صفحه 106 از 406 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156206 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 4052

موضوع: معافیت پزشکی (شامل تمامی بیماریها و مسائل - قدیمی)

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

پیش فرض پاسخ : معافیت پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_moohebat نمایش پست ها
    سلام به همگی

من یه ماه به آخر فرجه 6 ماهم مونده و چون درجه دو چشمم جمعا 7/75 هست میخواستم برای معافیت پزشکی اقدام کنم. هر چند میدونم با مدرک فوق لیسانس معافی نمیدن. به نظر شما امکان معاف از رزم وجود داره؟ چون اگر معاف از رزم را ندن تا شورا بیاد تشکیل بشه از فرجه میرم بیرونا و حتما غیبت می زنن واسم.

دومین سوالم اینه، فرض کنید رفتم و معاف از رزم را بهم دادن. چه قدر بعدش من را اعزام می کنن؟ چون تو دفترچه نوشتن "اولین اعزام پس از اعلام نظریه شورای پزشکی و بدون غیبت به خدمت اعزام خواهند شد". نگن بعد از شورا یه موقع دو ماه دیگه موعد اعزامته!!!!! چون واقعیتش زمان واسه من خیلی مهمه. حتی دو ماهم دیرتر برم بهتره واسم. این کارم در در اصل برای زمان خریدن انجام میدم.

خیلی ممنون میشم از راهنمایتون
    سلام دوست عزیز

راستش چشم شما اگر با قطره این شماره باشه اصلا معاف از رزم نیستید دیگه بدون قطره که جای خود داره. اصلا برای زمان خریدن اقدام به گرفتن معافیت پزشکی نکنید جون غیبت میخورید و دیگه به هیچ وحه نمیتوانید از مزایای معافیت تحصیلی استفاده کنید و با قرار وثیقه از کشور خارج بشید. پروسه اعزام هم بسیار پیچیده است یک نوبت 6 ماه طول میکشه یک نوبت 2 ماه بعد میاد که مال من بهمن فرستادم روشون نشد اسفند بفرستن اول اردیبهشت اعزام خوردم. سعی کنید غیبت نخورید.
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

سلام دوست عزیز

راستش چشم شما اگر با قطره این شماره باشه اصلا معاف از رزم نیستید دیگه بدون قطره که جای خود داره. اصلا برای زمان خریدن اقدام به گرفتن معافیت پزشکی نکنید جون غیبت میخورید و دیگه به هیچ وحه نمیتوانید از مزایای معافیت تحصیلی استفاده کنید و با قرار وثیقه از کشور خارج بشید. پروسه اعزام هم بسیار پیچیده است یک نوبت 6 ماه طول میکشه یک نوبت 2 ماه بعد میاد که مال من بهمن فرستادم روشون نشد اسفند بفرستن اول اردیبهشت اعزام خوردم. سعی کنید غیبت نخورید.
    دوستمون در پیام خصوصی اشاره کردند که :
    من فکر کنم اشتباه میکنید. این متن آیین نامه پزشکیه که تو http://www.irteb.com/nezamvazife/13.htm پیدا کردم.

بند 4ـ ميوپي با سايكلوپلژي در مشمولان بالاتر از ديپلم:

(ميوپي با سيكلوپلژي كامل كه در صورت همراه بودن با آستيگماتيسم با علامت مثبت منظور شود ولي محاسبه نگردد؟).

الف) ميوپي از 3 تا 5 ديوپتر داخل هر يك از چشمها خدمات غير رزمي.

ب) مجموع ديوپترميوپي بين 6 تا 10 ديوپتر داخل هر دو چشم خدمات غير رزمي.

ج) ميوپي بيش از 6 ديوپتري يك چشم تا 7 ديوپتر داخل خدمات غير رزمي.

د) ميوپي بيش از 7 ديوپتري يك چشم معاف دائم.

هـ) مجموع ديپوپترميوپي بيش از 10 ديوپتري هر دو چشم معاف دائم.

(منظور از ميوپي همون نزدیکبینی خودمونه) از منم که مجموع دو چشم نزدیک هشته. بدبینانه هم ببینیم هفته.
    بله من میدونم ولی خود من از چشم معاف شدم بسیاری رو زیر 8 معاف از رزم نکردند. بهتر هست اول برید همون بیمارستان ناجا بدید قطره بریزند و معاینه کنند فقط پول ویزیت هست دیگه ضرری نداره اونا متخصصین معتمد هستند و اکر بگن معاف از رزم حتما همینطور هست.
    موفق باشید

Member naviditaly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مخابرات-پلی تکنیک تورینو

سلام
    من امروز رفتم بیمارستان و اسمو زمان هر دکتر رو پیدا کردم
    اما یه موضوعی
    میگن نامه که میاد نوشته فلان روز فلان ساعت باید بیمارستان باشید
    اینجوری که نمی‌شه خودمون تصمیم بگیریم کی‌ بریم پیش کدوم دکتر ! ! !

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط naviditaly نمایش پست ها
    سلام
    من امروز رفتم بیمارستان و اسمو زمان هر دکتر رو پیدا کردم
    اما یه موضوعی
    میگن نامه که میاد نوشته فلان روز فلان ساعت باید بیمارستان باشید
    اینجوری که نمی‌شه خودمون تصمیم بگیریم کی‌ بریم پیش کدوم دکتر ! ! !
    دوست عزیز زمان من و ما قبل من اینجوری بود که برای روز کمیسیون وقت خاص گذاشته بودن و باید جضور پیدا میکردید برای معاینه یک کاه از تاریخی که صادر میکنن وقت دارید که در بخش معافیت نظام وظیفه که برید میبینید خیلی ها میان میگن که پست الان آورده و از زمان صدور خیلی گذشته و اون ستوانی که اونجا پشت کامپیوتر هست یک ماه دیگه وقت میده چون مشکل پست بوده. از الان خبری ندارم که روز رو مشخص کنند ولی فکر کنم هنوز همون یک ماه فرصت باشه.

Junior Member

سلام دوستان
    من یه راهنمایی‌ می‌خواستم راجع به کارای معافیت پزشکی‌ و استخوان که امروز مدارکم رو تحویل پلیس +۱۰ دادم،،،اینطور که شنیدم ۲۰روز باید صبر کنم که نامه برسه دستم،،،خواستم از دوستان با تجربه بپرسم که هرکاری که از دست من بر میاد بگید انجام بدم تا سریع تر پیگیری کنم،،،زودتر برم بیمارستان یا تشکیل پرونده ای اگر تو حوضه معاونت باید بدم،،چون محدودیت زمان دارم باید تا ۳،۴ماه دیگه دانشنامم دستم باشه
    مثلا شنیدم که میگن بعد از ۳،۴روز که مدارک ثبت شد و تحویل +۱۰ دادیم زودتر بریم حوزه معاونت
    پیشاپیش از نظراتتون ممنونم

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mo1832 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه راهنمایی‌ می‌خواستم راجع به کارای معافیت پزشکی‌ و استخوان که امروز مدارکم رو تحویل پلیس +۱۰ دادم،،،اینطور که شنیدم ۲۰روز باید صبر کنم که نامه برسه دستم،،،خواستم از دوستان با تجربه بپرسم که هرکاری که از دست من بر میاد بگید انجام بدم تا سریع تر پیگیری کنم،،،زودتر برم بیمارستان یا تشکیل پرونده ای اگر تو حوضه معاونت باید بدم،،چون محدودیت زمان دارم باید تا ۳،۴ماه دیگه دانشنامم دستم باشه
    مثلا شنیدم که میگن بعد از ۳،۴روز که مدارک ثبت شد و تحویل +۱۰ دادیم زودتر بریم حوزه معاونت
    شما باید صبر کنی چون تمام کارها شده کامپیوتری. شما لازم نیست کاری کنی فقط مدارک پزشکی اگر داری با خودت ببر.
    بله معمولا کمتر از 20 روز می شود.
    بعد از اون معرفی می شوید به بیمارستان مورد تایید نظام وظیفه سپس بعد از دیدن دکتر در بیمارستان بهتون میگه تا دو هفته دیگه یک نامه می آید بروید کمیسیون پزشکی بعد تو کمیسیون مشخص میشود معاف هستید یا نه بعد از اون تقریبا 1الی 2 ماه طول می کشد تا کارت بیاید .

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط mo1832 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کاملا درک میکنم شما رو بعضی وقتها در یکی دو روز اینور اونور خیلی اتفاق ها میفته مثل خودم که مجبور شدم پاس با یکبار خروج بگیرم والا پروازم از دست میرفت. ولی به عنوان تجربه شخصی و کسی که همین راه رو رفته در هیچ مرحله ای سعی نکن کاری رو جلو بندازی چون نه تنها سریع تر نمیشه بلکه به عقب هم میفته و نمونه های زیادی دیدم که فلان سرهنگ فلان ... گفتم و گفته و این حرف ها من کارتم اومد اونا هنوز در خم کوچه اول هستند. پس صبور باشید همه چی طبق روال اگر از روال خارج شد از طریق پلیس +10 که اقدام کردید پیگیری کنید حتما چون احتمال داره جایی مشکلی بوده باشه.
    موفق باشید امیدوارم معاف بشید

Member naviditaly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مخابرات-پلی تکنیک تورینو

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyarsh نمایش پست ها
    دوست عزیز زمان من و ما قبل من اینجوری بود که برای روز کمیسیون وقت خاص گذاشته بودن و باید جضور پیدا میکردید برای معاینه یک کاه از تاریخی که صادر میکنن وقت دارید که در بخش معافیت نظام وظیفه که برید میبینید خیلی ها میان میگن که پست الان آورده و از زمان صدور خیلی گذشته و اون ستوانی که اونجا پشت کامپیوتر هست یک ماه دیگه وقت میده چون مشکل پست بوده. از الان خبری ندارم که روز رو مشخص کنند ولی فکر کنم هنوز همون یک ماه فرصت باشه.
    اگه سوالام تکراری یا از روی اطلاعات کمه ببخشید
    ولی‌ اون دکترم گفت کارتو که کردی دفترچتو پست کردی بعد بیا پیش من که نمیدونم چی‌ کار کنه
    حالا سوال من اینه، به نظرتون اون دکتر میتونه برگه پر کنه که همون معاینه باشه و من فقط برم کمیسیون؟
    یعنی‌ انگار معاینهٔ منو اون انجام داده باشه،و تکرار می‌کنم این دکتر جزو کمیسیون بوده و هست،البته بیمارستان قائم(طبق تحقیقات من بیمارستان قائم هنوز هم هست،اما معمولاً میفرستن همون ثامن)
    اگر نه،پس اون دکتر چی‌ می‌خواد واسه من بنویسه یا بده به من که به درد بخور! ! !
    آخه حتا کاغذی بهم داده که واسه دفعهٔ بعد پول ویزیت هم ندم و واسهٔ پول دادن این حرفو نزده و حتما یه چیزی هست دیگه

Junior Member

سلام . کسی میتونه در مورد بیماری نقرس و بالا بودن اسید اوریک کمک کنه ؟ من بتازگی این بیماری رو گرفتم البته غیبت هم دارم آیا تاحالا کسی با ایم بیماری معافی گرفته ؟ موقع معاینه حتما علائم حاد باید داشته باشی و پرونده پزشکی ؟
    ممنون میشم راهنمائی کنید

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط m3hrd8d نمایش پست ها
    سلام . کسی میتونه در مورد بیماری نقرس و بالا بودن اسید اوریک کمک کنه ؟ من بتازگی این بیماری رو گرفتم البته غیبت هم دارم آیا تاحالا کسی با ایم بیماری معافی گرفته ؟ موقع معاینه حتما علائم حاد باید داشته باشی و پرونده پزشکی ؟
    ممنون میشم راهنمائی کنید
    بيماريهاي كريستالي: نقرس، نقرس كاذب معاف دائم.

منبع: http://www.police.ir/portal/Home/Sho...e-5e68c60294a4

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)