صفحه 2 از 406 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 4052

موضوع: معافیت پزشکی (شامل تمامی بیماریها و مسائل - قدیمی)

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره ي معافيت پزشكي

من بهمن ماه معاف شدم با استفاده از معافيت كفالت. يادمه تابستان 86 قائم مقام نظام وظيفه عمومي اومد و گفت آموزشي براي همه اجباريه ولي ما كه نا آموزشي رفتيم نه چيزي. دو هفته بعد از اتمام كارها هم كارت اومد. اگه تغييري باشه از بهمن ماه به بعد بوده.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Nice_Guy
    من بهمن ماه معاف شدم با استفاده از معافيت كفالت. يادمه تابستان 86 قائم مقام نظام وظيفه عمومي اومد و گفت آموزشي براي همه اجباريه ولي ما كه نا آموزشي رفتيم نه چيزي. دو هفته بعد از اتمام كارها هم كارت اومد. اگه تغييري باشه از بهمن ماه به بعد بوده.
    در مورد اينكه بايد اموزسي بريد يا نه
    اين قانو ن جديده يكي از دوستاي من تقاضا داده بود براي معافيت گفتن باشه معافيد ولي برج 4 بايد بيايي اموزشي
    ميگه بابا اين ديگه چه جور معافيه
    گفتن بهش ديگه ديگه" قانون جديده" :'(
    اقا شما تك فرزند پسر بوديد اخه من هم شرايط كفالتو دارم بجز تك فرزند پسر بودن
    يعني 2 تا داداش بزرگتر از خودم دارم كه البته هردوتاشون هم ازدواج كردن
    ميشه يه جوري پيچيوندش

توی دفترچه برای معافیت پزشکی نوشته که باید آموزشی را برن اما برای معافیت کفالت چیزی ننوشته. دیدم کسانی را که بعد از عید کمیسیون کفالت رفتن و کارشون OK شده و بهشون حرفی در مورد آموزشی نزدن. اگر بخوان بگن باید قاعدتاً تو همون کمیسیون یا قبلش بگن.
    &quot;A person who never made a mistake never tried anything new&quot;<br />Albert Einstein

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط isatis2006
    در مورد اينكه بايد اموزشي بريد يا نه
    اين قانو ن جديده يكي از دوستاي من تقاضا داده بود براي معافيت گفتن باشه معافيد ولي برج 4 بايد بيايي اموزشي
    ميگه بابا اين ديگه چه جور معافيه
    گفتن بهش ديگه ديگه" قانون جديده" :'(
    اقا شما تك فرزند پسر بوديد اخه من هم شرايط كفالتو دارم بجز تك فرزند پسر بودن
    يعني 2 تا داداش بزرگتر از خودم دارم كه البته هردوتاشون هم ازدواج كردن
    ميشه يه جوري پيچيوندش
    فقط مي خواستم عرض كنم اين دوست ما معافيت پزشكي گرفته
    مث اينكه براي بعضي ها اينكه من ننوشته بودم چه معافيت دردسر ساز شده
    نه معافيتش پزشكي هست ولي اموزشي هم بايد بره
    كفالتو خبر ندارم

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

دوستان عزيز،
    اين موضوع رو براي اطلاع رساني بعضي از دوستان در مورد معافيت پزشكي باز كردم...اميدوارم بتونيم به هم كمك كنيم و به سوالات هم پاسخ بديم...من يه سري اطلاعات در مورد نحوه ي گرفتن معافيت پزشكي براتون جمع آوري كردم كه اميدوارم به دردتون بخوره...

دو تا فايل PDF ضميمه كردم
    اولي اطلاعاتي راجع به اقدام براي معافيت پزشكي و آيين نامه ي پزشكي است
    دومي دفترچه ي نظام وظيفه است

اگه سوالي داشتين در اين تاپيك مطرح كنيد...
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

من بهار 85 معافیت گرفتم ( کفالت ) ! ... تابستون که شد می گفتند کسایی که کفالت هم معاف می شن باید برن آموزشی ... الان رو خبر ندارم ....

Junior Member

ببینم یعنی کسی که مشکل چشم ام داره باید آموزشی بره؟ آخه این که منطقی نیست که! خیلی از شرایط افراد برای معافیت پزشکی مشکل اصلیش همون بخش آموزسی و رزمشه!

سلام،

من واسه يFall2008 22 sep پذيرش دارم. مجموع شماره ي دو تا چشمام هم 11 است. يه آشنا هم تو نظام وظيفه پيدا كردم كه وقت بيمارستان رو زودتر بهم بده.
    حالا 1 سئوال الان مثه اينكه ميگن بايد آموزشي رو برم؟ درسته؟ يعني با اين شرايط اگه بخوام واسه PHD بدوم وثيقه از كشور خارج بشم حتماً بايد اول آموزشي رو برم بعد بدون وثيقه خارج بشم؟
    بچه ها كسي هست كه جواب اين سئوال من رو بده؟

ممنون
    ميلاد

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_abolhassani
    سلام،

من واسه يFall2008 22 sep پذيرش دارم. مجموع شماره ي دو تا چشمام هم 11 است. يه آشنا هم تو نظام وظيفه پيدا كردم كه وقت بيمارستان رو زودتر بهم بده.
    حالا 1 سئوال الان مثه اينكه ميگن بايد آموزشي رو برم؟ درسته؟ يعني با اين شرايط اگه بخوام واسه PHD بدوم وثيقه از كشور خارج بشم حتماً بايد اول آموزشي رو برم بعد بدون وثيقه خارج بشم؟
    بچه ها كسي هست كه جواب اين سئوال من رو بده؟

ممنون
    ميلاد
    من متوجه ریط این دو تا نشدم ! چرا باید حتماً آموزشی رو برید ؟
    معافیت چشم که معاف دائمه ! دیگه آموزشی نمیخواد که.
    فقط شما باید قبل از اینکه از طریق وزارت علوم برای وثیقه اقدام کنی، کارتتو بگیری.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

دوست عزيز بهترين راه رفتن به سازمان نظام وظيفه است (ميدون سپاه)...اون جا يه ساختمون به نام شهداي گم نام هست كه اگه بري بهت ميگن اوضاع چه جوريه!!!...چه كاري از اين مهم تر يه روز وقت بذار اين كاررو كن، زمان رو از دست نده...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)