    اما یه موضوعی،عذر می‌خوام که اینو میگم
    مطمئنید از این موضوع؟
    یعنی‌ فقط و فقط همون بیمارستان؟
    پس چرا دکتر به من گفت اگه بیمارستان x بیفتی من اونجا هستم،البته دکتر هم بسیار آدم با اخلاقی هست و اصلا تو این فکرا که پول بگیر و از این حرفا نیست به هیچ عنوان
    اگه از مشهد اطلاع دارید می‌شه اینم بپرسم که آیا دکترهایی که در این مورد خاص هستن و همون بیمارستان هستند رو میشناسید یا نه؟
    منظورم اینه که سخت گیرند یا نه،آخه شنیدم بعضی‌ها سخت میگیرن ولی‌ بعضی‌ها نه خیلی‌
    اگر کسی‌ رو میشناسید که تو این مورد میتونه کمکم کنه واقعا ممنون میشم بهم معرفی کنید
    (اگه میخواید کسی‌ رو بگید پیشنهاد می‌کنم تو پیام خصوصی بگید)
    واقعا ممنون
    ببینید تمام مشمولینی که متولد مشهد هستند رو میفرستند این بیمارستان. تمام بیماریها رو روی برد زده و بسته به ساعت پزشک متخصص حاضر در اون ساعت هم زده. یعنی بسته به نظر شما اون ساعت میرید واقدام میکنید. برای این بیماری مربوط میشه به اورولوژیست من به شما دکتر هجبرالسادات رو پیشنهاد میکنم. مطب ایشون در خیابان پرستار بود اگر اشتباه نکنم یا همون نزدیکیها. یک وقت بگیرید برید پیش ایشون ببینید نظرشون چی هست.

ببینید تمام مشمولینی که متولد مشهد هستند رو میفرستند این بیمارستان. تمام بیماریها رو روی برد زده و بسته به ساعت پزشک متخصص حاضر در اون ساعت هم زده. یعنی بسته به نظر شما اون ساعت میرید واقدام میکنید. برای این بیماری مربوط میشه به اورولوژیست من به شما دکتر هجبرالسادات رو پیشنهاد میکنم. مطب ایشون در خیابان پرستار بود اگر اشتباه نکنم یا همون نزدیکیها. یک وقت بگیرید برید پیش ایشون ببینید نظرشون چی هست.
    دکتر امیر هژبرالساداتی مطبش محتشمیه و هفته ای 2روز هم در کلینیک ویژه بیمارستان رضوی هستند.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    دکتر امیر هژبرالساداتی مطبش محتشمیه و هفته ای 2روز هم در کلینیک ویژه بیمارستان رضوی هستند.
    بله من خودم هم این بیماری رو داشتم و هم اقدام کردم و هم پزشک متخصص در روز معاینه دکتر هژبر بود. ولی من رو درجه 2 اعلام کرد. و مطب همان محتشمی هست یادم اومد وقت قبلی هم نمی خواد برید داخل یکم باید واستید ولی میرید تو در نهایت 7 هزار تومان هم پپول ویزیت بود اگر اشتباه نکنم.

Junior Member

سلام به همه
    من الان مدارکم رو فرستادم و بیمارستان هم معرفی شدم و رفتم (بیمارستان چمران) من برای بیماری MS (مولتیپل اسکلروزیس البته خدا رو شکر از نوع کنترل شده)... اقدام کردم جالب اینجاس که تو بیمارستان اولین دکتری که منو دید با وجود اینکه من مدرک بستری تو بقیه الله و همینطور سابقه مصرف دارو رو بهش نشون دادم گفت تست چشم باید نشون بدم و من این تستم بدون عارضه هستش به هر حال ایشون تو نامه نظام نوشت این تست تقاضا شده من دوباره 3 روز بعد رفتم بیمارستان چمران و دکتر دیگه ای همه مدارک رو دید و تایید کرد که MS دارم ...الان منتظر نامه کمیسیون هستم و سئوالم از سروران گرامی این هستش که : 1- نوشته اون دکتر اول که نوشت فلان تست درخواست شده چقدر توجه اعضای کمیسیون رو جلب میکنه؟
    2- آیا به نظر شما من لازمه که دوباره از دکتر خودم بخام که برام آزمایشهای تشخیص رو انجام بده (چون از قبلیا 2 سال میگذره)
    با تشکر
    ویرایش توسط pahossein : October 17th, 2010 در ساعت 07:03 PM

Junior Member Pasha آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نوع نامه

نامه بارکد دارد پس باید از نوع پیشتاز باشد.
    اون بارکد ممکنه مربوط به پرونده باشه، درضمن نامه های سفارشی هم مانند نامه های پیشتاز احتمالا بارکد دارند.

دوستان اگر کسی اطلاع داره خواهش می کنم راهنمایی کنه
    پرسیده بودم که پس از تکمیل پرونده در پلیس +10، نامه کمیسیون پزشکی یا بیمارستان به چه صورت پست میشه؟ معمولی یا سفارشی یا پیشتاز؟
    You Should Use Google Before Asking Dumb Questions

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)