صفحه 104 از 406 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 4052

موضوع: معافیت پزشکی (شامل تمامی بیماریها و مسائل - قدیمی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت پزشکی

با تشکر از جواب شما
    ایا امکانش هست موقعی که برایم معاف از رزم صادر میکنند درخواست انصراف بدم و بگم عادی اعزام بشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط on1404 نمایش پست ها
    با تشکر از حسن توجه تون
    من دچار بیماری واریس بیضه (واریکوسل) هستم اما همانطور که گفتم کاملا حالت بیماریم متغیر است و بعضی وقتا شدید و بعضی وقتا ضعیف هست.
    داداشم گرفتن معافی از این بیماری به یه مقداری شانس نیاز داره و وجدان و شرف اون پزشک!!!! (مورد من گرید3 بود اما دکتر حتی بدون اینکه سونوگرافی منو ببینه با معاینه!!! گفت ما اینو معاف نمی کنیم و برای من نوشت درجه 2 !!! و بنده معاف از رزم شدم)
    سعی کن امار دکترای بیمارستانی که می خواهی بری رو در بیاری و اگه می تونی بری مطبشون و مخرو بزنی (هر جور شده) (من معاف نشدم اما شاگرد یکی از بنگاه ملکی های تو محلمون که شرایطش از من بدتر نبود معاف شد. اتفاقا دقیقا نفر بعدی من بود که رفت تو اتاق پزشک ؛ حالا چطور؟!! چون از یه پزشک دیگه که ظاهرا پزشک بیمارستان X رو می شناخت یه نامه گرفته بود و کارشو ردیف کرد. اینا رو می گم که بدونی شرایط چه شیر تو شیر !!!)
    یه نکته ای که یادم مونده بگم اینکه یه مراجعه کننده دیگه بود که دکتر براش خوب ننوشته بود، به محض اینکه از اتاق اومد بیرون برگه رو پاره کرد. اگه نظام وظیفه دوباره برگه ی معرفی به بیمارستان رو صادر کنه کار خوبی کرده او طرف، چون دفعه ی بعد می تونه بره تو شیفت یه دکتر دیگه مراجعه کنه، شاید فرجی بشه !!!

اما راجع به معاف از رزم، اگه به دردت نخوره به ضررتم نیست . دوست من با همین بهونه تمام نگهبانی های دوره آموزشی رو پیچوند. اما خود من با وجود معاف از رزمی افتادم پادگان تکاوری و تو قسمتی که به تکاورها آموزش می دادن !!!!! هر چی هم خواستیم بپیچونیم نشد.(ولی در کل خیری نداره این معاف از رزمی)

نقل قول نوشته اصلی توسط hrhgroup نمایش پست ها
    سلام به همه

آقا بالاخره ما امروز کارت معافیتمون رو گرفتیم...
    فوق لیسانس و معافیت بخاطر بند مربوط به جراحی عمومی ...
    من از 7 مرداد شروع کردم، بیست و هفتم مرداد بیمارستان، 16 شهرویور کمیسیون پزشکی، 17 شهریور تحویل فیش 100هزار تومنی، تاریخ صدور کارت 1 مهر و امروز هم تحویل به ناحیه پست محل سکونت (در مشهد) که خودم حضوری رفتم از پست با ارائه شماره 10 رقمی پیشتاز (که از پلیس +10 گرفته بودم)، گرفتم.
    کارت از نوع هوشمند هست، شبیه کارت تلفن (یا کارت سوخت هست)

انشالله همه بچه های این تاپیک معاف بشن :دی
    ممنون از همه کسایی که راهنمایی کردن
    یاعلی
    سلام و تشکر از اینکه خبر دادید . در چه تاریخی پلیس + 10 به شما بار کد پستی رو داد ؟ همین امروز بار کد رو گرفتید ؟

Member naviditaly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مخابرات-پلی تکنیک تورینو

با تشکر از حسن توجه تون
    من دچار بیماری واریس بیضه (واریکوسل) هستم اما همانطور که گفتم کاملا حالت بیماریم متغیر است و بعضی وقتا شدید و بعضی وقتا ضعیف هست.

دوست عزیز شما کدوم شهر هستید؟

سلام دوستان من که هموروئید درجه 2 دارم درجه 3 رو معاف میدن
    حالا در کل من متاهل هستم و صاحب یک فرزند هستم میخواستم نظرتون رو بپرسم درباره اینکه برم سربازی یا اینکه منتظر بشم سال 1390 شاید فرجی بشه و به متاهل ها معافی بدن
    واقعا سردرگمی پیدا کردم حالا به نظرتون من چه کار کنم؟
    اگه اون دسته از دوستان که میدنن معافیت های سال 1390 چیه لطف کنید بگید که ما هم در جریان باشیم
    ممنون میشم راهنماییم کنید

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط naviditaly نمایش پست ها
    دوستان کسی‌ جواب منو نداد،چند تا پست گذشت، با اجازه مدیران تکرار می‌کنم

آخه میدونن مشکل من چیه؟
    دکترم گفت تو از نظر بیماری نوع ۲ داری، ولی‌ واسهٔ سربازی اینو ۳ در نظر میگیرن!!
    والا من که نفهمیدم یعنی‌ چی‌
    آزمایش هم که دادم دیدم اوضاع تقریبا خرابه و دکتر گفت باید عمل بشی‌،حالا جدا موندم چیکار کنم
    رسما قاطی کردم
    خود دکترم گفت اگه آدم سختگیر به تورت بخور معاف نمی‌کنه،ولی‌ دکتر خوب باشه حتما معافی
    درضمن یه چیزیم گفت در مورد اینکه وقتی‌ نامهٔ فارغ‌التحصیلی گرفتی‌ و خواستی‌ اعزام بشی‌ بیا بهت نامه بدم،مگه باید نامه ببریم از دکتر؟
    این نامه تأثیری داره؟
    برای یاد آوری میگم که ایشون قبلا که مطمئنم تو کمیسیون بودن خودشون،اما الان نمیدونم
    شما به دکتر توجه نکن آزمایشات پزشکی چی نوشته .

در ضمن همانطور که دوست عزیز گفتن در تمام شهرهای ایران نظام وظیفه چندتا بیمارستان را برای تایید بیماری شما دارد پس برو نظام وظیفه شهرتون و آدرس بیمارستانها را بگیر و بعد برو پیش متخصص مربوطه که مربوط به بیماری شما است ببین اون چی میگه.

اول بهش نگو برای معافی اول ببین چی بهت میگه بعد بهش بگو آیا میشه معاف شد .

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammed_best نمایش پست ها
    سلام دوستان من که هموروئید درجه 2 دارم درجه 3 رو معاف میدن
    حالا در کل من متاهل هستم و صاحب یک فرزند هستم میخواستم نظرتون رو بپرسم درباره اینکه برم سربازی یا اینکه منتظر بشم سال 1390 شاید فرجی بشه و به متاهل ها معافی بدن
    واقعا سردرگمی پیدا کردم حالا به نظرتون من چه کار کنم؟
    اگه اون دسته از دوستان که میدنن معافیت های سال 1390 چیه لطف کنید بگید که ما هم در جریان باشیم
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    اگر معافی نداند چی .
    ولی در کل به متاهل ها بیشتر راه می آیند و می گذارند شهر خودتون و تایم اداری

بیشتر فامیل های ما اینطوری بودند.

با تشکر از جواب شما
    ایا امکانش هست موقعی که برایم معاف از رزم صادر میکنند درخواست انصراف بدم و بگم عادی اعزام بشم؟
    خیر .

شما در صورتی می توانی بگی که برای اون بیماری معاف از رزم گرفتی را بر طرف کنی/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط naviditaly نمایش پست ها
    دوست عزیز شما کدوم شهر هستید؟
    من تهران هستم.
    حال به نظر شما من چی کار کنم تقاضای معافیت پزشکی بکنم یا نه
    میترسم فقط معاف از رزم بشم که اونم کلی دردسر داره واقعا سردرگمی پیدا کردم؟ هر روزم داره وقتم میگذره در ضمن من کارشناسی ارشد دارم ایا تاثیری داره؟
    ویرایش توسط qwerty123456 : October 20th, 2010 در ساعت 11:52 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng.- University of Victoria

با تشکر از حسن توجه تون
    نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty123456 نمایش پست ها
    کاری از دست شما که بر نمیاید برادر من! مورد شما به شانس شما بستگی دارد و شدید و ضعیف دارد.
    همانطور که میدانید واریکسول درجه 3 معاف دائم است و درجه 1 و 2 معاف از رزم است که اگر معاف از رزم بشوید، باید تشریف ببرید آشپزخونه پادگان سیب زمینی پوست بکنید!
    دوستان من پریروز کمیسیون پزشکی داشتم و به خاطر واریکوسل 3 معاف دائم شدم. تنها با معاینه در کمیسیون. هیچ کس حتی نگاه هم نکرد که این همه مدارک پزشکی که همرام بود چی هستن. همینطور که می دونین این بیماری برخی اوقات خودشو خوب نشون نمی ده و کیسه بیضه خیلی وقتها با سرما، هیجان یا استرس، و کاهش فشار خون و به خصوص تا مدتی پس از بیدار شدن خودشو به بالا جمع میکنه. طبق تجربه بنده بهتره که خودتون از حالاتتون یک آمارگیری کلی بکنین تا بفهمین در چه مواقعی در شدید ترین حالت هست. مثلا گرم نگه داشتن اون ناحیه و ایستادن به جای نشستن قبل از کمیسیون.
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)