صفحه 306 از 406 نخستنخست ... 206256296297298299300301302303304305306307308309310311312313314315316356 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,051 تا 3,060 , از مجموع 4052

موضوع: معافیت پزشکی (شامل تمامی بیماریها و مسائل - قدیمی)

پیش فرض پاسخ : شیوه تعیین شماره چشم در بیمارستان فارابی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi_1979 نمایش پست ها
    سلام بر شما
    ممنونم از پاسختون. این خیلی خوبه که در اکثر جاها به همین شیوه عمل میشه و جلوی رفتارهای سلیقه ای اپتومتریست ها گرفته میشه. راستش من بیشتر به دنبال بیان کردن تجربه ی خودم بودم که دوست دیگری ( nimaii ) هم در همین صفحه ( Link ) در بیمارستان فارابی معاینه شدند و ایشون هم تایید کردند که روش سلیقه ای اون خانم متاسفانه همین طوره. حالا دنبال راهی هستم که به بقیه بچه ها این آگاهی رو بدم که اگر اونجا مراجعه کردند حواسشون باشه که با این مشکل مواجه نشن.
    من دوتا حدس میزنم:

1. ممکنه کسایی رو که برای معاینه مجدد که معاینه ی دقیق تری رو می طلبه به اونجا می فرستن که ایشون به این شکل معاینه و اعلام نظر می کنند.
    2. با توجه به اینکه تجربه ی 20 ساله ی من در عینک زدن میگه غالبا چشم پزشکان عزیز شماره هایی رو که برای عینک هر فرد تعیین می کنند کمی پایین تر از شماره ای هست که داخل پرینت دیده میشه ( که متاسفانه علت دقیق این کار رو نمی دونم ) و همچنین اینکه این خانم محترم ابتدا به ساکن که من وارد اتاق شدم قبل از هر چیز عینکم رو دید و شماره ی اون رو یادداشت کرد ( اگر به فایل پیوست مراجعه بفرمایید در قسمت چپ که به شکل دستی نوشته شده، بالایی ترین شماره ای که نوشته شده شماره ی عینک من هست ) که چون دقیقا روز قبل پسر کوچیکم عینک اصلیم رو شکست مجبور شدم از عینک قدیمیم استفاده کنم. در این عینک مجموع شماره چشمهای من 9 هست. تصور من اینه که ایشون پیش خودشون فکر کردن که من درباره ی شکسته شدن عینکم دروغ گفتم به ایشون و حتما با همین عینک راحتم که به چشمم زدم دیگه! پس به شکل عجیبی شماره ای که ایشون به طریق بینایی سنجی دستی به دست آوردند، به شماره عینک من ( که از سر ناچاری بر چشم داشتم ) نزدیک تر بود تا شماره ای که دستگاه نشون داد.

حالا نظر شما و مخصوصا دوست عزیزمون ( nimaii ) درباره ی این دو نکته می تونه به سایرین کمک کنه که با این مشکل مواجه نشن.
    آقای nimaii عزیز شما برای معاینه مجدد رفته بودین؟ و اینکه شماره ی عینکتون به شماره ای که ایشون در نهایت نوشتن نزدیک تره یاشماره ای که در پرینت قید شده؟
    در صورتیکه دوستان با تجربه و به ویژه شما ( nimaii عزیز ) تایید می کنید با بقیه هم در میون بگذارید که اگر اینطوره کسانی که به بیمارستان فارابی معرفی میشن حتما قبل از اینکه به اونجا مراجعه کنند شماره شیشه های عینکشون همون شماره های پرینت بعد از قطره باشه که به مشکلی بر نخورند
    با سپاس
    سلام اسم اون خانوم چی بود؟ پ.خ بدهید
    ویرایش توسط atabak-aut : September 2nd, 2011 در ساعت 08:59 PM دلیل: رعایت حریم خصوصی سایرین

پیش فرض پاسخ : شیوه تعیین شماره چشم در بیمارستان فارابی

سلام بر شما
    من یک شنبه کمیسیون نظام وظیفه دارم خیلی استرس دارم. میشه دوستانی که اونجا رفتن به چند تا سوال من جواب بدن
    1- اونجا از مشکل آدم میپرسن؟ اگه پرسیدن من مشکلمو و یه جورایی اون بند آیین نامه رو بگم یا فقط مثلا بگم مشکل تنفسی دارم
    بند آیین نامه به صورت زیر هست
    بند ۱۷ـ شکستگی های قدیمی بینی همراه با اختلالات تنفسی شدید و یا تغییر شکل شدید ظاهری صورت که نیاز به عمل جراحی زیبایی داشته باشد معاف دائم.
    در ضمن دکتر نوشته انحراف دارم همراه با اختلال تنفسی البته به شدت اشاره نکرده اما تو عکس مشخصه شدتش زیاده
    2- همه مدارک رو همون اول میگیرن یا خود آدم باید بگه که مثلا عکس و ... داره
    3- در کل میتونم با توجه به بند معافی و مدارک 2 بار عمل جراحی و عکس سیتی اسکن+ نوشته دکتر که اشاره کرده به انحراف بینی + اختلال تنفسی امیدوار باشم ؟

ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت پزشکی

سلام. اين برگه معرفي به بيمارستان اگه كسي بيشتر از يك ماه طول بكشه كاراي بيمارستانش ، غيبت كه نميزنن يه وقت؟ چون نوشته يكماهه بايد به نظام وضيفه فرستاده بشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نمره چشم در بیمارستان فارابی

دوست عزیز.چشمان قبل از قطره 10.25 بود و نمره ای عینکم رو همان خانم در آورد 9.5 وسیکلو (شماره 4) با پرینت بعد از قطره دوتایش 8.25 درج شد

Member bestboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU

سلام از دوستان کسی هست بدونه پروسه اقدام برای بیماری اعصاب به چه شکلی هست؟ بیمارستان فقط معاینه میکنند یا برای بررسی مدتی بستری میکنند؟ بر چه اساسی نظر میدهند؟خواهشن اگه کسی اطلاع داره بگه.

Junior Member

پیش فرض نکته با اهمیت برای مراجعه به بیمارستان فارابی

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaii نمایش پست ها
    دوست عزیز.چشمان قبل از قطره 10.25 بود و نمره ای عینکم رو همان خانم در آورد 9.5 وسیکلو (شماره 4) با پرینت بعد از قطره دوتایش 8.25 درج شد
    دوستان عزیز
    همونطور که حدس می زدم و دوست خیلی خوبمون nimaii هم تجربه ی خودشون از این بیمارستان رو در بالا گفتن ... به این نکته حتما دقت بفرمایید که اگر به بیمارستان فارابی معرفی شدید حتما دقت کنید که شماره عینکتون مجموعش بالاتر از 10 یا حتی 10.25 باشه. با وجود اینکه مجموع چشم های من قبل از قطره 11.5 و بعد از قطره 10.75 بود و چشم های آقای nimaii 10.25 ولی چون هم ایشون و هم من شماره عینکمون 9.5 بوده نتیجه نهایی برای هر دو 9.5 بوده!!!
    پس با توجه به سختگیری ( ظاهرا بیش از اندازه ) اپتومتریست معتمد نظام وظیفه در بیمارستان فارابی برای اینکه ریسک خودتون رو پایین بیارین سعی کنین حتما مجموع شماره های عینکتون به عدد پرینت بعد از قطره نزدیک باشه.
    قصد من استرس دادن به شما نیست. فقط خواستم شانس موفقیت تون بالاتر بره

سلام دوستان
    من امروز کمیسیون داشتم برای چشم و معاف شدم و به من گفتن فردا از ساعت 10:30 تا 13 بیا دوباره سازمان وظیفه تو میدان سپاه می خواستم بدونم دوباره باید تو اون صف های طولانی وایسم یا نه لازم نیست؟
    متشکرم

Junior Member

سلام.
    در حین خدمت (بعد از آموزشی) کمیسیون پزشکی توی بیمارستان مربوط به یگان خدمتی تشکیل میشه یا توی حوزه نظام وظیفه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_13713 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز کمیسیون داشتم برای چشم و معاف شدم و به من گفتن فردا از ساعت 10:30 تا 13 بیا دوباره سازمان وظیفه تو میدان سپاه می خواستم بدونم دوباره باید تو اون صف های طولانی وایسم یا نه لازم نیست؟
    متشکرم
    احسان جان تبریک میگم
    لطفا یه توضیح کامل و متمرکز در یک پست بده که کدوم بیمارستان رفتی؟ شکل معاینه؟ شماره چشمت قبل و بعد از قطره در روز بیمارستان و اوضاع کمیسون چطور بود؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

نقل قول نوشته اصلی توسط support نمایش پست ها
    سلام.
    در حین خدمت (بعد از آموزشی) کمیسیون پزشکی توی بیمارستان مربوط به یگان خدمتی تشکیل میشه یا توی حوزه نظام وظیفه؟
    تو ناجا که می فرستادن بهداری. بعد هر چند تا استان یک شورای پزشکی بود که کلا مشکلات همه پرسنل (کادر برای غرامت و اینجو چیزا و وظیفه هم برای معافی و بعضی مسائل دیگه) ارجاع می شد به اونجا.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)