صفحه 103 از 406 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153203 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 4052

موضوع: معافیت پزشکی (شامل تمامی بیماریها و مسائل - قدیمی)

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

پیش فرض پاسخ : معافیت پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط naviditaly نمایش پست ها
    سونوگرافی نه، آزمایش اسپرم بود
    از % اسپرم‌های مرده بهم گفت باید عمل کنی‌،البته قسمت شکلش هم مثل اینکه مشکل داشت و طبیعی‌نبودن

من همین موضوع نامه و موندم چیه؟
    وقتی‌ می‌خوای بری واسه کمیسیون مگه باید نامه ببری؟
    فکر می‌کنم این نامه به این معنی‌ باشه که تشخیص من این بوده دکتر محترم شما هم همینو بگین
    هم چین چیزی ممکن؟
    چون دکتر سابق دار و واقعا درستی هستش
    راستی‌ اینم بپرسم که در مورد این بیماری فقط معاینه می‌کنن یا آزمایش‌های قبل و هم قبول می‌کنن و می‌بینن؟
    در برگه ای که به شما برای معرفی معرفی به کمیسون میاد نوشته اگر سوابق پزشکی دارید بیارید، شما اگر درجه سه نشدید حتما سونوگرافی کنید تا قطر وریدی شما مشخص بشه. من با قطر وریدی 5.5 میلیمتر در سمت چپ درجه رو شناخته شدم. معاینه کاملا تشخیص چشم هست شما در 2 متری در پشت پرده ای می ایستید و با نگاه نظر خودش رو دکتر متخصص مینویسه. حالا شما هرچه بیشتر آزمایش و عمس داشته باشید بهتر هست ضرر ندارد.
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

Member naviditaly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مخابرات-پلی تکنیک تورینو

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyarsh نمایش پست ها
    در برگه ای که به شما برای معرفی معرفی به کمیسون میاد نوشته اگر سوابق پزشکی دارید بیارید، شما اگر درجه سه نشدید حتما سونوگرافی کنید تا قطر وریدی شما مشخص بشه. من با قطر وریدی 5.5 میلیمتر در سمت چپ درجه رو شناخته شدم. معاینه کاملا تشخیص چشم هست شما در 2 متری در پشت پرده ای می ایستید و با نگاه نظر خودش رو دکتر متخصص مینویسه. حالا شما هرچه بیشتر آزمایش و عمس داشته باشید بهتر هست ضرر ندارد.
    اول از اینکه اینقدر کامل جواب میدید تشکر می‌کنم
    دوم اینکه حتما به پیشنهادتون عمل می‌کنم
    سوم اینکه اگه لینک سایت آموزشی یا چیزی دارید که بگه با چه نتایج آزمایشی‌ چه درجه‌ای است ممنون میشم بذارین(اگر خودتون میدونید بگین ممنون میشم)
    هم در مورد قطر وریدی و هم اگه با نتیجهٔ آزمایش اسپرم قابل تعیین باشه
    باز هم ازتون تشکر می‌کنم

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط naviditaly نمایش پست ها
    اول از اینکه اینقدر کامل جواب میدید تشکر می‌کنم
    دوم اینکه حتما به پیشنهادتون عمل می‌کنم
    سوم اینکه اگه لینک سایت آموزشی یا چیزی دارید که بگه با چه نتایج آزمایشی‌ چه درجه‌ای است ممنون میشم بذارین(اگر خودتون میدونید بگین ممنون میشم)
    هم در مورد قطر وریدی و هم اگه با نتیجهٔ آزمایش اسپرم قابل تعیین باشه
    باز هم ازتون تشکر می‌کنم
    وظیفست این چه حرفیه،
    متاسفانه جزو بیماریهایی هست که هیچ کدوم از عوامل (آزمایش اسپرم، سونوگرافی) نه درجه و یا حدی داره و نه مقدار اون چیزی رو ثابت میکنه. دکترهای تنها به تشخیص با چشم غیر مصلح مطمئن هستند که اونم میتونه از حق شما ضایع کنه یعنی فقط افتادگی بیضه نسبت به جای اصلی رو ملاک قرار میدهند و تراکم رگهایی که باید با چشم غیر مصلح از فاصله 2 متری دیده شود. برای همین هر آزمایشی هست رو انجام بدهید و حتما در هنگام سونوگرافی که خودتون میرید نکاتی را که در پ.خ به شما میگویم رعایت کنید.
    ویرایش توسط maziyarsh : October 20th, 2010 در ساعت 02:44 PM دلیل: اشتباه تایپی
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyarsh نمایش پست ها
    وظیفست این چه حرفیه،
    متاسفانه جزو بیماریهایی هست که هیچ کدوم از عوامل (آزمایش اسپرم، سونوگرافی) نه درجه و یا حدی داره و نه مقدار اون چیزی رو ثابت میکنه. دکترهای تنها به تشخیص با چشم غیر مصلح مطمئن هستند که اونم میتونه از حق شما ضایع کنه یعنی فقط افتادگی بیضه نسبت به جای اصلی رو ملاک قرار میدهند و تراکم رگهایی که باید با چشم غیر مصلح از فاصله 2 متری دیده شود. برای همین هر آزمایشی هست رو انجام بدهید و حتما در هنگام سونوگرافی که خودتون میرید نکاتی را که در پ.خ به شما میگویم رعایت کنید.
    بنظر من ، لینک زیر را مطالعه کنند تا قوانین مربوط به معافیت پزشکی دستشون بیاد و قبلش با یک دکتر ارولوژی هم در این زمینه مشورت کنند مفید خواهد بود. کلا هرچه بهتر قوانین دانسته بشه بهتر خواهد بود.
    http://police.ir/Portal/Home/ShowPag...e-5e68c60294a4
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Member naviditaly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مخابرات-پلی تکنیک تورینو

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    بنظر من ، لینک زیر را مطالعه کنند تا قوانین مربوط به معافیت پزشکی دستشون بیاد و قبلش با یک دکتر ارولوژی هم در این زمینه مشورت کنند مفید خواهد بود. کلا هرچه بهتر قوانین دانسته بشه بهتر خواهد بود.
    http://police.ir/Portal/Home/ShowPag...e-5e68c60294a4
    باور کنید من اینا رو خوندم
    مشکل اینجاست که دکتر بهم گفت اگه دکتر که ویزیت می‌کنه زیاد سختگیر نباشه معافه کامل میشید
    شانسه بد من اینه که این دکتر قبلان خودش عضو همین کمیسیون هم بوده اما الان نیست
    موضوع اینه که مورد حساسیه و نمی‌شه ریسک کرد که امتحان کنیم دکتر که می‌خواد ببینه سخت میگیره یا اسون،باید از قبلش همچیزو در نظر بگیریم

سلام به همه

آقا بالاخره ما امروز کارت معافیتمون رو گرفتیم...
    فوق لیسانس و معافیت بخاطر بند مربوط به جراحی عمومی ...
    من از 7 مرداد شروع کردم، بیست و هفتم مرداد بیمارستان، 16 شهرویور کمیسیون پزشکی، 17 شهریور تحویل فیش 100هزار تومنی، تاریخ صدور کارت 1 مهر و امروز هم تحویل به ناحیه پست محل سکونت (در مشهد) که خودم حضوری رفتم از پست با ارائه شماره 10 رقمی پیشتاز (که از پلیس +10 گرفته بودم)، گرفتم.
    کارت از نوع هوشمند هست، شبیه کارت تلفن (یا کارت سوخت هست)

انشالله همه بچه های این تاپیک معاف بشن :دی
    ممنون از همه کسایی که راهنمایی کردن
    یاعلی

Junior Member

سلام به همه
    من می خواهم برای بیماری واریکوسل اقدام کنم دکتری که دفترچه را پر کرد واریس درجه 3 تشخیص داد ولی وقتی سونگرافی کردم تقریبا نورمال بود دکتره گفت ممکن سونگرافیت خوب نبوده
    و دفترچه را هر چه سریعتر بفرست اون سونگرافی را هم نشان نده. حالا من موندم چی کار کنم با این چیزایی که خوندم احتمال معافیتم کمه یا نهایتا معاف از رزم بشم که اونم همه میگن بده لطفا دوستان
    یه راهنمایی بکنند که من چی کار کنم چون هر چه زودتر باید دفترچه را بفرستم. چون بیماری واریس حالت متغیر داره و بعضی وقتا شدید و بعضی وقتا ضعیف هست.

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط on1404 نمایش پست ها
    سلام به همه
    من می خواهم برای بیماری واریکوسل اقدام کنم دکتری که دفترچه را پر کرد واریس درجه 3 تشخیص داد ولی وقتی سونگرافی کردم تقریبا نورمال بود دکتره گفت ممکن سونگرافیت خوب نبوده
    و دفترچه را هر چه سریعتر بفرست اون سونگرافی را هم نشان نده. حالا من موندم چی کار کنم با این چیزایی که خوندم احتمال معافیتم کمه یا نهایتا معاف از رزم بشم که اونم همه میگن بده لطفا دوستان
    یه راهنمایی بکنند که من چی کار کنم چون هر چه زودتر باید دفترچه را بفرستم. چون بیماری واریس حالت متغیر داره و بعضی وقتا شدید و بعضی وقتا ضعیف هست.
    آخر نفمیدیم شما واریکسول داری یا واریس!

Junior Member

با تشکر از حسن توجه تون
    من دچار بیماری واریس بیضه (واریکوسل) هستم اما همانطور که گفتم کاملا حالت بیماریم متغیر است و بعضی وقتا شدید و بعضی وقتا ضعیف هست.

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

کاری از دست شما که بر نمیاید برادر من! مورد شما به شانس شما بستگی دارد و شدید و ضعیف دارد.
    همانطور که میدانید واریکسول درجه 3 معاف دائم است و درجه 1 و 2 معاف از رزم است که اگر معاف از رزم بشوید، باید تشریف ببرید آشپزخونه پادگان سیب زمینی پوست بکنید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)