صفحه 354 از 406 نخستنخست ... 254304344345346347348349350351352353354355356357358359360361362363364404 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,531 تا 3,540 , از مجموع 4052

موضوع: معافیت پزشکی (شامل تمامی بیماریها و مسائل - قدیمی)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ir teh

پیش فرض پاسخ : معافیت پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط mna50 نمایش پست ها
    فایل اعزام 45 روز قبل از اعزام بسته می شهیعنی فایل اعزام 1 دی، 15 آبان بسته شده شما خیلی اگر شانس بیاری و کمسیونت 1 هفته 10 روز زودتر از 15 دی برگذار شه، ممکنه اسفند بیافتیوگرنه باید بری واسه اردیبهشتحالا اگر افتادی اردیبهشت باید بری اعزام رو بندازی جلو که شاید سخت باشه چون اسفند کلا ماه شلوغیه و همه سرو دست می شکونند که اسفند بیافتند
    مرسی برا جواب
    دیروز رفتم بیمارستان سجاد . خیلی سریع همچی انجام شود . کل کارا کمتر از ۱ ساعت انجام شد ، خوشم اومد از سرعتشون
    من شنیدم کسایی که اقدام به معافی میکنن اگه معاف نشن فردای کمیسیون میفرستانشون سربازی .
    من احتمال زیاد فقط معاف از رزم میشم . برا همین نمیدونم فرداش میفرستنم یا نه .

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط music نمایش پست ها
    مرسی برا جواب
    دیروز رفتم بیمارستان سجاد . خیلی سریع همچی انجام شود . کل کارا کمتر از ۱ ساعت انجام شد ، خوشم اومد از سرعتشون
    من شنیدم کسایی که اقدام به معافی میکنن اگه معاف نشن فردای کمیسیون میفرستانشون سربازی .
    من احتمال زیاد فقط معاف از رزم میشم . برا همین نمیدونم فرداش میفرستنم یا نه .

این حرفا چیه.
    اصلا به معافیت ربطی نداره. دیپلم و کمتر 18م هر ماه و فوق دیپلم و بالاتر یکم ماه های زوج.
    اگر کسی غیبت داشته باشه اولین تاریخ اعزام، اعزام میشه.
    موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط amirparthian نمایش پست ها
    دوستان من چهارشنیه هفته ی پیش کمیسیون داشتم واسه در رفتگی مکرر شانه.گفتن به عکس دیگه هم باید بیاری!دیروز یعنی یکشنبه دوباره کمیسیون داشتم بهم گفتن معف شدی اما فردا بزنگ بپرس!امروز زنگیدم میگن دوباره هفته ی بعد یکشنیه کمیسیون داری!!!!!!!!!!!!نظام وظیفه رشت!کسی میدونه جریان چیه؟لطفا کمکم کنید !!!
    این آدرس ای میلمه
    امیر عزیز احتیاج به ذکر ایمیل نبود. بچه ها همینجا راهنماییت میکردن. نگران نباشید. معاینه مجدد یه بخشی از این پروسه هست و خیلی از بچه ها برای معاینه مجدد فرستاده میشن. بخصوص بیماریهایی که تشخیصش با بیمارستان و کمیسیون هست، معاینه مجدد بیشتر توش اتفاق میافته. خودشون هم قطعی بهت جواب ندادن گفتن معافی اما زنگ بزن . به نظرم اینکه دیروز بهتون گفتن احتمالا معافی و برای معاینه مجدد معرفیتون کردن، اتفاق بدی نیست. چون اگه شرایط معافی رو نداشتید خیلی راحت معاف نمیکردنتون.

Junior Member

بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام دوستان.من هم بالاخره9/7 ازطریق ضعف بینایی معاف شدم.با توجه به اطلاعات خوبی که از دوستان خوب اینجا کسب کردم و خیلی برام مفید بود وظیفه خودم میدونستم بعد از معاف شدنم این اطلاعاتی که کسب کردم رو به شما دوستان انتقال بدم.
    5/19 ثبت در پلیس 10+
    5/26 معاینه دربیمارستان فارابی که مجموع چشمانم با قطره شد 8.25
    6/23 رفتن به کمیسیون و معاینه مجدد
    6/29 معاینه دربیمارستان امام سجاد که مجموع چشمانم باقطره شد 8.75
    7/24 رفتن به کمیسیون و معاینه مجدد
    8/1 رفتن به بیمارستان بقیه الله که مجموع چشمانم شد 9.25
    9/7 رفتن به کمیسیون وبالاخره معاف شدم.
    حالا چند نکته که برای خودم قبلا سوال بود وازطریق تجربه دوستان در اینجا وخودم کسب کردم رو برای شما می نویسم امیدوارم براتون مفید باشد:
    1-من با مدرک دیپلم اقدام کردم که مجموع چشمانم قبل از قطره 10.5 بود و در این سه باری که معاینه شدم متوجه شدم که هر سری که می رفتم برای معاینه اثر قطره کم میشد و نوع قطره در همه ای بیمارستانی که من رفتم سیکلوژن بود.2-پیش دانشگاهی همان دیپلم محسوب میشود.3-نمره ای آستیگمات اگر هم علامت باشد با هم جمع میشود یعنی نمره ای چشم اگر منفی وآستیگمات هم منفی باشد باهم جمع میشود واگر غیر هم علامت باشند عددی که از همه بیشتر باشد محاسبه میشود.4-دوستانی که تردید دارند در مورد معافیتشان میتوانند با مراجعه به بیمارستانه ای که نظام وظیفه میفرستند که معمولا به بیمارستانهای امام سجاد فارابی بقیه الله 505 ارتش بروند و اونجا معاینه شوند که اگر هم نتوانستند در این بیمارستانها معاینه شوند آدرس مطب دکتر مورد نظرشون رو بدست بیاورند و بروند مطبشان در این صورت قبل از اقدام برای معافیت از وضعیت معافیتشون با خبر میشوند.5-درکمیسیون همه دکترها عمومی هستند وفقط برگه ای بیمارستان رو میخوانند.6-درمورد کسانی که غیبت دارند روز بعدی که معاف میشوند وفرم وفیش های واریزی رو تحویل می دهند ومی فررستند شورای حل اختلاف یا مجتمع قضایی که در عرض چند ساعت بهشون نامه می دهند که من مبلغ40 هزار تومان واریز کردم وزیاد نگران نباشند.7-یک نکته مهم:زمزمه های تغییرات کلی در معافیت های پزشکی شنیده میشوند و کسانی که شرایطش رو فکر می کنند دارند سریعا اقدام کنند.8-وقتی که مدارکتون رو دارید در پلیس10+ ثبت می کنید روی عکستان دقت کنید که عکستان زمینه سفید تمام رخ و از همه مهمتر عکس جدیدتان باشد که نزدیک به چهره فعلی شما باشد.
    اینها مطالبی بود که خواستم برای شما دوستان عزیز بنویسم که امیدوارم با توکل بر خدا و با اطلاعات کافی اقدام کنید و در نهایت بتوانید به حق تان برسید.
    با آرزوی معافیت همه شما دوستان.موفق باشید.

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

سلام

دوستی تازگیا ملاقات مردمی رفته؟ هنوز برگزار میشه؟ کی ها هست؟ معمولا چه درجه هایی میان برا پاسخ گوئی؟

سپاس
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

معاینه بیمارستان سجاد انجام شد. نزدیک بینی و آستیگماتیسم جمع میشه. واسه من هم دعا کنید.
    باتشکر

سلام به همه دوستان
    من واسه معافیت شنوایی 2 طرفه اقدام کردم.
    امروز یعنی 5 شنبه همه ازمایشهام تموم شد و بهم گفتن 10 روز دیگه برو نظام وظیفه کمیسیون
    قلبم داره میاد تو دهنم از بس استرس دارم. راستی من از شیراز اقدام کردم دوستان در این زمینه اطلاعات تکمیلی دارن؟

سلام
    ببخشید چشم چپ من قوزقرنیه داره ، میتونم برای معافیت اقدام کنم؟

Junior Member

سلام
    با داشتن قوز قرنیه معاف دایم می شوید

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaii نمایش پست ها
    سلام
    با داشتن قوز قرنیه معاف دایم می شوید
    ممنون nimaii
    احتمالش هست مثلا معاف از رزم تشخیص بدن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)