صفحه 16 از 406 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 4052

موضوع: معافیت پزشکی (شامل تمامی بیماریها و مسائل - قدیمی)

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره ي معافيت پزشكي

سلام

واکسنها رو می گن باید بزنی بعد مدارکت رو کامل بفرستی. حالا من نمی دونم شاید نامه دکتری چیزی بذاری اونجا که این واکسنها براتون مضره و نمی تونین تزریق کنید. ولی چون سیستم اینا رو حساب کتاب نیست ممکنه مدارک رو برگردونن و بگن ناقصه ممکن هم هست که قبول کنن. به نظر من اگه تهران هستید می تونید خودتون هم از نظام وظیفه پیگیری کنید تا مشکلتون حل بشه

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

بستگی داره معده شما چه مشکلی داشته باشه

آیین نامه معافیت پزشکی رو نگاه کن ببین شامل تو میشه یا نه. قسمت بیماریهای گوارشی اینم لینکش:

http://www.police.ir/Portal/Home/Sho...e-5e68c60294a4

اقا کسی نمیدونه معافی از افسردگی چجوریه؟؟
    همیشه بهترین راه را برای پیمودن میبینیم، ولی تنها راهی را که به آن عادت کرده ایم را میرویم...

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط dumb نمایش پست ها
    اقا کسی نمیدونه معافی از افسردگی چجوریه؟؟
    من پسرداییم از افسردگی معاف شد! ولی ببینی از هممون سر حالتره ولی فکر کنم آشنا ماشنا هم داشت. بازهم یه نگاه به آیین نامه که گذاشتم بنداز

تو ایین نامه چیزی ننوشته که..
    میتونی ازش بپرسی چه روندی رو طی کرد؟
    تا اینجایی که من میدونم یه پرونده پزشکی میخواد. وگرنه 1 سال بهت مرخصی میدن که بری تحت درمان اگه نشدی پروندتو بیاری و بررسی کنن..
    همیشه بهترین راه را برای پیمودن میبینیم، ولی تنها راهی را که به آن عادت کرده ایم را میرویم...

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط dumb نمایش پست ها
    تو ایین نامه چیزی ننوشته که..
    میتونی ازش بپرسی چه روندی رو طی کرد؟
    تا اینجایی که من میدونم یه پرونده پزشکی میخواد. وگرنه 1 سال بهت مرخصی میدن که بری تحت درمان اگه نشدی پروندتو بیاری و بررسی کنن..
    میگم اون به خاطر افسردگی و مشکلات عصبی معافیت گرفت تازه میگم چیزیش هم نیست!

این معافیت رو بچه ها دنبالش نمی رن چون فردا همه فکر می کنن که واقعا طرف یه چیزیش هست. به نظر من از این پزشکهای نظام وظیفه سوال کنین ببینید چی میگن. آشنا باشه که چه بهتر

کی میخاد تو ایران بمونه که بگن چیزیش هست یا نیست
    درضمن، بعد از گرفتن معافیت از این موارد، میتونی 1-2 سال بعد بری بگی من درمان شدم و یه گواهی بهت بدن که این سالمه و چیزیش نیست ( از طرف نظام وظیفه )

باید پرونده پزشکی داشته باشی و اگه چیزیت نباشه بری فیلم بازی کنی. تا اینجا که پرسیدم اینطوریه...

Junior Member

سلام به همه دوستان

من رفتم پیشه دکتر ارتوپد و اون برام MRI نوشت و وقتی جوابشو بردم پیشش گفت که دیسک 4 و 5 کمرم پاره شده و باید عمل کنی ..............

سوالم اینه که آیا من می تونم برای معافیت پزشکی اقدام کنم ؟

من دانشجو هستم منظورم اینه که باید انصراف بدم یا نه میتونم 2 ترم مرخصی بگیرم که برای معافی
    اقدام کنم

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering, METU

نقل قول نوشته اصلی توسط Kohyar نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

من رفتم پیشه دکتر ارتوپد و اون برام MRI نوشت و وقتی جوابشو بردم پیشش گفت که دیسک 4 و 5 کمرم پاره شده و باید عمل کنی ..............

سوالم اینه که آیا من می تونم برای معافیت پزشکی اقدام کنم ؟

من دانشجو هستم منظورم اینه که باید انصراف بدم یا نه میتونم 2 ترم مرخصی بگیرم که برای معافی
    اقدام کنم

ممنون
    شما حتي اگه 2 ترم هم مرخصي بگيري چون باز داري از معافيت تحصيلي (كه نوعي از معافيت هاي نظام وظيفه است) استفاده مي كني نميتوني براي معافيت پزشكي اقدام بكني. درضمن چرا انصراف!!!

براي يه معافيت گرفتن انصراف نمي خواد. شما هرموقع كه لازم بود عمل جراحي رو انجام بده،‌بعد هروقت كه درست تموم شد براي معافيت اقدام كن.

يه نفر از فاميهاي ما تو دوره كارشناسي عمل ديسك كمر انجام داد. وقتي كارشناسي رو تموم كرد مستقيما از ارشد قبول شد. بعد از اينكه ارشد رو تموم كرد براي معافيت اقدام كرد (با اينكه عمل جراحي رو 4 سال پيش انجام داده بود)

نمیدونم بعد از عمل میتونی معافی بگیری یا نه ولی اگه بخوای الان اقدام کنی لازمه ک انصراف بدی!

از نظام وظیفه هم بپرس محض اطمینان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)