صفحه 105 از 406 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155205 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 4052

موضوع: معافیت پزشکی (شامل تمامی بیماریها و مسائل - قدیمی)

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng.- University of Victoria

پیش فرض پاسخ : معافیت پزشکی

سلام دوستان . من پریروز معاف شدم و دیروز هم همه مدارکم رو تحویل افسر مربوطه دادم. بهم گفتن تا کارتت نیاد گذرنامتو دایم نمیکنیم. فقط می تونی یک بار خروج اونم زیارتی.
    1. چقدر طول می کشه تا کارت بیاد؟
    2. حالا با توجه به اینکه شاید مجبور باشم واسه سفارت آمریکا با عجله برم ترکیه به نظرتون چه راهی دارم اگه کارت حالاها نیاد؟
    ممنون.

Member naviditaly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مخابرات-پلی تکنیک تورینو

نقل قول نوشته اصلی توسط sinad نمایش پست ها
    دوستان من پریروز کمیسیون پزشکی داشتم و به خاطر واریکوسل 3 معاف دائم شدم. تنها با معاینه در کمیسیون. هیچ کس حتی نگاه هم نکرد که این همه مدارک پزشکی که همرام بود چی هستن. همینطور که می دونین این بیماری برخی اوقات خودشو خوب نشون نمی ده و کیسه بیضه خیلی وقتها با سرما، هیجان یا استرس، و کاهش فشار خون و به خصوص تا مدتی پس از بیدار شدن خودشو به بالا جمع میکنه. طبق تجربه بنده بهتره که خودتون از حالاتتون یک آمارگیری کلی بکنین تا بفهمین در چه مواقعی در شدید ترین حالت هست. مثلا گرم نگه داشتن اون ناحیه و ایستادن به جای نشستن قبل از کمیسیون.
    موفق باشید.
    آقا کجا
    تازه کلی‌ باهات کار داریم
    شما می‌شه بیشتر از خودتون بگین
    حداقل نتایج آزمایشتون و بگید که ما هم بدونیم(قطر ورید تو سونوگرفی و آزمایش اسپرم)
    راستی‌ کدوم شهر بودید و دکترتون کی‌ بود؟
    اسون گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sinad نمایش پست ها
    سلام دوستان . من پریروز معاف شدم و دیروز هم همه مدارکم رو تحویل افسر مربوطه دادم. بهم گفتن تا کارتت نیاد گذرنامتو دایم نمیکنیم. فقط می تونی یک بار خروج اونم زیارتی.
    1. چقدر طول می کشه تا کارت بیاد؟
    2. حالا با توجه به اینکه شاید مجبور باشم واسه سفارت آمریکا با عجله برم ترکیه به نظرتون چه راهی دارم اگه کارت حالاها نیاد؟
    ممنون.
    سلام
    همونجور که چند پست قبل تر گفتم..من 17 شهریور عکس و فیش 100 تومنی رو دادم نظام وظیفه و یک مهر کارت صادر شد و 25 خودم رفتم از پست تحویل گرفتم..

در جواب یکی دیگه از دوستان در رابطه با کد 10 رقمی پیشتاز...بعد از اینکه نظام وظیفه مدارک رو بده به صدور کارت شما میتونین از +10 کد رو بگیرین...میشه حدودا دو هفته بعد از اتمام کار در نظام وظیفه.

نقل قول نوشته اصلی توسط hrhgroup نمایش پست ها
    سلام
    همونجور که چند پست قبل تر گفتم..من 17 شهریور عکس و فیش 100 تومنی رو دادم نظام وظیفه و یک مهر کارت صادر شد و 25 خودم رفتم از پست تحویل گرفتم..

در جواب یکی دیگه از دوستان در رابطه با کد 10 رقمی پیشتاز...بعد از اینکه نظام وظیفه مدارک رو بده به صدور کارت شما میتونین از +10 کد رو بگیرین...میشه حدودا دو هفته بعد از اتمام کار در نظام وظیفه.
    مشکل من اینه که بعد از گذشت حدودا 23 روز از تحویل مدارک رفتم پلیس + 10 ولی به من گفتن که کارتتون هنوز چاپ نشده و 27 شهریور رفته برای صدور ! در نتیجه کد پیشتاز هم نخورده بود ! احتمالا چون مدرک شما فوق لیسانس بوده زودتر کارتتون چاپ شده . و سوال اینکه اگه مثلا مشکل عکس داشتم خود پلیس +10 به من میگفت ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط میثم 2010 نمایش پست ها
    مشکل من اینه که بعد از گذشت حدودا 23 روز از تحویل مدارک رفتم پلیس + 10 ولی به من گفتن که کارتتون هنوز چاپ نشده و 27 شهریور رفته برای صدور ! در نتیجه کد پیشتاز هم نخورده بود ! احتمالا چون مدرک شما فوق لیسانس بوده زودتر کارتتون چاپ شده . و سوال اینکه اگه مثلا مشکل عکس داشتم خود پلیس +10 به من میگفت ؟
    اگه رفته برای صدور کارت دیگه خیالتون راحت باشه، مشکل عکس اگه داشته باشین، اصلا به صدور کارت فرستاده نمیشه. نگران نباشین حداکثر یک هفته تا ده روز دیگه از واحد صدور کارت تحویل پست تهران میشه که شما میتونین از اونجا به بعد رهگیریش کنین...دو روز در میون از پلیس +10 خبر بگیرین، تا بلافاصله که تحویل پست شد مطلع بشین و برای اینکه کارتون سریعتز انجام بشه، خودتون حضوری برین تحویل بگیرین...چون اگه بدن دست توزیع کننده ممکنه چند روز هم اونجا معطل بشین.

دوستان عزیز یه نوع معافی هست که همین چن وقت پیش پسرخالم گرفت شاید هیچ کس خبر نداره ولی مهم دونستم که به همه دوستان بگم
    شاید خنده دار باشه ولی واقعا معافی گرفت و شما برید بپرسید
    معافی بزرگ بودن پستان که هیچ ربطی به بیماری و نه به کفالت داره البته شاید بعضی ها بیمار باشن ولی در کل شامل این چاق ها میشه
    برید بپرسید اصلا ضرری نداره
    موفق باشید

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty123456 نمایش پست ها
    عجیبه! این نوع معافیت جز هیچ دسته بندی از بیماریها قرار نمیگیرد!
    البته شاید به نوعی بتوان در رده بندی بيماريهائي كه در آئين نامه پزشكي پيش بيني نشده اند قرار داد.(آخر صفحه ببینید)
    http://www.police.ir/portal/Home/Sho...e-5e68c60294a4
    یعنی سینه پسرخاله شما مشکلی نداشت؟ مثلاً خدای نکرده دارای تومور نبود؟؟!
    همین جوری باشه که من پس برم بدنسازی فقط پرس سینه کار کنم معاف میشم!
    یکسری از بیماری ها هست که بنا به تشخيص شوراي پزشكي مديريت وظيفه عمومي و يا شوراي عالي پزشكي نيروي مربوطه به شوراي عالي پزشكي ناجا معرفي و طبق نظر شوراي عالي پزشكي ناجا با آنان رفتار خواهد شد. ولی این که بزرگی سینه فقط به خاطر مشکلات جنسی و یا بزرگی به علت چاقی باشه فکر نکنم علت معافی بشه. احتمال زیاد علت در مشکلات و نارسایی های غدد هورمونی هست که باعث اینگونه مشکلات میشوند.
    ویرایش توسط maziyarsh : October 22nd, 2010 در ساعت 08:57 AM دلیل: اشتباه تایپی
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

اتفاقا پسرخالم که رفت و معافی گرفت نه خیلی چاقه و نه تومور داره و نه دوجنسه هست و نه هیچ مرضی داره فقط ارثی اینجورین که سینه هاش آویزونه خودشو و برادراش
    داستانش اینجوریه که قبل از اینکه بره کمیسون رفت مطب یکی از دکترهای کمیسیون برای مشاوره و به طور خصوصی معاینه شد دکتر بهش گفته بود که پیرهنت رو بده بالا اونم این کارو کرده بود و دکتره بهش گفته بود که تو معافی وقتی گفته بود که برای چی معافی پسرخالم همونجا از تعجب نزدیک بود که شاخ دربیاره بعد از دکتر پرسیده بود که چرا ؟!
    ...
    بعد بخاطر همین بهش معافی دادن ولی در کل اگه حرفمو قبول ندارید برید بپرسید اصلا ضرری نداره
    ویرایش توسط qwerty123456 : October 22nd, 2010 در ساعت 02:57 PM دلیل: ناسازگار با فضای فروم

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng.- University of Victoria

نقل قول نوشته اصلی توسط naviditaly نمایش پست ها
    آقا کجا
    تازه کلی‌ باهات کار داریم
    شما می‌شه بیشتر از خودتون بگین
    حداقل نتایج آزمایشتون و بگید که ما هم بدونیم(قطر ورید تو سونوگرفی و آزمایش اسپرم)
    راستی‌ کدوم شهر بودید و دکترتون کی‌ بود؟
    اسون گرفت؟
    من شیراز هستم. تنها چیزی که ازتون می خوان سونو گرافی معتبر و معاینه ظاهریه. فکر می کنم بالای 4 mm رو درجه 3 بدونن. البته ظاهر قضیه خیلی مهمه و اینکه دو نفری که در بیمارستان ناجا معاینه می کنن چی بنویسن. در مورد من که یکی از اون دکترا که جراح عمومی بود اتفاقا جزو دکنرای کمیسیون اون روز در اومد.
    برای اطلاعات بیشتر، پیام بگذارید لطفا.
    موفق باشید.

Junior Member reza_moohebat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS: Computer engineering (Azad university) MS:IT Management (Payame Noor, Tehran) To be continued

سلام به همگی

من یه ماه به آخر فرجه 6 ماهم مونده و چون درجه دو چشمم جمعا 7/75 هست میخواستم برای معافیت پزشکی اقدام کنم. هر چند میدونم با مدرک فوق لیسانس معافی نمیدن. به نظر شما امکان معاف از رزم وجود داره؟ چون اگر معاف از رزم را ندن تا شورا بیاد تشکیل بشه از فرجه میرم بیرونا و حتما غیبت می زنن واسم.

دومین سوالم اینه، فرض کنید رفتم و معاف از رزم را بهم دادن. چه قدر بعدش من را اعزام می کنن؟ چون تو دفترچه نوشتن "اولین اعزام پس از اعلام نظریه شورای پزشکی و بدون غیبت به خدمت اعزام خواهند شد". نگن بعد از شورا یه موقع دو ماه دیگه موعد اعزامته!!!!! چون واقعیتش زمان واسه من خیلی مهمه. حتی دو ماهم دیرتر برم بهتره واسم. این کارم در در اصل برای زمان خریدن انجام میدم.

خیلی ممنون میشم از راهنمایتون
    Where there is a will, There is a Way

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)